Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - II WLJM - 2017 / 2018

1

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Janowianka 23.08.2017; 16:00 1:3
Unia Hrubieszów vs. Wisła Puławy jr. 26.08.2017; 11:00 1:1
MOSiR Lubartów vs. Górnik II Łęczna jm. 26.08.2017; 11:00 6:0
Heksa Niedrzwica Duża vs. Widok II SP 51 Lublin 27.08.2017; 11:00 4:2
POM Piotrowice vs. Dubler Opole Lub. 27.08.2017; 17:00 2:2

2

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna jm. vs. POM Piotrowice 02.09.2017; 11:00 0:1
Unia Hrubieszów vs. Heksa Niedrzwica Duża 02.09.2017; 11:00 0:3
Widok II SP 51 Lublin vs. MOSiR Lubartów 02.09.2017; 12:00 0:2
Dubler Opole Lub. vs. Stal Kraśnik jm 02.09.2017; 15:00 6:1
Wisła Puławy jr. vs. Janowianka 03.09.2017; 13:00 5:1

3

Mecz Data Wynik
Heksa Niedrzwica Duża vs. Wisła Puławy jr. 09.09.2017; 11:00 2:5
MOSiR Lubartów vs. Unia Hrubieszów 09.09.2017; 11:00 7:3
Stal Kraśnik jm vs. Górnik II Łęczna jm. 09.09.2017; 11:00 2:1
Janowianka vs. Dubler Opole Lub. 10.09.2017; 14:00 3:1
POM Piotrowice vs. Widok II SP 51 Lublin 27.09.2017; 13:30 3:1

4

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna jm. vs. Janowianka 16.09.2017; 11:00 0:0
Unia Hrubieszów vs. POM Piotrowice 16.09.2017; 11:00 4:3
Heksa Niedrzwica Duża vs. MOSiR Lubartów 16.09.2017; 11:00 2:4
Widok II SP 51 Lublin vs. Stal Kraśnik jm 16.09.2017; 12:00 4:1
Wisła Puławy jr. vs. Dubler Opole Lub. 17.09.2017; 15:00 0:0

5

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Unia Hrubieszów 23.09.2017; 11:00 0:2
Dubler Opole Lub. vs. Górnik II Łęczna jm. 23.09.2017; 11:00 5:0
Janowianka vs. Widok II SP 51 Lublin 23.09.2017; 14:00 3:7
MOSiR Lubartów vs. Wisła Puławy jr. 24.09.2017; 13:00 1:0
POM Piotrowice vs. Heksa Niedrzwica Duża 04.10.2017; 16:00 1:1

6

Mecz Data Wynik
MOSiR Lubartów vs. POM Piotrowice 30.09.2017; 10:30 0:0
Widok II SP 51 Lublin vs. Dubler Opole Lub. 30.09.2017; 11:00 7:1
Unia Hrubieszów vs. Janowianka 30.09.2017; 11:00 0:2
Heksa Niedrzwica Duża vs. Stal Kraśnik jm 30.09.2017; 11:00 3:0
Wisła Puławy jr. vs. Górnik II Łęczna jm. 01.10.2017; 14:00 6:0

7

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. MOSiR Lubartów 04.10.2017; 15:30 0:0
POM Piotrowice vs. Wisła Puławy jr. 07.10.2017; 11:00 0:1
Janowianka vs. Heksa Niedrzwica Duża 07.10.2017; 11:00 2:1
Górnik II Łęczna jm. vs. Widok II SP 51 Lublin 07.10.2017; 15:00 0:5
Dubler Opole Lub. vs. Unia Hrubieszów 28.10.2017; 11:00 5:3

8

Mecz Data Wynik
POM Piotrowice vs. Stal Kraśnik jm 10.10.2017; 15:30 0:3
Unia Hrubieszów vs. Górnik II Łęczna jm. 14.10.2017; 11:00 1:3
MOSiR Lubartów vs. Janowianka 14.10.2017; 12:00 4:1
Heksa Niedrzwica Duża vs. Dubler Opole Lub. 15.10.2017; 11:00 4:2
Wisła Puławy jr. vs. Widok II SP 51 Lublin 15.10.2017; 15:00 1:1

9

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna jm. vs. Heksa Niedrzwica Duża 20.10.2017; 15:00 0:3
Janowianka vs. POM Piotrowice 21.10.2017; 11:00 2:0
Dubler Opole Lub. vs. MOSiR Lubartów 21.10.2017; 11:00 1:1
Widok II SP 51 Lublin vs. Unia Hrubieszów 21.10.2017; 14:30 11:0
Stal Kraśnik jm vs. Wisła Puławy jr. 22.10.2017; 11:00 1:0

10

Mecz Data Wynik
Widok II SP 51 Lublin vs. Heksa Niedrzwica Duża 07.04.2018; 00:00 0:3
Janowianka vs. Stal Kraśnik jm 07.04.2018; 12:00 1:3
Dubler Opole Lub. vs. POM Piotrowice 07.04.2018; 15:00 0:3
Górnik II Łęczna jm. vs. MOSiR Lubartów 07.04.2018; 16:00 0:3
Wisła Puławy jr. vs. Unia Hrubieszów 08.04.2018; 11:00 2:0

11

Mecz Data Wynik
MOSiR Lubartów vs. Widok II SP 51 Lublin 14.04.2018; 00:00 3:0
Stal Kraśnik jm vs. Dubler Opole Lub. 14.04.2018; 11:00 3:3
Heksa Niedrzwica Duża vs. Unia Hrubieszów 14.04.2018; 12:00 0:0
POM Piotrowice vs. Górnik II Łęczna jm. 14.04.2018; 13:30 2:2
Janowianka vs. Wisła Puławy jr. 17.04.2018; 17:00 0:3

12

Mecz Data Wynik
Widok II SP 51 Lublin vs. POM Piotrowice 21.04.2018; 00:00 0:3
Unia Hrubieszów vs. MOSiR Lubartów 21.04.2018; 11:00 0:0
Górnik II Łęczna jm. vs. Stal Kraśnik jm 22.04.2018; 14:00 1:4
Dubler Opole Lub. vs. Janowianka 22.04.2018; 14:00 4:2
Wisła Puławy jr. vs. Heksa Niedrzwica Duża 22.04.2018; 15:00 1:1

13

Mecz Data Wynik
Dubler Opole Lub. vs. Wisła Puławy jr. 28.04.2018; 11:00 5:1
MOSiR Lubartów vs. Heksa Niedrzwica Duża 28.04.2018; 11:00 9:2
Stal Kraśnik jm vs. Widok II SP 51 Lublin 28.04.2018; 14:00 3:0
POM Piotrowice vs. Unia Hrubieszów 29.04.2018; 13:00 1:1
Janowianka vs. Górnik II Łęczna jm. 23.05.2018; 17:00 1:2

14

Mecz Data Wynik
Widok II SP 51 Lublin vs. Janowianka 05.05.2018; 00:00 0:3
Unia Hrubieszów vs. Stal Kraśnik jm 05.05.2018; 11:00 0:6
Górnik II Łęczna jm. vs. Dubler Opole Lub. 05.05.2018; 11:00 1:4
Wisła Puławy jr. vs. MOSiR Lubartów 06.05.2018; 15:00 1:4
Heksa Niedrzwica Duża vs. POM Piotrowice 09.05.2018; 17:30 0:1

15

Mecz Data Wynik
Dubler Opole Lub. vs. Widok II SP 51 Lublin 12.05.2018; 00:00 3:0
Janowianka vs. Unia Hrubieszów 12.05.2018; 11:00 3:1
POM Piotrowice vs. MOSiR Lubartów 12.05.2018; 11:00 1:6
Górnik II Łęczna jm. vs. Wisła Puławy jr. 12.05.2018; 12:00 3:3
Stal Kraśnik jm vs. Heksa Niedrzwica Duża 15.05.2018; 17:00 4:1

16

Mecz Data Wynik
Widok II SP 51 Lublin vs. Górnik II Łęczna jm. 19.05.2018; 00:00 0:3
MOSiR Lubartów vs. Stal Kraśnik jm 19.05.2018; 11:00 1:1
Unia Hrubieszów vs. Dubler Opole Lub. 19.05.2018; 11:00 3:4
Heksa Niedrzwica Duża vs. Janowianka 19.05.2018; 12:00 0:0
Wisła Puławy jr. vs. POM Piotrowice 19.05.2018; 15:00 1:1

17

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. POM Piotrowice 25.04.2018; 17:00 2:1
Widok II SP 51 Lublin vs. Wisła Puławy jr. 23.05.2018; 00:00 0:3
Janowianka vs. MOSiR Lubartów 26.05.2018; 11:00 0:3
Dubler Opole Lub. vs. Heksa Niedrzwica Duża 26.05.2018; 15:00 7:1
Górnik II Łęczna jm. vs. Unia Hrubieszów 27.05.2018; 11:00 2:1

18

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy jr. vs. Stal Kraśnik jm 01.05.2018; 00:00 1:6
Unia Hrubieszów vs. Widok II SP 51 Lublin 21.05.2018; 00:00 3:0
MOSiR Lubartów vs. Dubler Opole Lub. 02.06.2018; 11:00 1:1
Heksa Niedrzwica Duża vs. Górnik II Łęczna jm. 02.06.2018; 12:00 2:3
POM Piotrowice vs. Janowianka 03.06.2018; 17:30
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Korona II Kielce 8 13 19
  • 2. Siarka Tarnobrzeg 8 8 15
  • 3. Stal Kraśnik 8 8 14
  • 4. Hetman Zamość 8 6 14
  • 5. Sokół Sieniawa 8 -1 13
  • 6. Wisła Puławy 8 2 12
  • 7. KSZO Ostrowiec 8 0 11
  • 1. Wisła Puławy 6 26 15
  • 2. TOP54 B.P. 5 3 12
  • 3. Lublinianka 6 4 9
  • 4. Łada Biłgoraj 5 -2 7
  • 5. Stal Kraśnik jm 6 -8 6
  • 6. Chełmianka 6 -11 6
  • 7. MOSiR Lubartów 6 -5 4
  • 8. UKS Widok SP 51 6 -7 4
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król10
  • 2.Jakub Gajewski1
  • 3.Kamil Król1
  • 1.Kamil Król4
  • 2.Jakub Czelej4
  • 3.Marcin Świech4
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    20 lat, bramkarz

    MECZE: 5 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Maciej Poleszak

    Maciej Poleszak

    17 lat, bramkarz

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Sebastian Ciołek

    Sebastian Ciołek

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    19 lat, obrońca

    MECZE: 7 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    26 lat, obrońca

    MECZE: 7 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Łukasz Mazurek

    Łukasz Mazurek

    27 lat, obrońca

    MECZE: 8 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Marcin Świech

    Marcin Świech

    25 lat, obrońca

    MECZE: 7 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Radosław Śledzicki

    Radosław Śledzicki

    18 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Władysław Kudriawcew

    Władysław Kudriawcew

    27 lat, obrońca

    MECZE: 8 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    18 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    32 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    19 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jakub Kmita

    Jakub Kmita

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 4 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    17 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    31 lat, pomocnik

    MECZE: 4 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Maciej Welman

    Maciej Welman

    21 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Michał Wawryszczuk

    Michał Wawryszczuk

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 8 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Paweł Kaczmarek

    Paweł Kaczmarek

    34 lat, pomocnik

    MECZE: 8 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Rafał Król

    Rafał Król

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 8 GOLE: 10 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    20 lat, napastnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    19 lat, napastnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    20 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Król

    Kamil Król

    32 lat, napastnik

    MECZE: 8 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4

NAJBLIŻSZE URODZINY

Jakub Gajewski

Jakub Gajewski

obrońca

DATA URODZIN: 16 października 1999

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • Sprytna Kuchnia
  • Golińska
  • Julia i Szymon
2007 - 2019 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |