Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - A-klasa - 2016 / 2017

1

Mecz Data Wynik
Tęcza Kraśnik vs. Błękitni Kierz 20.08.2016; 17:00 1:2
Sygnał Chodel vs. Gościeradów 20.08.2016; 17:00 3:1
Ruch Popkowice vs. Iskra Krzemień 20.08.2016; 17:00 1:3
Potok Wielki vs. Polichna 20.08.2016; 17:00 4:1
Poniatowa Wieś vs. LKS Kowalin 20.08.2016; 17:00 2:1
Orzeł Urzędów vs. LKS Stróża 20.08.2016; 17:00 4:1
Stal II Kraśnik vs. Modliborzyce 21.08.2016; 17:00 3:0

2

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. LKS Stróża 28.08.2016; 11:00 1:2
Polichna vs. Poniatowa Wieś 28.08.2016; 12:00 2:2
LKS Kowalin vs. Orzeł Urzędów 28.08.2016; 15:00 1:2
Iskra Krzemień vs. Potok Wielki 28.08.2016; 15:00 1:1
Gościeradów vs. Stal II Kraśnik 28.08.2016; 16:00 2:1
Modliborzyce vs. Ruch Popkowice 28.08.2016; 17:00 1:7
Tęcza Kraśnik vs. Sygnał Chodel 28.08.2016; 17:00 1:2

3

Mecz Data Wynik
Sygnał Chodel vs. Błękitni Kierz 03.09.2016; 16:00 1:1
Poniatowa Wieś vs. Iskra Krzemień 04.09.2016; 11:00 1:5
Potok Wielki vs. Modliborzyce 04.09.2016; 12:00 1:3
Orzeł Urzędów vs. Polichna 04.09.2016; 16:00 9:1
LKS Stróża vs. LKS Kowalin 04.09.2016; 16:00 2:0
Stal II Kraśnik vs. Tęcza Kraśnik 04.09.2016; 17:00 5:1
Ruch Popkowice vs. Gościeradów 04.09.2016; 17:00 1:1

4

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. LKS Kowalin 11.09.2016; 11:00 7:3
Polichna vs. LKS Stróża 11.09.2016; 12:00 0:4
Modliborzyce vs. Poniatowa Wieś 11.09.2016; 15:00 1:4
Sygnał Chodel vs. Stal II Kraśnik 11.09.2016; 15:00 5:1
Iskra Krzemień vs. Orzeł Urzędów 11.09.2016; 16:00 4:4
Gościeradów vs. Potok Wielki 11.09.2016; 16:00 2:3
Tęcza Kraśnik vs. Ruch Popkowice 11.09.2016; 16:00 3:3

5

Mecz Data Wynik
Stal II Kraśnik vs. Błękitni Kierz 17.09.2016; 16:00 3:0
Ruch Popkowice vs. Sygnał Chodel 17.09.2016; 16:30 1:0
Potok Wielki vs. Tęcza Kraśnik 18.09.2016; 12:00 1:1
Poniatowa Wieś vs. Gościeradów 18.09.2016; 15:00 2:1
Orzeł Urzędów vs. Modliborzyce 18.09.2016; 15:00 12:0
LKS Kowalin vs. Polichna 18.09.2016; 15:00 3:0
LKS Stróża vs. Iskra Krzemień 18.09.2016; 16:00 1:0

6

Mecz Data Wynik
Sygnał Chodel vs. Potok Wielki 24.09.2016; 15:00 1:1
Stal II Kraśnik vs. Ruch Popkowice 24.09.2016; 16:00 1:1
Błękitni Kierz vs. Polichna 25.09.2016; 11:00 1:2
Iskra Krzemień vs. LKS Kowalin 25.09.2016; 14:00 2:2
Modliborzyce vs. LKS Stróża 25.09.2016; 14:00 0:7
Tęcza Kraśnik vs. Poniatowa Wieś 25.09.2016; 14:00 1:1
Gościeradów vs. Orzeł Urzędów 25.09.2016; 15:00 2:5

7

Mecz Data Wynik
Poniatowa Wieś vs. Sygnał Chodel 02.10.2016; 10:30 4:1
Potok Wielki vs. Stal II Kraśnik 02.10.2016; 12:00 2:3
Polichna vs. Iskra Krzemień 02.10.2016; 12:00 0:5
Orzeł Urzędów vs. Tęcza Kraśnik 02.10.2016; 13:00 3:1
LKS Kowalin vs. Modliborzyce 02.10.2016; 13:00 1:4
Ruch Popkowice vs. Błękitni Kierz 02.10.2016; 15:00 3:0
LKS Stróża vs. Gościeradów 02.10.2016; 15:00 3:0

8

Mecz Data Wynik
Stal II Kraśnik vs. Poniatowa Wieś 08.10.2016; 11:00 1:1
Błękitni Kierz vs. Iskra Krzemień 09.10.2016; 11:00 3:2
Modliborzyce vs. Polichna 09.10.2016; 13:00 2:1
Gościeradów vs. LKS Kowalin 09.10.2016; 14:00 3:1
Tęcza Kraśnik vs. LKS Stróża 09.10.2016; 14:00 3:1
Sygnał Chodel vs. Orzeł Urzędów 09.10.2016; 14:00 0:6
Ruch Popkowice vs. Potok Wielki 09.10.2016; 15:00 3:2

9

Mecz Data Wynik
Potok Wielki vs. Błękitni Kierz 16.10.2016; 12:00 1:1
Orzeł Urzędów vs. Stal II Kraśnik 16.10.2016; 12:00 4:0
Polichna vs. Gościeradów 16.10.2016; 12:00 2:1
LKS Kowalin vs. Tęcza Kraśnik 16.10.2016; 13:00 4:6
Iskra Krzemień vs. Modliborzyce 16.10.2016; 13:00 5:2
LKS Stróża vs. Sygnał Chodel 16.10.2016; 15:00 8:1
Poniatowa Wieś vs. Ruch Popkowice 16.10.2016; 16:00 1:3

10

Mecz Data Wynik
Tęcza Kraśnik vs. Polichna 22.10.2016; 14:00 6:0
Błękitni Kierz vs. Modliborzyce 23.10.2016; 11:00 1:1
Potok Wielki vs. Poniatowa Wieś 23.10.2016; 12:00 4:4
Sygnał Chodel vs. LKS Kowalin 23.10.2016; 13:00 4:2
Ruch Popkowice vs. Orzeł Urzędów 23.10.2016; 13:00 0:1
Gościeradów vs. Iskra Krzemień 23.10.2016; 14:00 3:2
Stal II Kraśnik vs. LKS Stróża 20.11.2016; 12:00 1:2

11

Mecz Data Wynik
Poniatowa Wieś vs. Błękitni Kierz 30.10.2016; 11:00 3:4
Orzeł Urzędów vs. Potok Wielki 30.10.2016; 11:00 5:1
Polichna vs. Sygnał Chodel 30.10.2016; 12:00 3:8
LKS Kowalin vs. Stal II Kraśnik 30.10.2016; 13:00 4:1
Modliborzyce vs. Gościeradów 30.10.2016; 13:00 5:0
LKS Stróża vs. Ruch Popkowice 30.10.2016; 14:00 1:1
Iskra Krzemień vs. Tęcza Kraśnik 30.10.2016; 14:00 2:2

12

Mecz Data Wynik
Stal II Kraśnik vs. Polichna 05.11.2016; 14:00 3:0
Błękitni Kierz vs. Gościeradów 06.11.2016; 11:00 0:3
Poniatowa Wieś vs. Orzeł Urzędów 06.11.2016; 11:00 0:4
Potok Wielki vs. LKS Stróża 06.11.2016; 12:00 2:3
Tęcza Kraśnik vs. Modliborzyce 06.11.2016; 13:00 6:0
Sygnał Chodel vs. Iskra Krzemień 06.11.2016; 13:00 1:2
Ruch Popkowice vs. LKS Kowalin 06.11.2016; 13:00 6:1

13

Mecz Data Wynik
Polichna vs. Ruch Popkowice 12.11.2016; 12:00 1:1
Iskra Krzemień vs. Stal II Kraśnik 12.11.2016; 12:00 2:0
Gościeradów vs. Tęcza Kraśnik 12.11.2016; 13:00 3:2
LKS Kowalin vs. Potok Wielki 13.11.2016; 12:00 0:1
Modliborzyce vs. Sygnał Chodel 13.11.2016; 12:00 3:2
LKS Stróża vs. Poniatowa Wieś 13.11.2016; 13:00 3:0
Orzeł Urzędów vs. Błękitni Kierz 13.11.2016; 13:30 3:1

14

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. Tęcza Kraśnik 26.03.2017; 12:00 0:2
Modliborzyce vs. Stal II Kraśnik 26.03.2017; 13:00 2:2
Polichna vs. Potok Wielki 26.03.2017; 13:00 1:4
Iskra Krzemień vs. Ruch Popkowice 26.03.2017; 13:30 4:1
Gościeradów vs. Sygnał Chodel 26.03.2017; 14:00 2:1
LKS Stróża vs. Orzeł Urzędów 26.03.2017; 14:00 0:1
LKS Kowalin vs. Poniatowa Wieś 26.03.2017; 15:00 0:3

15

Mecz Data Wynik
Potok Wielki vs. Iskra Krzemień 02.04.2017; 12:00 1:3
Sygnał Chodel vs. Tęcza Kraśnik 02.04.2017; 13:00 0:0
LKS Stróża vs. Błękitni Kierz 02.04.2017; 14:00 1:1
Orzeł Urzędów vs. LKS Kowalin 02.04.2017; 14:00 3:1
Ruch Popkowice vs. Modliborzyce 02.04.2017; 15:00 3:0
Stal II Kraśnik vs. Gościeradów 02.04.2017; 15:00 4:1
Poniatowa Wieś vs. Polichna 02.04.2017; 16:00 3:1

16

Mecz Data Wynik
Tęcza Kraśnik vs. Stal II Kraśnik 08.04.2017; 16:30 4:2
Błękitni Kierz vs. Sygnał Chodel 09.04.2017; 12:00 1:2
Gościeradów vs. Ruch Popkowice 09.04.2017; 13:00 1:4
Modliborzyce vs. Potok Wielki 09.04.2017; 13:00 0:4
Polichna vs. Orzeł Urzędów 09.04.2017; 13:00 1:7
Iskra Krzemień vs. Poniatowa Wieś 09.04.2017; 13:30 8:0
LKS Kowalin vs. LKS Stróża 09.04.2017; 15:00 0:6

17

Mecz Data Wynik
LKS Stróża vs. Polichna 12.04.2017; 17:00 5:0
Poniatowa Wieś vs. Modliborzyce 15.04.2017; 13:00 1:1
Orzeł Urzędów vs. Iskra Krzemień 15.04.2017; 14:00 5:2
Potok Wielki vs. Gościeradów 15.04.2017; 14:00 7:0
Ruch Popkowice vs. Tęcza Kraśnik 15.04.2017; 15:00 1:5
LKS Kowalin vs. Błękitni Kierz 15.04.2017; 16:00 0:0
Stal II Kraśnik vs. Sygnał Chodel 15.04.2017; 16:00 4:2

18

Mecz Data Wynik
Polichna vs. LKS Kowalin 23.04.2017; 13:00 0:4
Iskra Krzemień vs. LKS Stróża 23.04.2017; 13:31 1:0
Sygnał Chodel vs. Ruch Popkowice 23.04.2017; 14:00 3:1
Tęcza Kraśnik vs. Potok Wielki 23.04.2017; 14:00 1:2
Modliborzyce vs. Orzeł Urzędów 23.04.2017; 14:00 0:12
Błękitni Kierz vs. Stal II Kraśnik 23.04.2017; 15:00 1:3
Gościeradów vs. Poniatowa Wieś 23.04.2017; 15:00 3:1

19

Mecz Data Wynik
Potok Wielki vs. Sygnał Chodel 30.04.2017; 12:00 1:4
Polichna vs. Błękitni Kierz 30.04.2017; 13:00 3:3
LKS Stróża vs. Modliborzyce 30.04.2017; 15:00 4:1
Orzeł Urzędów vs. Gościeradów 30.04.2017; 15:00 6:0
LKS Kowalin vs. Iskra Krzemień 30.04.2017; 16:00 4:4
Poniatowa Wieś vs. Tęcza Kraśnik 30.04.2017; 16:30 1:2
Ruch Popkowice vs. Stal II Kraśnik 17.05.2017; 17:00 2:3

20

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. Ruch Popkowice 03.05.2017; 17:00 0:1
Stal II Kraśnik vs. Potok Wielki 03.05.2017; 17:00 2:3
Sygnał Chodel vs. Poniatowa Wieś 03.05.2017; 17:00 6:1
Tęcza Kraśnik vs. Orzeł Urzędów 03.05.2017; 17:00 1:3
Gościeradów vs. LKS Stróża 03.05.2017; 17:00 0:4
Modliborzyce vs. LKS Kowalin 03.05.2017; 17:00 5:2
Iskra Krzemień vs. Polichna 03.05.2017; 17:00 8:0

21

Mecz Data Wynik
LKS Stróża vs. Tęcza Kraśnik 06.05.2017; 15:00 2:1
LKS Kowalin vs. Gościeradów 06.05.2017; 16:00 4:2
Polichna vs. Modliborzyce 07.05.2017; 12:00 3:2
Potok Wielki vs. Ruch Popkowice 07.05.2017; 12:00 2:0
Iskra Krzemień vs. Błękitni Kierz 07.05.2017; 13:30 7:0
Orzeł Urzędów vs. Sygnał Chodel 07.05.2017; 15:00 3:3
Poniatowa Wieś vs. Stal II Kraśnik 07.05.2017; 17:00 2:2

22

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Polichna 13.05.2017; 15:00 4:0
Modliborzyce vs. Iskra Krzemień 13.05.2017; 16:00 1:3
Sygnał Chodel vs. LKS Stróża 13.05.2017; 16:30 3:1
Błękitni Kierz vs. Potok Wielki 13.05.2017; 17:00 0:0
Tęcza Kraśnik vs. LKS Kowalin 14.05.2017; 14:00 0:1
Ruch Popkowice vs. Poniatowa Wieś 14.05.2017; 15:00 3:0
Stal II Kraśnik vs. Orzeł Urzędów 14.05.2017; 17:00 3:3

23

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Błękitni Kierz 20.05.2017; 17:00 4:1
Iskra Krzemień vs. Gościeradów 20.05.2017; 17:00 7:0
Polichna vs. Tęcza Kraśnik 20.05.2017; 17:00 3:4
LKS Kowalin vs. Sygnał Chodel 20.05.2017; 17:00 0:2
LKS Stróża vs. Stal II Kraśnik 20.05.2017; 17:00 5:0
Orzeł Urzędów vs. Ruch Popkowice 20.05.2017; 17:00 2:3
Poniatowa Wieś vs. Potok Wielki 20.05.2017; 17:00 2:0

24

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Modliborzyce 27.05.2017; 16:00 1:6
Sygnał Chodel vs. Polichna 27.05.2017; 17:00 3:0
Błękitni Kierz vs. Poniatowa Wieś 28.05.2017; 12:00 1:2
Potok Wielki vs. Orzeł Urzędów 28.05.2017; 12:00 3:2
Ruch Popkowice vs. LKS Stróża 28.05.2017; 15:00 3:2
Tęcza Kraśnik vs. Iskra Krzemień 28.05.2017; 15:00 0:3
Stal II Kraśnik vs. LKS Kowalin 28.05.2017; 17:00 3:1

25

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Błękitni Kierz 04.06.2017; 12:00 2:1
Modliborzyce vs. Tęcza Kraśnik 04.06.2017; 12:00 3:1
Iskra Krzemień vs. Sygnał Chodel 04.06.2017; 12:00 1:3
Polichna vs. Stal II Kraśnik 04.06.2017; 12:00 0:0
LKS Kowalin vs. Ruch Popkowice 04.06.2017; 12:00 3:1
LKS Stróża vs. Potok Wielki 04.06.2017; 12:00 2:1
Orzeł Urzędów vs. Poniatowa Wieś 04.06.2017; 12:00 5:0

26

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. Orzeł Urzędów 11.06.2017; 17:30 0:3
Poniatowa Wieś vs. LKS Stróża 11.06.2017; 17:30 1:0
Potok Wielki vs. LKS Kowalin 11.06.2017; 17:30 5:1
Ruch Popkowice vs. Polichna 11.06.2017; 17:30 6:1
Stal II Kraśnik vs. Iskra Krzemień 11.06.2017; 17:30 1:7
Sygnał Chodel vs. Modliborzyce 11.06.2017; 17:30 2:0
Tęcza Kraśnik vs. Gościeradów 11.06.2017; 17:30 2:0
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad z trenerem Marcinem Wróblem

16.12.2020; 12:49
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Wisła Puławy 21 35 51
  • 2. Sokół Sieniawa 21 21 43
  • 3. Stal Stalowa W. 20 17 38
  • 4. Avia Świdnik 21 26 37
  • 5. Sandomierz 21 9 37
  • 6. Wólczanka 21 16 36
  • 16. Stal Kraśnik 21 -7 23
  • 1. Lublinianka 0 0 0
  • 2. AMSPN Hetman Zamość 0 0 0
  • 3. Orlęta Łuków 0 0 0
  • 4. Wisła Puławy 0 0 0
  • 5. Motor Lublin 0 0 0
  • 6. BKS Lublin 0 0 0
  • 7. Górnik Łęczna S.A 0 0 0
  • 8. Stal Kraśnik jm 0 0 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Dariusz Cygan6
  • 2.Adrian Popiołek5
  • 3.Adam Zawierucha3
  • 4.Adrian Cybula3
  • 1.Julien Tadrowski7
  • 2.Adrian Popiołek5
  • 3.Adam Zawierucha5
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 21 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Mateusz Wójcicki

    Mateusz Wójcicki

    19 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Paweł Rabin

    Paweł Rabin

    20 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Bartosz Dyszy

    Bartosz Dyszy

    23 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    21 lat, obrońca

    MECZE: 19 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jakub Pacocha

    Jakub Pacocha

    20 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    27 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 2 ŻÓŁTE KARTKI: 7
  • Kamil Woźniak

    Kamil Woźniak

    21 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Przemysław Dwórzyński

    Przemysław Dwórzyński

    22 lat, obrońca

    MECZE: 7 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Szymon Jagieła

    Szymon Jagieła

    22 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 18 GOLE: 5 ŻÓŁTE KARTKI: 5
  • Dawid Chudyba

    Dawid Chudyba

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 19 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 18 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jan Imiołek

    Jan Imiołek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Jarosław Kurkiewicz

    Jarosław Kurkiewicz

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 66 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 18 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Kamil Łokieć

    Kamil Łokieć

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 21 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Krystian Pietrzyk

    Krystian Pietrzyk

    16 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Mateusz Latosiewicz

    Mateusz Latosiewicz

    15 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Adam Zawierucha

    Adam Zawierucha

    24 lat, napastnik

    MECZE: 20 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 5
  • Adrian Cybula

    Adrian Cybula

    19 lat, napastnik

    MECZE: 11 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Daniel Ruiz Romera

    Daniel Ruiz Romera

    22 lat, napastnik

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    21 lat, napastnik

    MECZE: 20 GOLE: 6 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Jakub Mażysz

    Jakub Mażysz

    26 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    21 lat, napastnik

    MECZE: 18 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Wolski

    Kamil Wolski

    24 lat, napastnik

    MECZE: 17 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • PBI
  • Golińska
  • Julia i Szymon
  • Darex
2007 - 2021 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |