Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - A-klasa - 2016 / 2017

26

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. Orzeł Urzędów 11.06.2017; 17:30 0:3
Poniatowa Wieś vs. LKS Stróża 11.06.2017; 17:30 1:0
Potok Wielki vs. LKS Kowalin 11.06.2017; 17:30 5:1
Ruch Popkowice vs. Kamex Polichna 11.06.2017; 17:30 6:1
Stal II Kraśnik vs. Iskra Krzemień 11.06.2017; 17:30 1:7
Sygnał Chodel vs. Modliborzyce 11.06.2017; 17:30 2:0
Tęcza Kraśnik vs. Gościeradów 11.06.2017; 17:30 2:0

25

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Błękitni Kierz 04.06.2017; 12:00 2:1
Modliborzyce vs. Tęcza Kraśnik 04.06.2017; 12:00 3:1
Iskra Krzemień vs. Sygnał Chodel 04.06.2017; 12:00 1:3
Kamex Polichna vs. Stal II Kraśnik 04.06.2017; 12:00 0:0
LKS Kowalin vs. Ruch Popkowice 04.06.2017; 12:00 3:1
LKS Stróża vs. Potok Wielki 04.06.2017; 12:00 2:1
Orzeł Urzędów vs. Poniatowa Wieś 04.06.2017; 12:00 5:0

24

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Modliborzyce 27.05.2017; 16:00 1:6
Sygnał Chodel vs. Kamex Polichna 27.05.2017; 17:00 3:0
Błękitni Kierz vs. Poniatowa Wieś 28.05.2017; 12:00 1:2
Potok Wielki vs. Orzeł Urzędów 28.05.2017; 12:00 3:2
Ruch Popkowice vs. LKS Stróża 28.05.2017; 15:00 3:2
Tęcza Kraśnik vs. Iskra Krzemień 28.05.2017; 15:00 0:3
Stal II Kraśnik vs. LKS Kowalin 28.05.2017; 17:00 3:1

23

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Błękitni Kierz 20.05.2017; 17:00 4:1
Iskra Krzemień vs. Gościeradów 20.05.2017; 17:00 7:0
Kamex Polichna vs. Tęcza Kraśnik 20.05.2017; 17:00 3:4
LKS Kowalin vs. Sygnał Chodel 20.05.2017; 17:00 0:2
LKS Stróża vs. Stal II Kraśnik 20.05.2017; 17:00 5:0
Orzeł Urzędów vs. Ruch Popkowice 20.05.2017; 17:00 2:3
Poniatowa Wieś vs. Potok Wielki 20.05.2017; 17:00 2:0

22

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Kamex Polichna 13.05.2017; 15:00 4:0
Modliborzyce vs. Iskra Krzemień 13.05.2017; 16:00 1:3
Sygnał Chodel vs. LKS Stróża 13.05.2017; 16:30 3:1
Błękitni Kierz vs. Potok Wielki 13.05.2017; 17:00 0:0
Tęcza Kraśnik vs. LKS Kowalin 14.05.2017; 14:00 0:1
Ruch Popkowice vs. Poniatowa Wieś 14.05.2017; 15:00 3:0
Stal II Kraśnik vs. Orzeł Urzędów 14.05.2017; 17:00 3:3

21

Mecz Data Wynik
LKS Stróża vs. Tęcza Kraśnik 06.05.2017; 15:00 2:1
LKS Kowalin vs. Gościeradów 06.05.2017; 16:00 4:2
Kamex Polichna vs. Modliborzyce 07.05.2017; 12:00 3:2
Potok Wielki vs. Ruch Popkowice 07.05.2017; 12:00 2:0
Iskra Krzemień vs. Błękitni Kierz 07.05.2017; 13:30 7:0
Orzeł Urzędów vs. Sygnał Chodel 07.05.2017; 15:00 3:3
Poniatowa Wieś vs. Stal II Kraśnik 07.05.2017; 17:00 2:2

20

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. Ruch Popkowice 03.05.2017; 17:00 0:1
Stal II Kraśnik vs. Potok Wielki 03.05.2017; 17:00 2:3
Sygnał Chodel vs. Poniatowa Wieś 03.05.2017; 17:00 6:1
Tęcza Kraśnik vs. Orzeł Urzędów 03.05.2017; 17:00 1:3
Gościeradów vs. LKS Stróża 03.05.2017; 17:00 0:4
Modliborzyce vs. LKS Kowalin 03.05.2017; 17:00 5:2
Iskra Krzemień vs. Kamex Polichna 03.05.2017; 17:00 8:0

19

Mecz Data Wynik
Potok Wielki vs. Sygnał Chodel 30.04.2017; 12:00 1:4
Kamex Polichna vs. Błękitni Kierz 30.04.2017; 13:00 3:3
LKS Stróża vs. Modliborzyce 30.04.2017; 15:00 4:1
Orzeł Urzędów vs. Gościeradów 30.04.2017; 15:00 6:0
LKS Kowalin vs. Iskra Krzemień 30.04.2017; 16:00 4:4
Poniatowa Wieś vs. Tęcza Kraśnik 30.04.2017; 16:30 1:2
Ruch Popkowice vs. Stal II Kraśnik 17.05.2017; 17:00 2:3

18

Mecz Data Wynik
Kamex Polichna vs. LKS Kowalin 23.04.2017; 13:00 0:4
Iskra Krzemień vs. LKS Stróża 23.04.2017; 13:31 1:0
Sygnał Chodel vs. Ruch Popkowice 23.04.2017; 14:00 3:1
Tęcza Kraśnik vs. Potok Wielki 23.04.2017; 14:00 1:2
Modliborzyce vs. Orzeł Urzędów 23.04.2017; 14:00 0:12
Błękitni Kierz vs. Stal II Kraśnik 23.04.2017; 15:00 1:3
Gościeradów vs. Poniatowa Wieś 23.04.2017; 15:00 3:1

17

Mecz Data Wynik
LKS Stróża vs. Kamex Polichna 12.04.2017; 17:00 5:0
Poniatowa Wieś vs. Modliborzyce 15.04.2017; 13:00 1:1
Orzeł Urzędów vs. Iskra Krzemień 15.04.2017; 14:00 5:2
Potok Wielki vs. Gościeradów 15.04.2017; 14:00 7:0
Ruch Popkowice vs. Tęcza Kraśnik 15.04.2017; 15:00 1:5
LKS Kowalin vs. Błękitni Kierz 15.04.2017; 16:00 0:0
Stal II Kraśnik vs. Sygnał Chodel 15.04.2017; 16:00 4:2

16

Mecz Data Wynik
Tęcza Kraśnik vs. Stal II Kraśnik 08.04.2017; 16:30 4:2
Błękitni Kierz vs. Sygnał Chodel 09.04.2017; 12:00 1:2
Gościeradów vs. Ruch Popkowice 09.04.2017; 13:00 1:4
Modliborzyce vs. Potok Wielki 09.04.2017; 13:00 0:4
Kamex Polichna vs. Orzeł Urzędów 09.04.2017; 13:00 1:7
Iskra Krzemień vs. Poniatowa Wieś 09.04.2017; 13:30 8:0
LKS Kowalin vs. LKS Stróża 09.04.2017; 15:00 0:6

15

Mecz Data Wynik
Potok Wielki vs. Iskra Krzemień 02.04.2017; 12:00 1:3
Sygnał Chodel vs. Tęcza Kraśnik 02.04.2017; 13:00 0:0
LKS Stróża vs. Błękitni Kierz 02.04.2017; 14:00 1:1
Orzeł Urzędów vs. LKS Kowalin 02.04.2017; 14:00 3:1
Ruch Popkowice vs. Modliborzyce 02.04.2017; 15:00 3:0
Stal II Kraśnik vs. Gościeradów 02.04.2017; 15:00 4:1
Poniatowa Wieś vs. Kamex Polichna 02.04.2017; 16:00 3:1

14

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. Tęcza Kraśnik 26.03.2017; 12:00 0:2
Modliborzyce vs. Stal II Kraśnik 26.03.2017; 13:00 2:2
Kamex Polichna vs. Potok Wielki 26.03.2017; 13:00 1:4
Iskra Krzemień vs. Ruch Popkowice 26.03.2017; 13:30 4:1
Gościeradów vs. Sygnał Chodel 26.03.2017; 14:00 2:1
LKS Stróża vs. Orzeł Urzędów 26.03.2017; 14:00 0:1
LKS Kowalin vs. Poniatowa Wieś 26.03.2017; 15:00 0:3

13

Mecz Data Wynik
Kamex Polichna vs. Ruch Popkowice 12.11.2016; 12:00 1:1
Iskra Krzemień vs. Stal II Kraśnik 12.11.2016; 12:00 2:0
Gościeradów vs. Tęcza Kraśnik 12.11.2016; 13:00 3:2
LKS Kowalin vs. Potok Wielki 13.11.2016; 12:00 0:1
Modliborzyce vs. Sygnał Chodel 13.11.2016; 12:00 3:2
LKS Stróża vs. Poniatowa Wieś 13.11.2016; 13:00 3:0
Orzeł Urzędów vs. Błękitni Kierz 13.11.2016; 13:30 3:1

12

Mecz Data Wynik
Stal II Kraśnik vs. Kamex Polichna 05.11.2016; 14:00 3:0
Błękitni Kierz vs. Gościeradów 06.11.2016; 11:00 0:3
Poniatowa Wieś vs. Orzeł Urzędów 06.11.2016; 11:00 0:4
Potok Wielki vs. LKS Stróża 06.11.2016; 12:00 2:3
Tęcza Kraśnik vs. Modliborzyce 06.11.2016; 13:00 6:0
Sygnał Chodel vs. Iskra Krzemień 06.11.2016; 13:00 1:2
Ruch Popkowice vs. LKS Kowalin 06.11.2016; 13:00 6:1

11

Mecz Data Wynik
Poniatowa Wieś vs. Błękitni Kierz 30.10.2016; 11:00 3:4
Orzeł Urzędów vs. Potok Wielki 30.10.2016; 11:00 5:1
Kamex Polichna vs. Sygnał Chodel 30.10.2016; 12:00 3:8
LKS Kowalin vs. Stal II Kraśnik 30.10.2016; 13:00 4:1
Modliborzyce vs. Gościeradów 30.10.2016; 13:00 5:0
LKS Stróża vs. Ruch Popkowice 30.10.2016; 14:00 1:1
Iskra Krzemień vs. Tęcza Kraśnik 30.10.2016; 14:00 2:2

10

Mecz Data Wynik
Tęcza Kraśnik vs. Kamex Polichna 22.10.2016; 14:00 6:0
Błękitni Kierz vs. Modliborzyce 23.10.2016; 11:00 1:1
Potok Wielki vs. Poniatowa Wieś 23.10.2016; 12:00 4:4
Sygnał Chodel vs. LKS Kowalin 23.10.2016; 13:00 4:2
Ruch Popkowice vs. Orzeł Urzędów 23.10.2016; 13:00 0:1
Gościeradów vs. Iskra Krzemień 23.10.2016; 14:00 3:2
Stal II Kraśnik vs. LKS Stróża 20.11.2016; 12:00 1:2

9

Mecz Data Wynik
Potok Wielki vs. Błękitni Kierz 16.10.2016; 12:00 1:1
Orzeł Urzędów vs. Stal II Kraśnik 16.10.2016; 12:00 4:0
Kamex Polichna vs. Gościeradów 16.10.2016; 12:00 2:1
LKS Kowalin vs. Tęcza Kraśnik 16.10.2016; 13:00 4:6
Iskra Krzemień vs. Modliborzyce 16.10.2016; 13:00 5:2
LKS Stróża vs. Sygnał Chodel 16.10.2016; 15:00 8:1
Poniatowa Wieś vs. Ruch Popkowice 16.10.2016; 16:00 1:3

8

Mecz Data Wynik
Stal II Kraśnik vs. Poniatowa Wieś 08.10.2016; 11:00 1:1
Błękitni Kierz vs. Iskra Krzemień 09.10.2016; 11:00 3:2
Modliborzyce vs. Kamex Polichna 09.10.2016; 13:00 2:1
Gościeradów vs. LKS Kowalin 09.10.2016; 14:00 3:1
Tęcza Kraśnik vs. LKS Stróża 09.10.2016; 14:00 3:1
Sygnał Chodel vs. Orzeł Urzędów 09.10.2016; 14:00 0:6
Ruch Popkowice vs. Potok Wielki 09.10.2016; 15:00 3:2

7

Mecz Data Wynik
Poniatowa Wieś vs. Sygnał Chodel 02.10.2016; 10:30 4:1
Potok Wielki vs. Stal II Kraśnik 02.10.2016; 12:00 2:3
Kamex Polichna vs. Iskra Krzemień 02.10.2016; 12:00 0:5
Orzeł Urzędów vs. Tęcza Kraśnik 02.10.2016; 13:00 3:1
LKS Kowalin vs. Modliborzyce 02.10.2016; 13:00 1:4
Ruch Popkowice vs. Błękitni Kierz 02.10.2016; 15:00 3:0
LKS Stróża vs. Gościeradów 02.10.2016; 15:00 3:0

6

Mecz Data Wynik
Sygnał Chodel vs. Potok Wielki 24.09.2016; 15:00 1:1
Stal II Kraśnik vs. Ruch Popkowice 24.09.2016; 16:00 1:1
Błękitni Kierz vs. Kamex Polichna 25.09.2016; 11:00 1:2
Iskra Krzemień vs. LKS Kowalin 25.09.2016; 14:00 2:2
Modliborzyce vs. LKS Stróża 25.09.2016; 14:00 0:7
Tęcza Kraśnik vs. Poniatowa Wieś 25.09.2016; 14:00 1:1
Gościeradów vs. Orzeł Urzędów 25.09.2016; 15:00 2:5

5

Mecz Data Wynik
Stal II Kraśnik vs. Błękitni Kierz 17.09.2016; 16:00 3:0
Ruch Popkowice vs. Sygnał Chodel 17.09.2016; 16:30 1:0
Potok Wielki vs. Tęcza Kraśnik 18.09.2016; 12:00 1:1
Poniatowa Wieś vs. Gościeradów 18.09.2016; 15:00 2:1
Orzeł Urzędów vs. Modliborzyce 18.09.2016; 15:00 12:0
LKS Kowalin vs. Kamex Polichna 18.09.2016; 15:00 3:0
LKS Stróża vs. Iskra Krzemień 18.09.2016; 16:00 1:0

4

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. LKS Kowalin 11.09.2016; 11:00 7:3
Kamex Polichna vs. LKS Stróża 11.09.2016; 12:00 0:4
Modliborzyce vs. Poniatowa Wieś 11.09.2016; 15:00 1:4
Sygnał Chodel vs. Stal II Kraśnik 11.09.2016; 15:00 5:1
Iskra Krzemień vs. Orzeł Urzędów 11.09.2016; 16:00 4:4
Gościeradów vs. Potok Wielki 11.09.2016; 16:00 2:3
Tęcza Kraśnik vs. Ruch Popkowice 11.09.2016; 16:00 3:3

3

Mecz Data Wynik
Sygnał Chodel vs. Błękitni Kierz 03.09.2016; 16:00 1:1
Poniatowa Wieś vs. Iskra Krzemień 04.09.2016; 11:00 1:5
Potok Wielki vs. Modliborzyce 04.09.2016; 12:00 1:3
Orzeł Urzędów vs. Kamex Polichna 04.09.2016; 16:00 9:1
LKS Stróża vs. LKS Kowalin 04.09.2016; 16:00 2:0
Stal II Kraśnik vs. Tęcza Kraśnik 04.09.2016; 17:00 5:1
Ruch Popkowice vs. Gościeradów 04.09.2016; 17:00 1:1

2

Mecz Data Wynik
Błękitni Kierz vs. LKS Stróża 28.08.2016; 11:00 1:2
Kamex Polichna vs. Poniatowa Wieś 28.08.2016; 12:00 2:2
LKS Kowalin vs. Orzeł Urzędów 28.08.2016; 15:00 1:2
Iskra Krzemień vs. Potok Wielki 28.08.2016; 15:00 1:1
Gościeradów vs. Stal II Kraśnik 28.08.2016; 16:00 2:1
Modliborzyce vs. Ruch Popkowice 28.08.2016; 17:00 1:7
Tęcza Kraśnik vs. Sygnał Chodel 28.08.2016; 17:00 1:2

1

Mecz Data Wynik
Tęcza Kraśnik vs. Błękitni Kierz 20.08.2016; 17:00 1:2
Sygnał Chodel vs. Gościeradów 20.08.2016; 17:00 3:1
Ruch Popkowice vs. Iskra Krzemień 20.08.2016; 17:00 1:3
Potok Wielki vs. Kamex Polichna 20.08.2016; 17:00 4:1
Poniatowa Wieś vs. LKS Kowalin 20.08.2016; 17:00 2:1
Orzeł Urzędów vs. LKS Stróża 20.08.2016; 17:00 4:1
Stal II Kraśnik vs. Modliborzyce 21.08.2016; 17:00 3:0
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 10 23 27
  • 2. Końskowola 11 11 25
  • 3. Werbkowice 11 4 20
  • 4. Hetman Zamość 10 11 19
  • 5. Tomasovia 10 10 19
  • 6. Lublinianka 10 13 18
  • 7. Kłos Chełm 10 2 17
  • 8. Lewart Lubartów 10 4 13
  • 9. Victoria Żmudź 11 -8 12
  • 1. Unia Wilkołaz 9 18 21
  • 2. LKS Stróża 9 8 18
  • 3. Wisła Józefów 9 8 17
  • 4. Płomień Trzydnik 9 8 16
  • 5. Stok Zakrzówek 9 9 15
  • 6. Iskra Krzemień 9 6 15
  • 7. Stal II Kraśnik 9 1 14
  • 8. Poniatowa Wieś 9 4 13
  • 9. Perła Borzechów 9 -5 12
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król9
  • 2.Arkadiusz Maj6
  • 3.Daniel Szewc4
  • 4.Filip Drozd4
  • 5.Ernest Skrzyński3
  • 1.Rafał Król3
  • 2.Adam Orzeł3
  • 3.Damian Falisiewicz2
  • 4.Piotr Chomczyk2
  • 5.Patryk Żuber1
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 9 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 10 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    27 lat, obrońca

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    26 lat, obrońca

    MECZE: 9 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 3 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 9 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 10 GOLE: 6 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    25 lat, napastnik

    MECZE: 9 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Filip Drozd

Filip Drozd

napastnik

DATA URODZIN: 31 października 1991

Sonda

Które miejsce zajmie Stal na zakończenie rundy jesiennej
Będziemy zdecydowanym liderem
Będziemy w pierwszej trójce, ale nie na pierwszym miejscu
Będziemy poza "podium"
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |