Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - A-klasa - 2017 / 2018

13

Mecz Data Wynik
Tęcza Kraśnik vs. Sygnał Chodel 11.11.2017; 13:00 2:4
LKS Stróża vs. Poniatowa Wieś 11.11.2017; 13:00 0:1
Perła Borzechów vs. Płomień Trzydnik 11.11.2017; 13:30 2:2
Wisła Józefów vs. Stok Zakrzówek 11.11.2017; 14:00 5:1
Iskra Krzemień vs. Unia Wilkołaz 11.11.2017; 14:00 0:1
Potok Wielki vs. Stal II Kraśnik 12.11.2017; 12:00 2:5
Ruch Popkowice vs. Modliborzyce 12.11.2017; 14:00 2:2

12

Mecz Data Wynik
Stal II Kraśnik vs. Ruch Popkowice 04.11.2017; 11:00 2:2
Płomień Trzydnik vs. Tęcza Kraśnik 04.11.2017; 13:00 0:2
Unia Wilkołaz vs. LKS Stróża 05.11.2017; 13:00 1:2
Sygnał Chodel vs. Wisła Józefów 05.11.2017; 13:00 2:3
Modliborzyce vs. Iskra Krzemień 05.11.2017; 13:30 0:3
Poniatowa Wieś vs. Perła Borzechów 05.11.2017; 13:30 4:2
Stok Zakrzówek vs. Potok Wielki 05.11.2017; 14:00 5:1

11

Mecz Data Wynik
Perła Borzechów vs. Unia Wilkołaz 28.10.2017; 11:00 1:2
Potok Wielki vs. Sygnał Chodel 29.10.2017; 12:00
Ruch Popkowice vs. Stok Zakrzówek 29.10.2017; 14:00 1:5
Wisła Józefów vs. Płomień Trzydnik 29.10.2017; 14:00 1:5
Tęcza Kraśnik vs. Poniatowa Wieś 29.10.2017; 14:00 3:2
Stal II Kraśnik vs. Modliborzyce 15.11.2017; 17:00 10:1
LKS Stróża vs. Iskra Krzemień 18.11.2017; 13:00

10

Mecz Data Wynik
Iskra Krzemień vs. Perła Borzechów 22.10.2017; 13:00 2:0
Modliborzyce vs. LKS Stróża 22.10.2017; 14:00 1:4
Poniatowa Wieś vs. Wisła Józefów 22.10.2017; 14:00 6:1
Sygnał Chodel vs. Ruch Popkowice 22.10.2017; 14:00 3:3
Stok Zakrzówek vs. Stal II Kraśnik 22.10.2017; 14:00 0:0
Płomień Trzydnik vs. Potok Wielki 22.10.2017; 15:00 1:1
Unia Wilkołaz vs. Tęcza Kraśnik 22.10.2017; 16:00 0:0

9

Mecz Data Wynik
Potok Wielki vs. Poniatowa Wieś 15.10.2017; 12:00 2:2
Stok Zakrzówek vs. Modliborzyce 15.10.2017; 14:00 7:0
Stal II Kraśnik vs. Sygnał Chodel 15.10.2017; 15:00 4:2
Ruch Popkowice vs. Płomień Trzydnik 15.10.2017; 15:00 6:1
Tęcza Kraśnik vs. Iskra Krzemień 15.10.2017; 15:00 1:1
Perła Borzechów vs. LKS Stróża 15.10.2017; 15:30 0:2
Wisła Józefów vs. Unia Wilkołaz 15.10.2017; 16:00 0:4

8

Mecz Data Wynik
Poniatowa Wieś vs. Ruch Popkowice 07.10.2017; 11:00 7:1
Płomień Trzydnik vs. Stal II Kraśnik 07.10.2017; 11:00 3:2
Modliborzyce vs. Perła Borzechów 08.10.2017; 14:00 2:6
LKS Stróża vs. Tęcza Kraśnik 08.10.2017; 15:00 0:1
Iskra Krzemień vs. Wisła Józefów 08.10.2017; 15:00 3:0
Sygnał Chodel vs. Stok Zakrzówek 08.10.2017; 15:00 0:1
Unia Wilkołaz vs. Potok Wielki 08.10.2017; 16:00 5:2

7

Mecz Data Wynik
Potok Wielki vs. Iskra Krzemień 01.10.2017; 12:00 2:3
Sygnał Chodel vs. Modliborzyce 01.10.2017; 15:00 5:2
Stok Zakrzówek vs. Płomień Trzydnik 01.10.2017; 15:00 1:2
Stal II Kraśnik vs. Poniatowa Wieś 01.10.2017; 15:00 2:2
Ruch Popkowice vs. Unia Wilkołaz 01.10.2017; 15:00 0:1
Wisła Józefów vs. LKS Stróża 01.10.2017; 16:00 1:1
Tęcza Kraśnik vs. Perła Borzechów 01.10.2017; 16:00 1:3

6

Mecz Data Wynik
Płomień Trzydnik vs. Sygnał Chodel 23.09.2017; 11:00 3:3
Perła Borzechów vs. Wisła Józefów 23.09.2017; 16:00 3:6
Modliborzyce vs. Tęcza Kraśnik 24.09.2017; 14:00 3:2
Iskra Krzemień vs. Ruch Popkowice 24.09.2017; 14:00 3:0
LKS Stróża vs. Potok Wielki 24.09.2017; 15:00 1:1
Unia Wilkołaz vs. Stal II Kraśnik 24.09.2017; 16:00 4:0
Poniatowa Wieś vs. Stok Zakrzówek 24.09.2017; 16:00 1:0

5

Mecz Data Wynik
Sygnał Chodel vs. Poniatowa Wieś 16.09.2017; 17:00 5:0
Potok Wielki vs. Perła Borzechów 17.09.2017; 12:00 7:1
Płomień Trzydnik vs. Modliborzyce 17.09.2017; 15:00 8:0
Stok Zakrzówek vs. Unia Wilkołaz 17.09.2017; 16:00 4:2
Stal II Kraśnik vs. Iskra Krzemień 17.09.2017; 16:00 2:0
Ruch Popkowice vs. LKS Stróża 17.09.2017; 16:00 1:3
Wisła Józefów vs. Tęcza Kraśnik 17.09.2017; 17:00 3:1

4

Mecz Data Wynik
Perła Borzechów vs. Ruch Popkowice 09.09.2017; 17:00 5:3
Iskra Krzemień vs. Stok Zakrzówek 10.09.2017; 12:00 1:4
Modliborzyce vs. Wisła Józefów 10.09.2017; 14:00 1:3
Tęcza Kraśnik vs. Potok Wielki 10.09.2017; 16:00 0:2
LKS Stróża vs. Stal II Kraśnik 10.09.2017; 16:00 2:1
Unia Wilkołaz vs. Sygnał Chodel 10.09.2017; 16:00 4:1
Poniatowa Wieś vs. Płomień Trzydnik 10.09.2017; 16:00 4:4

3

Mecz Data Wynik
Sygnał Chodel vs. Iskra Krzemień 02.09.2017; 11:00 1:5
Stal II Kraśnik vs. Perła Borzechów 02.09.2017; 11:00 2:0
Potok Wielki vs. Wisła Józefów 03.09.2017; 12:00 0:3
Stok Zakrzówek vs. LKS Stróża 03.09.2017; 16:00 1:3
Ruch Popkowice vs. Tęcza Kraśnik 03.09.2017; 16:00 2:2
Poniatowa Wieś vs. Modliborzyce 03.09.2017; 17:00 6:1
Płomień Trzydnik vs. Unia Wilkołaz 03.09.2017; 17:00 4:1

2

Mecz Data Wynik
Unia Wilkołaz vs. Poniatowa Wieś 26.08.2017; 11:00 3:0
Perła Borzechów vs. Stok Zakrzówek 26.08.2017; 17:00 1:2
Modliborzyce vs. Potok Wielki 27.08.2017; 11:00 2:1
Wisła Józefów vs. Ruch Popkowice 27.08.2017; 14:00 7:2
Iskra Krzemień vs. Płomień Trzydnik 27.08.2017; 15:00 2:2
Tęcza Kraśnik vs. Stal II Kraśnik 27.08.2017; 16:00 0:1
LKS Stróża vs. Sygnał Chodel 27.08.2017; 16:00 3:1

1

Mecz Data Wynik
Stal II Kraśnik vs. Wisła Józefów 19.08.2017; 11:00 3:3
Sygnał Chodel vs. Perła Borzechów 19.08.2017; 17:00 1:2
Tęcza Kraśnik vs. Stok Zakrzówek 20.08.2017; 12:00 1:0
Ruch Popkowice vs. Potok Wielki 20.08.2017; 16:00 4:4
Poniatowa Wieś vs. Iskra Krzemień 20.08.2017; 17:00 2:2
Płomień Trzydnik vs. LKS Stróża 20.08.2017; 17:00 2:2
Unia Wilkołaz vs. Modliborzyce 20.08.2017; 17:30 5:0
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 14 28 39
  • 2. Końskowola 14 15 31
  • 3. Hetman Zamość 14 21 28
  • 4. Lublinianka 14 15 25
  • 5. Tomasovia 13 13 25
  • 6. Kłos Chełm 13 2 23
  • 7. Werbkowice 13 0 20
  • 8. Lewart Lubartów 13 6 19
  • 9. Eko Różanka 13 -12 15
  • 1. Unia Wilkołaz 13 19 28
  • 2. LKS Stróża 12 11 24
  • 3. Wisła Józefów 13 4 23
  • 4. Stal II Kraśnik 13 13 22
  • 5. Stok Zakrzówek 13 13 22
  • 6. Poniatowa Wieś 13 11 22
  • 7. Płomień Trzydnik 13 10 21
  • 8. Iskra Krzemień 12 10 21
  • 9. Tęcza Kraśnik 13 -5 15
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Arkadiusz Maj8
  • 3.Filip Drozd7
  • 4.Ernest Skrzyński4
  • 5.Daniel Szewc4
  • 1.Adam Orzeł4
  • 2.Piotr Chomczyk3
  • 3.Rafał Król3
  • 4.Damian Pietroń2
  • 5.Damian Falisiewicz2
  • Adrian Kędzierski

    Adrian Kędzierski

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    28 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    26 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 13 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 14 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 8 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    26 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 7 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    16 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Piotr Chomczyk

Piotr Chomczyk

obrońca

DATA URODZIN: 25 listopada 1990

Sonda

Obecnie żadna sonda nie jest aktywna

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |