Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - A-klasa - 2020 / 2021

1

Mecz Data Wynik
Sygnał Chodel vs. Gościeradów 15.08.2020; 11:00 0:4
Unia Wilkołaz vs. Stok Zakrzówek 15.08.2020; 14:00 0:2
Wisła Józefów vs. Wisła Annopol 15.08.2020; 14:00 1:8
Potok Wielki vs. Stal II Kraśnik 15.08.2020; 17:00 4:2
LKS Elżbieta vs. Sygnał Lublin 16.08.2020; 11:00 1:5
Perła Borzechów vs. Ruch Popkowice 16.08.2020; 16:00 1:2
Iskra Krzemień vs. Płomień Trzydnik 16.08.2020; 17:00 3:0
LKS Kowalin vs. Poniatowa Wieś 16.08.2020; 17:00 3:1

2

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Sygnał Lublin 19.08.2020; 17:30 0:5
Płomień Trzydnik vs. LKS Kowalin 19.08.2020; 17:30 0:1
Poniatowa Wieś vs. LKS Elżbieta 19.08.2020; 18:00 6:3
Wisła Annopol vs. Iskra Krzemień 19.08.2020; 18:00 4:2
Stal II Kraśnik vs. Wisła Józefów 19.08.2020; 18:00 3:2
Stok Zakrzówek vs. Potok Wielki 19.08.2020; 18:00 3:2
Ruch Popkowice vs. Unia Wilkołaz 19.08.2020; 18:00 3:1
Sygnał Chodel vs. Perła Borzechów 19.08.2020; 18:00 2:6

3

Mecz Data Wynik
Wisła Józefów vs. Stok Zakrzówek 22.08.2020; 14:00 0:4
Potok Wielki vs. Ruch Popkowice 22.08.2020; 17:00 2:6
LKS Elżbieta vs. Płomień Trzydnik 23.08.2020; 11:00 4:2
Unia Wilkołaz vs. Sygnał Chodel 23.08.2020; 16:00 8:0
LKS Kowalin vs. Wisła Annopol 23.08.2020; 16:00 6:7
Perła Borzechów vs. Gościeradów 23.08.2020; 17:00 6:3
Iskra Krzemień vs. Stal II Kraśnik 23.08.2020; 17:00 1:3
Sygnał Lublin vs. Poniatowa Wieś 23.08.2020; 18:00 3:5

4

Mecz Data Wynik
Stok Zakrzówek vs. Iskra Krzemień 29.08.2020; 14:00 5:2
Stal II Kraśnik vs. LKS Kowalin 29.08.2020; 17:00 1:3
Sygnał Chodel vs. Potok Wielki 29.08.2020; 17:00 0:2
Gościeradów vs. Poniatowa Wieś 30.08.2020; 15:00 3:2
Płomień Trzydnik vs. Sygnał Lublin 30.08.2020; 15:00 0:5
Wisła Annopol vs. LKS Elżbieta 30.08.2020; 17:00 5:1
Ruch Popkowice vs. Wisła Józefów 30.08.2020; 17:00 3:2
Perła Borzechów vs. Unia Wilkołaz 30.08.2020; 17:00 2:1

5

Mecz Data Wynik
LKS Elżbieta vs. Stal II Kraśnik 06.09.2020; 11:00 1:3
Poniatowa Wieś vs. Płomień Trzydnik 06.09.2020; 11:00 3:1
Wisła Józefów vs. Sygnał Chodel 06.09.2020; 16:00 2:5
Unia Wilkołaz vs. Gościeradów 06.09.2020; 17:00 1:2
Iskra Krzemień vs. Ruch Popkowice 06.09.2020; 17:00 3:5
LKS Kowalin vs. Stok Zakrzówek 06.09.2020; 17:00 0:6
Sygnał Lublin vs. Wisła Annopol 06.09.2020; 17:00 1:0
Potok Wielki vs. Perła Borzechów 06.09.2020; 18:00 0:1

6

Mecz Data Wynik
Perła Borzechów vs. Wisła Józefów 12.09.2020; 11:00 8:2
Stok Zakrzówek vs. LKS Elżbieta 12.09.2020; 14:00 8:3
Sygnał Chodel vs. Iskra Krzemień 12.09.2020; 16:00 5:4
Wisła Annopol vs. Poniatowa Wieś 13.09.2020; 11:00 8:0
Gościeradów vs. Płomień Trzydnik 13.09.2020; 15:00 2:2
Potok Wielki vs. Unia Wilkołaz 13.09.2020; 16:30 2:0
Stal II Kraśnik vs. Sygnał Lublin 13.09.2020; 17:00 2:3
Ruch Popkowice vs. LKS Kowalin 13.09.2020; 17:00 1:2

7

Mecz Data Wynik
Poniatowa Wieś vs. Stal II Kraśnik 19.09.2020; 16:00 6:0
Wisła Józefów vs. Unia Wilkołaz 20.09.2020; 11:00 3:2
LKS Elżbieta vs. Ruch Popkowice 20.09.2020; 11:00 0:6
Płomień Trzydnik vs. Wisła Annopol 20.09.2020; 11:00 0:2
Potok Wielki vs. Gościeradów 20.09.2020; 16:00 0:3
LKS Kowalin vs. Sygnał Chodel 20.09.2020; 16:00 5:2
Iskra Krzemień vs. Perła Borzechów 20.09.2020; 16:30 2:1
Sygnał Lublin vs. Stok Zakrzówek 20.09.2020; 16:30 8:1

8

Mecz Data Wynik
Unia Wilkołaz vs. Iskra Krzemień 26.09.2020; 11:00 0:3
Stok Zakrzówek vs. Poniatowa Wieś 26.09.2020; 14:00 1:0
Gościeradów vs. Wisła Annopol 26.09.2020; 16:00 2:5
Sygnał Chodel vs. LKS Elżbieta 26.09.2020; 16:00 0:1
Ruch Popkowice vs. Sygnał Lublin 27.09.2020; 13:00 1:3
Potok Wielki vs. Wisła Józefów 27.09.2020; 15:00 3:1
Stal II Kraśnik vs. Płomień Trzydnik 27.09.2020; 16:00 4:0
Perła Borzechów vs. LKS Kowalin 27.09.2020; 16:00 3:1

9

Mecz Data Wynik
Ruch Popkowice vs. Poniatowa Wieś 03.10.2020; 15:00 2:3
Perła Borzechów vs. LKS Elżbieta 04.10.2020; 11:00 6:0
Wisła Annopol vs. Stal II Kraśnik 04.10.2020; 11:00 9:0
Płomień Trzydnik vs. Stok Zakrzówek 04.10.2020; 15:00 0:3
Wisła Józefów vs. Gościeradów 04.10.2020; 16:00 1:5
Iskra Krzemień vs. Potok Wielki 04.10.2020; 16:00 1:2
LKS Kowalin vs. Unia Wilkołaz 04.10.2020; 16:00 4:1
Sygnał Lublin vs. Sygnał Chodel 04.10.2020; 16:00 3:0

10

Mecz Data Wynik
Stok Zakrzówek vs. Wisła Annopol 10.10.2020; 11:00 0:1
Perła Borzechów vs. Sygnał Lublin 10.10.2020; 11:00 3:4
Unia Wilkołaz vs. LKS Elżbieta 10.10.2020; 11:00 1:5
Ruch Popkowice vs. Płomień Trzydnik 10.10.2020; 15:00 6:1
Sygnał Chodel vs. Poniatowa Wieś 10.10.2020; 15:00 0:5
Potok Wielki vs. LKS Kowalin 11.10.2020; 14:00 2:2
Wisła Józefów vs. Iskra Krzemień 11.10.2020; 15:00 0:5
Gościeradów vs. Stal II Kraśnik 28.10.2020; 14:45 4:2

11

Mecz Data Wynik
Sygnał Lublin vs. Unia Wilkołaz 17.10.2020; 15:30 4:1
LKS Elżbieta vs. Potok Wielki 18.10.2020; 11:00 5:1
Poniatowa Wieś vs. Perła Borzechów 18.10.2020; 11:00 2:1
Wisła Annopol vs. Ruch Popkowice 18.10.2020; 12:00 7:2
Płomień Trzydnik vs. Sygnał Chodel 18.10.2020; 14:00 2:3
Iskra Krzemień vs. Gościeradów 18.10.2020; 15:00 3:5
LKS Kowalin vs. Wisła Józefów 18.10.2020; 15:00 7:2
Stal II Kraśnik vs. Stok Zakrzówek 18.10.2020; 15:00 4:1

12

Mecz Data Wynik
Wisła Józefów vs. LKS Elżbieta 25.10.2020; 11:00 4:0
Potok Wielki vs. Sygnał Lublin 25.10.2020; 13:00 0:10
Gościeradów vs. Stok Zakrzówek 25.10.2020; 14:00 1:3
Ruch Popkowice vs. Stal II Kraśnik 25.10.2020; 14:00 4:1
Sygnał Chodel vs. Wisła Annopol 25.10.2020; 14:00 0:10
Perła Borzechów vs. Płomień Trzydnik 25.10.2020; 14:00 6:2
Iskra Krzemień vs. LKS Kowalin 25.10.2020; 14:00 1:4
Unia Wilkołaz vs. Poniatowa Wieś 25.10.2020; 14:30 0:3

13

Mecz Data Wynik
LKS Elżbieta vs. Iskra Krzemień 31.10.2020; 11:00 2:1
Poniatowa Wieś vs. Potok Wielki 31.10.2020; 11:00 3:0
Wisła Annopol vs. Perła Borzechów 31.10.2020; 11:00 3:1
Płomień Trzydnik vs. Unia Wilkołaz 31.10.2020; 13:00 1:2
Sygnał Lublin vs. Wisła Józefów 31.10.2020; 14:00 9:0
Stal II Kraśnik vs. Sygnał Chodel 31.10.2020; 14:00 1:5
Stok Zakrzówek vs. Ruch Popkowice 31.10.2020; 14:00 0:0
LKS Kowalin vs. Gościeradów 15.11.2020; 13:00 0:2

14

Mecz Data Wynik
Perła Borzechów vs. Stal II Kraśnik 07.11.2020; 14:00 8:0
Potok Wielki vs. Płomień Trzydnik 08.11.2020; 12:00 2:1
Wisła Józefów vs. Poniatowa Wieś 08.11.2020; 12:00 0:5
Gościeradów vs. Ruch Popkowice 08.11.2020; 13:00 3:5
Sygnał Chodel vs. Stok Zakrzówek 08.11.2020; 13:00 1:1
Unia Wilkołaz vs. Wisła Annopol 08.11.2020; 14:00 0:4
Iskra Krzemień vs. Sygnał Lublin 08.11.2020; 14:00 0:4
LKS Kowalin vs. LKS Elżbieta 08.11.2020; 14:00 4:2

15

Mecz Data Wynik
Poniatowa Wieś vs. Iskra Krzemień 11.11.2020; 11:00 4:2
Płomień Trzydnik vs. Wisła Józefów 11.11.2020; 12:00 3:1
LKS Elżbieta vs. Gościeradów 11.11.2020; 13:00 3:2
Wisła Annopol vs. Potok Wielki 11.11.2020; 13:00 9:0
Stok Zakrzówek vs. Perła Borzechów 11.11.2020; 13:00 1:3
Ruch Popkowice vs. Sygnał Chodel 11.11.2020; 13:00 3:0
Sygnał Lublin vs. LKS Kowalin 11.11.2020; 13:45 6:0
Stal II Kraśnik vs. Unia Wilkołaz 11.11.2020; 13:45 0:2
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad z trenerem Marcinem Wróblem

16.12.2020; 12:49
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Wisła Puławy 20 34 48
  • 2. Sokół Sieniawa 20 22 43
  • 3. Stal Stalowa W. 20 17 38
  • 4. Sandomierz 20 12 37
  • 5. Avia Świdnik 20 26 36
  • 6. Wólczanka 20 17 36
  • 15. Stal Kraśnik 20 -7 22
  • 1. Górnik II Łęczna jm. 14 59 34
  • 2. Stal Kraśnik jm 14 33 34
  • 3. Avia Świdnik 14 2 22
  • 4. Sygnał Lublin 14 1 22
  • 5. Tomasovia 14 13 21
  • 6. Orlęta Radzyń 14 -24 16
  • 7. Chełmianka 14 -45 12
  • 8. Widok II SP 51 Lublin 14 -39 4
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Dariusz Cygan6
  • 2.Adrian Popiołek5
  • 3.Adam Zawierucha3
  • 4.Adrian Cybula3
  • 1.Julien Tadrowski7
  • 2.Adrian Popiołek5
  • 3.Adam Zawierucha4
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 20 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Mateusz Wójcicki

    Mateusz Wójcicki

    19 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Paweł Rabin

    Paweł Rabin

    20 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Bartosz Dyszy

    Bartosz Dyszy

    23 lat, obrońca

    MECZE: 10 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    21 lat, obrońca

    MECZE: 18 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jakub Pacocha

    Jakub Pacocha

    20 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    27 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 2 ŻÓŁTE KARTKI: 7
  • Kamil Woźniak

    Kamil Woźniak

    21 lat, obrońca

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Przemysław Dwórzyński

    Przemysław Dwórzyński

    22 lat, obrońca

    MECZE: 7 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Szymon Jagieła

    Szymon Jagieła

    22 lat, obrońca

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 5 ŻÓŁTE KARTKI: 5
  • Dawid Chudyba

    Dawid Chudyba

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 19 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jan Imiołek

    Jan Imiołek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Jarosław Kurkiewicz

    Jarosław Kurkiewicz

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 66 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Kamil Łokieć

    Kamil Łokieć

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 20 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Krystian Pietrzyk

    Krystian Pietrzyk

    16 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Mateusz Latosiewicz

    Mateusz Latosiewicz

    15 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Adam Zawierucha

    Adam Zawierucha

    24 lat, napastnik

    MECZE: 19 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Adrian Cybula

    Adrian Cybula

    19 lat, napastnik

    MECZE: 10 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Daniel Ruiz Romera

    Daniel Ruiz Romera

    22 lat, napastnik

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    21 lat, napastnik

    MECZE: 20 GOLE: 6 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Jakub Mażysz

    Jakub Mażysz

    26 lat, napastnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    21 lat, napastnik

    MECZE: 18 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Wolski

    Kamil Wolski

    24 lat, napastnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • PBI
  • Golińska
  • Julia i Szymon
  • Darex
2007 - 2021 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |