Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - I WLJM - 2015 / 2016

26

Mecz Data Wynik
AMSPN Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 07.06.2016; 18:00 4:3
OSiR Biłgoraj vs. Wisła Puławy jr. 07.06.2016; 18:00 0:3
TOP54 B.P. vs. Górnik Łęczna S.A 07.06.2016; 18:00 4:1
Tomasovia vs. Stal Kraśnik Jr. 07.06.2016; 18:00 3:2
Niedźwiadek Chełm vs. BKS Lublin 07.06.2016; 18:00 0:1

25

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik Jr. vs. Niedźwiadek Chełm 04.06.2016; 14:00 1:2
Górnik Łęczna S.A vs. Tomasovia 04.06.2016; 14:00 3:2
Wisła Puławy jr. vs. TOP54 B.P. 04.06.2016; 14:00 3:1
Orlęta Radzyń vs. OSiR Biłgoraj 04.06.2016; 14:00 1:2
Orlęta Łuków vs. AMSPN Hetman Zamość 04.06.2016; 14:00 0:5

24

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Orlęta Radzyń 28.05.2016; 11:00 6:1
SPN Motor Lublin vs. BKS Lublin 28.05.2016; 11:00 0:2
Niedźwiadek Chełm vs. Górnik Łęczna S.A 28.05.2016; 13:00 3:0
OSiR Biłgoraj vs. Orlęta Łuków 28.05.2016; 14:00 1:1
Tomasovia vs. Wisła Puławy jr. 31.05.2016; 17:00 1:4

23

Mecz Data Wynik
Orlęta Łuków vs. TOP54 B.P. 25.05.2016; 13:00 2:3
Wisła Puławy jr. vs. Niedźwiadek Chełm 25.05.2016; 14:00 1:0
AMSPN Hetman Zamość vs. OSiR Biłgoraj 25.05.2016; 15:00 0:2
Stal Kraśnik Jr. vs. SPN Motor Lublin 25.05.2016; 17:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. Tomasovia 25.05.2016; 17:00 2:6

22

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 21.05.2016; 11:00 1:0
Niedźwiadek Chełm vs. Orlęta Radzyń 21.05.2016; 13:00 2:0
SPN Motor Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 22.05.2016; 11:00 2:2
Tomasovia vs. Orlęta Łuków 22.05.2016; 16:00 3:0
TOP54 B.P. vs. AMSPN Hetman Zamość 31.05.2016; 18:00 1:2

21

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy jr. vs. SPN Motor Lublin 14.05.2016; 11:00 1:0
Orlęta Łuków vs. Niedźwiadek Chełm 14.05.2016; 14:00 0:0
Górnik Łęczna S.A vs. BKS Lublin 15.05.2016; 13:00 4:1
AMSPN Hetman Zamość vs. Tomasovia 15.05.2016; 13:00 1:2
OSiR Biłgoraj vs. TOP54 B.P. 17.05.2016; 15:00 0:1

20

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Wisła Puławy jr. 07.05.2016; 11:00 4:2
SPN Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 07.05.2016; 13:00 2:0
Stal Kraśnik Jr. vs. Górnik Łęczna S.A 08.05.2016; 11:00 0:3
Tomasovia vs. OSiR Biłgoraj 08.05.2016; 16:00 2:0
Niedźwiadek Chełm vs. AMSPN Hetman Zamość 08.05.2016; 17:00 2:2

19

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Tomasovia 29.04.2016; 16:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. BKS Lublin 30.04.2016; 12:00 0:0
Wisła Puławy jr. vs. Stal Kraśnik Jr. 30.04.2016; 13:00 4:0
OSiR Biłgoraj vs. Niedźwiadek Chełm 30.04.2016; 13:00 5:1
Orlęta Łuków vs. SPN Motor Lublin 07.06.2016; 18:00 0:3

18

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik Jr. vs. Orlęta Radzyń 22.04.2016; 16:00 3:3
BKS Lublin vs. Orlęta Łuków 23.04.2016; 11:00 5:0
Niedźwiadek Chełm vs. TOP54 B.P. 23.04.2016; 13:30 1:1
SPN Motor Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 24.04.2016; 11:00 3:0
Górnik Łęczna S.A vs. Wisła Puławy jr. 24.04.2016; 13:00 0:1

17

Mecz Data Wynik
OSiR Biłgoraj vs. SPN Motor Lublin 16.04.2016; 11:00 2:1
Orlęta Radzyń vs. Górnik Łęczna S.A 16.04.2016; 12:00 0:3
Orlęta Łuków vs. Stal Kraśnik Jr. 16.04.2016; 14:00 1:4
Tomasovia vs. Niedźwiadek Chełm 16.04.2016; 16:00 3:1
AMSPN Hetman Zamość vs. BKS Lublin 17.04.2016; 14:00 4:0

16

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. OSiR Biłgoraj 09.04.2016; 11:00 3:1
Wisła Puławy jr. vs. Orlęta Radzyń 09.04.2016; 13:00 0:0
SPN Motor Lublin vs. TOP54 B.P. 09.04.2016; 15:00 2:1
Stal Kraśnik Jr. vs. AMSPN Hetman Zamość 10.04.2016; 11:00 0:2
Górnik Łęczna S.A vs. Orlęta Łuków 10.04.2016; 13:00 2:0

15

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Motor Lublin 02.04.2016; 11:00
Orlęta Łuków vs. Wisła Puławy jr. 02.04.2016; 12:00 0:2
OSiR Biłgoraj vs. Stal Kraśnik Jr. 02.04.2016; 13:00 2:0
TOP54 B.P. vs. BKS Lublin 02.04.2016; 14:00 2:1
Tomasovia vs. SPN Motor Lublin 02.04.2016; 16:00 0:2
AMSPN Hetman Zamość vs. Górnik Łęczna S.A 03.04.2016; 14:00 0:2

14

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Tomasovia 24.03.2016; 11:00 3:1
Stal Kraśnik Jr. vs. TOP54 B.P. 24.03.2016; 12:00 2:0
Wisła Puławy jr. vs. AMSPN Hetman Zamość 24.03.2016; 12:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. Orlęta Łuków 24.03.2016; 12:00 2:0
Górnik Łęczna S.A vs. OSiR Biłgoraj 24.03.2016; 13:00 0:1
SPN Motor Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 06.04.2016; 16:30 1:2

13

Mecz Data Wynik
SPN Motor Lublin vs. Widok Lublin 22.10.2015; 15:30 1:2
Orlęta Łuków vs. Motor Lublin 24.10.2015; 11:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. AMSPN Hetman Zamość 24.10.2015; 11:00 3:0
BKS Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 24.10.2015; 11:00 5:0
Górnik Łęczna S.A vs. TOP54 B.P. 24.10.2015; 12:00 2:1
Stal Kraśnik Jr. vs. Tomasovia 24.10.2015; 14:00 3:5
Wisła Puławy jr. vs. OSiR Biłgoraj 25.10.2015; 13:00 4:1

12

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Wisła Puławy jr. 17.10.2015; 11:00 1:2
AMSPN Hetman Zamość vs. Orlęta Łuków 17.10.2015; 11:30 2:2
Widok Lublin vs. BKS Lublin 17.10.2015; 13:00 4:0
OSiR Biłgoraj vs. Orlęta Radzyń 17.10.2015; 14:00 2:2
Niedźwiadek Chełm vs. Stal Kraśnik Jr. 17.10.2015; 14:15 1:2
Motor Lublin vs. SPN Motor Lublin 18.10.2015; 11:00 6:0
Tomasovia vs. Górnik Łęczna S.A 18.10.2015; 15:30 2:2

11

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. SPN Motor Lublin 10.10.2015; 10:00 0:4
Orlęta Radzyń vs. TOP54 B.P. 10.10.2015; 13:00 1:0
Górnik Łęczna S.A vs. Niedźwiadek Chełm 10.10.2015; 13:00 2:0
Orlęta Łuków vs. OSiR Biłgoraj 10.10.2015; 14:00 1:2
Stal Kraśnik Jr. vs. Widok Lublin 11.10.2015; 11:00 2:4
AMSPN Hetman Zamość vs. Motor Lublin 11.10.2015; 13:00 0:5
Wisła Puławy jr. vs. Tomasovia 11.10.2015; 13:00 0:2

10

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. BKS Lublin 03.10.2015; 11:00 3:0
TOP54 B.P. vs. Orlęta Łuków 03.10.2015; 11:00 4:2
Widok Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 03.10.2015; 12:00 2:0
Niedźwiadek Chełm vs. Wisła Puławy jr. 03.10.2015; 13:00 1:2
OSiR Biłgoraj vs. AMSPN Hetman Zamość 03.10.2015; 13:00 2:3
SPN Motor Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 03.10.2015; 14:00 4:2
Tomasovia vs. Orlęta Radzyń 03.10.2015; 15:30 2:0

9

Mecz Data Wynik
OSiR Biłgoraj vs. Motor Lublin 26.09.2015; 11:00 0:8
Górnik Łęczna S.A vs. SPN Motor Lublin 26.09.2015; 11:00 3:2
Orlęta Radzyń vs. Niedźwiadek Chełm 26.09.2015; 13:00 1:1
Wisła Puławy jr. vs. Widok Lublin 26.09.2015; 13:00 2:5
Stal Kraśnik Jr. vs. BKS Lublin 26.09.2015; 15:00 2:0
Orlęta Łuków vs. Tomasovia 26.09.2015; 16:00 3:0
AMSPN Hetman Zamość vs. TOP54 B.P. 27.09.2015; 15:00 1:3

8

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 19.09.2015; 11:00 6:1
BKS Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 19.09.2015; 11:00 0:1
TOP54 B.P. vs. OSiR Biłgoraj 19.09.2015; 12:00 2:1
Widok Lublin vs. Orlęta Radzyń 19.09.2015; 13:00 4:0
Niedźwiadek Chełm vs. Orlęta Łuków 19.09.2015; 13:00 2:1
Tomasovia vs. AMSPN Hetman Zamość 19.09.2015; 16:00 4:1
SPN Motor Lublin vs. Wisła Puławy jr. 20.09.2015; 11:00 3:0

7

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Motor Lublin 12.09.2015; 11:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. SPN Motor Lublin 12.09.2015; 11:00 1:0
Górnik Łęczna S.A vs. Stal Kraśnik Jr. 12.09.2015; 11:00 4:2
Orlęta Łuków vs. Widok Lublin 12.09.2015; 12:00 1:8
OSiR Biłgoraj vs. Tomasovia 12.09.2015; 13:00 0:1
Wisła Puławy jr. vs. BKS Lublin 12.09.2015; 13:00 1:1
AMSPN Hetman Zamość vs. Niedźwiadek Chełm 13.09.2015; 16:00 0:1

6

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 05.09.2015; 11:00 2:1
Stal Kraśnik Jr. vs. Wisła Puławy jr. 05.09.2015; 11:00 1:0
BKS Lublin vs. Orlęta Radzyń 05.09.2015; 11:00 3:0
Widok Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 05.09.2015; 13:00 5:0
Niedźwiadek Chełm vs. OSiR Biłgoraj 05.09.2015; 13:00 3:2
SPN Motor Lublin vs. Orlęta Łuków 06.09.2015; 11:00 5:0
Tomasovia vs. TOP54 B.P. 06.09.2015; 16:00 0:2

5

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy jr. vs. Górnik Łęczna S.A 01.09.2015; 15:00 4:0
AMSPN Hetman Zamość vs. SPN Motor Lublin 01.09.2015; 16:00 1:1
Orlęta Łuków vs. BKS Lublin 01.09.2015; 16:00 1:7
Tomasovia vs. Motor Lublin 02.09.2015; 16:00 1:7
TOP54 B.P. vs. Niedźwiadek Chełm 02.09.2015; 16:00 3:0
OSiR Biłgoraj vs. Widok Lublin 02.09.2015; 17:00 0:0
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik Jr. 02.09.2015; 17:00 1:2

4

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Wisła Puławy jr. 29.08.2015; 11:00 4:1
Stal Kraśnik Jr. vs. Orlęta Łuków 29.08.2015; 11:00 8:1
BKS Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 29.08.2015; 11:00 1:1
Górnik Łęczna S.A vs. Orlęta Radzyń 29.08.2015; 13:00 1:0
Widok Lublin vs. TOP54 B.P. 29.08.2015; 13:00 2:1
Niedźwiadek Chełm vs. Tomasovia 29.08.2015; 13:00 2:1
SPN Motor Lublin vs. OSiR Biłgoraj 30.08.2015; 11:00 2:0

3

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. SPN Motor Lublin 22.08.2015; 11:00 1:4
OSiR Biłgoraj vs. BKS Lublin 22.08.2015; 13:00 1:4
AMSPN Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik Jr. 22.08.2015; 13:00 1:3
Orlęta Łuków vs. Górnik Łęczna S.A 22.08.2015; 13:00 0:9
Orlęta Radzyń vs. Wisła Puławy jr. 22.08.2015; 13:00 4:0
Niedźwiadek Chełm vs. Motor Lublin 23.08.2015; 11:00 2:4
Tomasovia vs. Widok Lublin 23.08.2015; 13:00 2:3

2

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 18.08.2015; 11:00 10:0
Górnik Łęczna S.A vs. AMSPN Hetman Zamość 18.08.2015; 13:00 4:0
SPN Motor Lublin vs. Tomasovia 18.08.2015; 13:00 0:1
Widok Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 18.08.2015; 13:00 4:0
Stal Kraśnik Jr. vs. OSiR Biłgoraj 18.08.2015; 14:00 5:2
BKS Lublin vs. TOP54 B.P. 18.08.2015; 16:00 2:2
Wisła Puławy jr. vs. Orlęta Łuków 18.08.2015; 18:00 2:0

1

Mecz Data Wynik
Tomasovia vs. BKS Lublin 13.08.2015; 16:00 5:2
Widok Lublin vs. Motor Lublin 15.08.2015; 11:00 2:5
Niedźwiadek Chełm vs. SPN Motor Lublin 15.08.2015; 11:00 0:1
OSiR Biłgoraj vs. Górnik Łęczna S.A 15.08.2015; 13:00 2:2
AMSPN Hetman Zamość vs. Wisła Puławy jr. 15.08.2015; 14:00 0:2
TOP54 B.P. vs. Stal Kraśnik Jr. 15.08.2015; 15:00 1:4
Orlęta Łuków vs. Orlęta Radzyń 27.08.2015; 13:00 4:2
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 14 28 39
  • 2. Końskowola 14 15 31
  • 3. Hetman Zamość 14 21 28
  • 4. Tomasovia 14 14 28
  • 5. Lublinianka 14 15 25
  • 6. Werbkowice 14 3 23
  • 7. Kłos Chełm 14 1 23
  • 8. Lewart Lubartów 14 7 22
  • 9. Eko Różanka 14 -12 16
  • 1. Unia Wilkołaz 13 19 28
  • 2. Iskra Krzemień 13 11 24
  • 3. LKS Stróża 13 10 24
  • 4. Wisła Józefów 13 4 23
  • 5. Stal II Kraśnik 13 13 22
  • 6. Stok Zakrzówek 13 13 22
  • 7. Poniatowa Wieś 13 11 22
  • 8. Płomień Trzydnik 13 10 21
  • 9. Tęcza Kraśnik 13 -5 15
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Arkadiusz Maj8
  • 3.Filip Drozd7
  • 4.Ernest Skrzyński4
  • 5.Daniel Szewc4
  • 1.Adam Orzeł4
  • 2.Piotr Chomczyk3
  • 3.Rafał Król3
  • 4.Damian Pietroń2
  • 5.Damian Falisiewicz2
  • Adrian Kędzierski

    Adrian Kędzierski

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    28 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    27 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 13 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 14 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 8 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    26 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 7 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    16 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Adam Orzeł

Adam Orzeł

obrońca

DATA URODZIN: 19 grudnia 1996

Sonda

Najpopularniejszy zawodnik rundy jesiennej
Cholewiński Paweł
Chomczyk Piotr
Dąbrowski Jakub
Drozd Filip
Falisiewicz Damian
Gajewski Jakub
Kędzierski Adrian
Kijańczuk Łukasz
Król Rafał
Leziak Grzegorz
Lutsyk Anton
Maj Arkadiusz
Matysiak Mateusz
Orzeł Adam
Pietroń Damian
Pluder Albert
Skrzyński Ernest
Szabat Oskar
Szewc Daniel
Szczuka Dawid
Wojtaszek Marcin
Zieliński Emil
Żuber Patryk
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |