Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - I LWJM - 2015 / 2016

1

Mecz Data Wynik
Tomasovia vs. BKS Lublin 13.08.2015; 16:00 5:2
Widok Lublin vs. Motor Lublin 15.08.2015; 11:00 2:5
Niedźwiadek Chełm vs. SPN Motor Lublin 15.08.2015; 11:00 0:1
OSiR Biłgoraj vs. Górnik Łęczna S.A 15.08.2015; 13:00 2:2
AMSPN Hetman Zamość vs. Wisła Puławy jr. 15.08.2015; 14:00 0:2
TOP54 B.P. vs. Stal Kraśnik Jr. 15.08.2015; 15:00 1:4
Orlęta Łuków vs. Orlęta Radzyń 27.08.2015; 13:00 4:2

2

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 18.08.2015; 11:00 10:0
Górnik Łęczna S.A vs. AMSPN Hetman Zamość 18.08.2015; 13:00 4:0
SPN Motor Lublin vs. Tomasovia 18.08.2015; 13:00 0:1
Widok Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 18.08.2015; 13:00 4:0
Stal Kraśnik Jr. vs. OSiR Biłgoraj 18.08.2015; 14:00 5:2
BKS Lublin vs. TOP54 B.P. 18.08.2015; 16:00 2:2
Wisła Puławy jr. vs. Orlęta Łuków 18.08.2015; 18:00 2:0

3

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. SPN Motor Lublin 22.08.2015; 11:00 1:4
OSiR Biłgoraj vs. BKS Lublin 22.08.2015; 13:00 1:4
AMSPN Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik Jr. 22.08.2015; 13:00 1:3
Orlęta Łuków vs. Górnik Łęczna S.A 22.08.2015; 13:00 0:9
Orlęta Radzyń vs. Wisła Puławy jr. 22.08.2015; 13:00 4:0
Niedźwiadek Chełm vs. Motor Lublin 23.08.2015; 11:00 2:4
Tomasovia vs. Widok Lublin 23.08.2015; 13:00 2:3

4

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Wisła Puławy jr. 29.08.2015; 11:00 4:1
Stal Kraśnik Jr. vs. Orlęta Łuków 29.08.2015; 11:00 8:1
BKS Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 29.08.2015; 11:00 1:1
Górnik Łęczna S.A vs. Orlęta Radzyń 29.08.2015; 13:00 1:0
Widok Lublin vs. TOP54 B.P. 29.08.2015; 13:00 2:1
Niedźwiadek Chełm vs. Tomasovia 29.08.2015; 13:00 2:1
SPN Motor Lublin vs. OSiR Biłgoraj 30.08.2015; 11:00 2:0

5

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy jr. vs. Górnik Łęczna S.A 01.09.2015; 15:00 4:0
AMSPN Hetman Zamość vs. SPN Motor Lublin 01.09.2015; 16:00 1:1
Orlęta Łuków vs. BKS Lublin 01.09.2015; 16:00 1:7
Tomasovia vs. Motor Lublin 02.09.2015; 16:00 1:7
TOP54 B.P. vs. Niedźwiadek Chełm 02.09.2015; 16:00 3:0
OSiR Biłgoraj vs. Widok Lublin 02.09.2015; 17:00 0:0
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik Jr. 02.09.2015; 17:00 1:2

6

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 05.09.2015; 11:00 2:1
Stal Kraśnik Jr. vs. Wisła Puławy jr. 05.09.2015; 11:00 1:0
BKS Lublin vs. Orlęta Radzyń 05.09.2015; 11:00 3:0
Widok Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 05.09.2015; 13:00 5:0
Niedźwiadek Chełm vs. OSiR Biłgoraj 05.09.2015; 13:00 3:2
SPN Motor Lublin vs. Orlęta Łuków 06.09.2015; 11:00 5:0
Tomasovia vs. TOP54 B.P. 06.09.2015; 16:00 0:2

7

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Motor Lublin 12.09.2015; 11:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. SPN Motor Lublin 12.09.2015; 11:00 1:0
Górnik Łęczna S.A vs. Stal Kraśnik Jr. 12.09.2015; 11:00 4:2
Orlęta Łuków vs. Widok Lublin 12.09.2015; 12:00 1:8
OSiR Biłgoraj vs. Tomasovia 12.09.2015; 13:00 0:1
Wisła Puławy jr. vs. BKS Lublin 12.09.2015; 13:00 1:1
AMSPN Hetman Zamość vs. Niedźwiadek Chełm 13.09.2015; 16:00 0:1

8

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 19.09.2015; 11:00 6:1
BKS Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 19.09.2015; 11:00 0:1
TOP54 B.P. vs. OSiR Biłgoraj 19.09.2015; 12:00 2:1
Widok Lublin vs. Orlęta Radzyń 19.09.2015; 13:00 4:0
Niedźwiadek Chełm vs. Orlęta Łuków 19.09.2015; 13:00 2:1
Tomasovia vs. AMSPN Hetman Zamość 19.09.2015; 16:00 4:1
SPN Motor Lublin vs. Wisła Puławy jr. 20.09.2015; 11:00 3:0

9

Mecz Data Wynik
OSiR Biłgoraj vs. Motor Lublin 26.09.2015; 11:00 0:8
Górnik Łęczna S.A vs. SPN Motor Lublin 26.09.2015; 11:00 3:2
Orlęta Radzyń vs. Niedźwiadek Chełm 26.09.2015; 13:00 1:1
Wisła Puławy jr. vs. Widok Lublin 26.09.2015; 13:00 2:5
Stal Kraśnik Jr. vs. BKS Lublin 26.09.2015; 15:00 2:0
Orlęta Łuków vs. Tomasovia 26.09.2015; 16:00 3:0
AMSPN Hetman Zamość vs. TOP54 B.P. 27.09.2015; 15:00 1:3

10

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. BKS Lublin 03.10.2015; 11:00 3:0
TOP54 B.P. vs. Orlęta Łuków 03.10.2015; 11:00 4:2
Widok Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 03.10.2015; 12:00 2:0
Niedźwiadek Chełm vs. Wisła Puławy jr. 03.10.2015; 13:00 1:2
OSiR Biłgoraj vs. AMSPN Hetman Zamość 03.10.2015; 13:00 2:3
SPN Motor Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 03.10.2015; 14:00 4:2
Tomasovia vs. Orlęta Radzyń 03.10.2015; 15:30 2:0

11

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. SPN Motor Lublin 10.10.2015; 10:00 0:4
Orlęta Radzyń vs. TOP54 B.P. 10.10.2015; 13:00 1:0
Górnik Łęczna S.A vs. Niedźwiadek Chełm 10.10.2015; 13:00 2:0
Orlęta Łuków vs. OSiR Biłgoraj 10.10.2015; 14:00 1:2
Stal Kraśnik Jr. vs. Widok Lublin 11.10.2015; 11:00 2:4
AMSPN Hetman Zamość vs. Motor Lublin 11.10.2015; 13:00 0:5
Wisła Puławy jr. vs. Tomasovia 11.10.2015; 13:00 0:2

12

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Wisła Puławy jr. 17.10.2015; 11:00 1:2
AMSPN Hetman Zamość vs. Orlęta Łuków 17.10.2015; 11:30 2:2
Widok Lublin vs. BKS Lublin 17.10.2015; 13:00 4:0
OSiR Biłgoraj vs. Orlęta Radzyń 17.10.2015; 14:00 2:2
Niedźwiadek Chełm vs. Stal Kraśnik Jr. 17.10.2015; 14:15 1:2
Motor Lublin vs. SPN Motor Lublin 18.10.2015; 11:00 6:0
Tomasovia vs. Górnik Łęczna S.A 18.10.2015; 15:30 2:2

13

Mecz Data Wynik
SPN Motor Lublin vs. Widok Lublin 22.10.2015; 15:30 1:2
Orlęta Łuków vs. Motor Lublin 24.10.2015; 11:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. AMSPN Hetman Zamość 24.10.2015; 11:00 3:0
BKS Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 24.10.2015; 11:00 5:0
Górnik Łęczna S.A vs. TOP54 B.P. 24.10.2015; 12:00 2:1
Stal Kraśnik Jr. vs. Tomasovia 24.10.2015; 14:00 3:5
Wisła Puławy jr. vs. OSiR Biłgoraj 25.10.2015; 13:00 4:1

14

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Tomasovia 24.03.2016; 11:00 3:1
Stal Kraśnik Jr. vs. TOP54 B.P. 24.03.2016; 12:00 2:0
Wisła Puławy jr. vs. AMSPN Hetman Zamość 24.03.2016; 12:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. Orlęta Łuków 24.03.2016; 12:00 2:0
Górnik Łęczna S.A vs. OSiR Biłgoraj 24.03.2016; 13:00 0:1
SPN Motor Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 06.04.2016; 16:30 1:2

15

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Motor Lublin 02.04.2016; 11:00
Orlęta Łuków vs. Wisła Puławy jr. 02.04.2016; 12:00 0:2
OSiR Biłgoraj vs. Stal Kraśnik Jr. 02.04.2016; 13:00 2:0
TOP54 B.P. vs. BKS Lublin 02.04.2016; 14:00 2:1
Tomasovia vs. SPN Motor Lublin 02.04.2016; 16:00 0:2
AMSPN Hetman Zamość vs. Górnik Łęczna S.A 03.04.2016; 14:00 0:2

16

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. OSiR Biłgoraj 09.04.2016; 11:00 3:1
Wisła Puławy jr. vs. Orlęta Radzyń 09.04.2016; 13:00 0:0
SPN Motor Lublin vs. TOP54 B.P. 09.04.2016; 15:00 2:1
Stal Kraśnik Jr. vs. AMSPN Hetman Zamość 10.04.2016; 11:00 0:2
Górnik Łęczna S.A vs. Orlęta Łuków 10.04.2016; 13:00 2:0

17

Mecz Data Wynik
OSiR Biłgoraj vs. SPN Motor Lublin 16.04.2016; 11:00 2:1
Orlęta Radzyń vs. Górnik Łęczna S.A 16.04.2016; 12:00 0:3
Orlęta Łuków vs. Stal Kraśnik Jr. 16.04.2016; 14:00 1:4
Tomasovia vs. Niedźwiadek Chełm 16.04.2016; 16:00 3:1
AMSPN Hetman Zamość vs. BKS Lublin 17.04.2016; 14:00 4:0

18

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik Jr. vs. Orlęta Radzyń 22.04.2016; 16:00 3:3
BKS Lublin vs. Orlęta Łuków 23.04.2016; 11:00 5:0
Niedźwiadek Chełm vs. TOP54 B.P. 23.04.2016; 13:30 1:1
SPN Motor Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 24.04.2016; 11:00 3:0
Górnik Łęczna S.A vs. Wisła Puławy jr. 24.04.2016; 13:00 0:1

19

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Tomasovia 29.04.2016; 16:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. BKS Lublin 30.04.2016; 12:00 0:0
Wisła Puławy jr. vs. Stal Kraśnik Jr. 30.04.2016; 13:00 4:0
OSiR Biłgoraj vs. Niedźwiadek Chełm 30.04.2016; 13:00 5:1
Orlęta Łuków vs. SPN Motor Lublin 07.06.2016; 18:00 0:3

20

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Wisła Puławy jr. 07.05.2016; 11:00 4:2
SPN Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 07.05.2016; 13:00 2:0
Stal Kraśnik Jr. vs. Górnik Łęczna S.A 08.05.2016; 11:00 0:3
Tomasovia vs. OSiR Biłgoraj 08.05.2016; 16:00 2:0
Niedźwiadek Chełm vs. AMSPN Hetman Zamość 08.05.2016; 17:00 2:2

21

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy jr. vs. SPN Motor Lublin 14.05.2016; 11:00 1:0
Orlęta Łuków vs. Niedźwiadek Chełm 14.05.2016; 14:00 0:0
Górnik Łęczna S.A vs. BKS Lublin 15.05.2016; 13:00 4:1
AMSPN Hetman Zamość vs. Tomasovia 15.05.2016; 13:00 1:2
OSiR Biłgoraj vs. TOP54 B.P. 17.05.2016; 15:00 0:1

22

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 21.05.2016; 11:00 1:0
Niedźwiadek Chełm vs. Orlęta Radzyń 21.05.2016; 13:00 2:0
SPN Motor Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 22.05.2016; 11:00 2:2
Tomasovia vs. Orlęta Łuków 22.05.2016; 16:00 3:0
TOP54 B.P. vs. AMSPN Hetman Zamość 31.05.2016; 18:00 1:2

23

Mecz Data Wynik
Orlęta Łuków vs. TOP54 B.P. 25.05.2016; 13:00 2:3
Wisła Puławy jr. vs. Niedźwiadek Chełm 25.05.2016; 14:00 1:0
AMSPN Hetman Zamość vs. OSiR Biłgoraj 25.05.2016; 15:00 0:2
Stal Kraśnik Jr. vs. SPN Motor Lublin 25.05.2016; 17:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. Tomasovia 25.05.2016; 17:00 2:6

24

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Orlęta Radzyń 28.05.2016; 11:00 6:1
SPN Motor Lublin vs. BKS Lublin 28.05.2016; 11:00 0:2
Niedźwiadek Chełm vs. Górnik Łęczna S.A 28.05.2016; 13:00 3:0
OSiR Biłgoraj vs. Orlęta Łuków 28.05.2016; 14:00 1:1
Tomasovia vs. Wisła Puławy jr. 31.05.2016; 17:00 1:4

25

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik Jr. vs. Niedźwiadek Chełm 04.06.2016; 14:00 1:2
Górnik Łęczna S.A vs. Tomasovia 04.06.2016; 14:00 3:2
Wisła Puławy jr. vs. TOP54 B.P. 04.06.2016; 14:00 3:1
Orlęta Radzyń vs. OSiR Biłgoraj 04.06.2016; 14:00 1:2
Orlęta Łuków vs. AMSPN Hetman Zamość 04.06.2016; 14:00 0:5

26

Mecz Data Wynik
AMSPN Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 07.06.2016; 18:00 4:3
OSiR Biłgoraj vs. Wisła Puławy jr. 07.06.2016; 18:00 0:3
TOP54 B.P. vs. Górnik Łęczna S.A 07.06.2016; 18:00 4:1
Tomasovia vs. Stal Kraśnik Jr. 07.06.2016; 18:00 3:2
Niedźwiadek Chełm vs. BKS Lublin 07.06.2016; 18:00 0:1
Filtrowanie
Stal
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Stal Rzeszów 20 34 43
  • 2. Podhale Nowy Targ 20 21 43
  • 3. Motor Lublin 20 15 39
  • 4. Wisła Puławy 20 8 38
  • 5. Hutnik Kraków 20 11 38
  • 6. Stal Kraśnik 20 8 30
  • 7. KSZO Ostrowiec 20 6 28
  • 8. Orlęta Radzyń 20 -4 27
  • 9. Avia Świdnik 20 -2 24
  • 1. Motor II Lublin S.A. 1 3 3
  • 2. Stal Kraśnik jm 1 2 3
  • 3. UKS Widok SP 51 1 1 3
  • 4. Łada Biłgoraj 0 0 0
  • 5. Wisła Puławy jr. 0 0 0
  • 6. Chełmianka 1 -1 0
  • 7. Gaudium Zamość 1 -2 0
  • 8. MOSiR Lubartów 1 -3 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król11
  • 2.Arkadiusz Maj6
  • 3.Daniel Szewc6
  • 4.Filip Drozd4
  • 5.Adam Nowak2
  • 1.Michał Misiak6
  • 2.Łukasz Mazurek5
  • 3.Anton Lutsyk4
  • 4.Damian Pietroń3
  • 5.Marcin Świech3
  • Jakub Zolech

    Jakub Zolech

    25 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Mikołaj Śmieszek

    Mikołaj Śmieszek

    17 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Sebastian Ciołek

    Sebastian Ciołek

    27 lat, bramkarz

    MECZE: 20 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Bartłomiej Gąska

    Bartłomiej Gąska

    20 lat, obrońca

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    35 lat, obrońca

    MECZE: 19 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    19 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 1
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    16 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Łukasz Mazurek

    Łukasz Mazurek

    26 lat, obrońca

    MECZE: 19 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Marcin Świech

    Marcin Świech

    25 lat, obrońca

    MECZE: 9 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Władysław Kudriawcew

    Władysław Kudriawcew

    26 lat, obrońca

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Nowak

    Adam Nowak

    25 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 2 ASYSTY: 1
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    31 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Bartłomiej Koneczny

    Bartłomiej Koneczny

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Kędra

    Daniel Kędra

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    33 lat, pomocnik

    MECZE: 18 GOLE: 6 ASYSTY: 0
  • Dariusz Partyka

    Dariusz Partyka

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    19 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 2
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Maciej Welman

    Maciej Welman

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Michał Wawryszczuk

    Michał Wawryszczuk

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 19 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 19 GOLE: 11 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Adamczuk

    Arkadiusz Adamczuk

    23 lat, napastnik

    MECZE: 11 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    19 lat, napastnik

    MECZE: 15 GOLE: 6 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    27 lat, napastnik

    MECZE: 16 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    18 lat, napastnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Kamil Król

    Kamil Król

    31 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0

NAJBLIŻSZE URODZINY

Anton Lutsyk

Anton Lutsyk

pomocnik

DATA URODZIN: 25 marca 1987

Sonda

Obecnie żadna sonda nie jest aktywna

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2019 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |