Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - I WLJM - 2016 / 2017

26

Mecz Data Wynik
OSiR Biłgoraj vs. AMSPN Hetman Zamość 10.06.2017; 13:00 1:5
BKS Lublin vs. TOP54 B.P. 11.06.2017; 14:00 8:2
Orlęta Radzyń vs. PN Motor Lublin 11.06.2017; 14:00 3:0
Tomasovia vs. Stal Kraśnik Jr. 11.06.2017; 14:00 6:3
Widok Lublin vs. Wisła Puławy jr. 11.06.2017; 14:00 2:0

25

Mecz Data Wynik
AMSPN Hetman Zamość vs. Widok Lublin 03.06.2017; 11:00 3:1
TOP54 B.P. vs. Orlęta Radzyń 03.06.2017; 11:00 3:2
PN Motor Lublin vs. Avia Świdnik 03.06.2017; 15:30 2:0
Stal Kraśnik Jr. vs. Niedźwiadek Chełm 03.06.2017; 17:00 2:6
Wisła Puławy jr. vs. BKS Lublin 03.06.2017; 18:00 0:5

24

Mecz Data Wynik
OSiR Biłgoraj vs. Stal Kraśnik Jr. 31.05.2017; 13:00 2:0
BKS Lublin vs. Orlęta Radzyń 31.05.2017; 14:00 3:1
Avia Świdnik vs. TOP54 B.P. 31.05.2017; 17:00 0:2
Wisła Puławy jr. vs. AMSPN Hetman Zamość 31.05.2017; 17:00 2:0
Tomasovia vs. PN Motor Lublin 31.05.2017; 17:30 4:4

23

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik Jr. vs. Widok Lublin 27.05.2017; 11:00 1:2
TOP54 B.P. vs. Tomasovia 27.05.2017; 16:00 0:0
Orlęta Radzyń vs. Avia Świdnik 28.05.2017; 11:00 1:2
AMSPN Hetman Zamość vs. BKS Lublin 28.05.2017; 13:00 3:0
PN Motor Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 06.06.2017; 17:00 1:0

22

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Avia Świdnik 20.05.2017; 11:00 4:0
Tomasovia vs. Orlęta Radzyń 20.05.2017; 11:00 1:3
Niedźwiadek Chełm vs. TOP54 B.P. 20.05.2017; 11:00 1:0
OSiR Biłgoraj vs. PN Motor Lublin 20.05.2017; 11:00 0:1
Wisła Puławy jr. vs. Stal Kraśnik Jr. 20.05.2017; 13:00 5:1

21

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Tomasovia 12.05.2017; 17:00 1:1
TOP54 B.P. vs. OSiR Biłgoraj 13.05.2017; 13:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Niedźwiadek Chełm 13.05.2017; 13:00 3:1
Stal Kraśnik Jr. vs. AMSPN Hetman Zamość 14.05.2017; 11:00 0:7
Widok Lublin vs. PN Motor Lublin 24.05.2017; 17:30 1:1

20

Mecz Data Wynik
Niedźwiadek Chełm vs. Avia Świdnik 05.05.2017; 17:00 2:1
BKS Lublin vs. Tomasovia 06.05.2017; 11:00 4:2
OSiR Biłgoraj vs. Orlęta Radzyń 06.05.2017; 13:00 1:2
Widok Lublin vs. TOP54 B.P. 06.05.2017; 13:00 1:2
Wisła Puławy jr. vs. PN Motor Lublin 07.05.2017; 13:00 2:4

19

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Wisła Puławy jr. 29.04.2017; 11:00 1:2
Orlęta Radzyń vs. Widok Lublin 29.04.2017; 17:00 1:1
Avia Świdnik vs. OSiR Biłgoraj 30.04.2017; 11:00 2:0
Tomasovia vs. Niedźwiadek Chełm 30.04.2017; 13:00 3:2
Stal Kraśnik Jr. vs. BKS Lublin 10.05.2017; 17:00 2:8
PN Motor Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 10.05.2017; 17:30 4:2

18

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 22.04.2017; 11:00 6:1
AMSPN Hetman Zamość vs. TOP54 B.P. 22.04.2017; 12:00 2:1
OSiR Biłgoraj vs. Tomasovia 22.04.2017; 13:00 0:3
Widok Lublin vs. Avia Świdnik 22.04.2017; 13:00 2:1
Wisła Puławy jr. vs. Orlęta Radzyń 23.04.2017; 12:00 2:4

17

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. AMSPN Hetman Zamość 12.04.2017; 16:00 0:5
PN Motor Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 12.04.2017; 16:30 4:2
Avia Świdnik vs. Wisła Puławy jr. 13.04.2017; 11:00 2:2
Niedźwiadek Chełm vs. OSiR Biłgoraj 13.04.2017; 13:00 1:0
Tomasovia vs. Widok Lublin 13.04.2017; 15:00 5:1

16

Mecz Data Wynik
Widok Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 01.04.2017; 11:00 0:0
Stal Kraśnik Jr. vs. TOP54 B.P. 05.04.2017; 15:00 1:2
BKS Lublin vs. OSiR Biłgoraj 08.04.2017; 11:00 5:0
AMSPN Hetman Zamość vs. Avia Świdnik 08.04.2017; 11:00 2:3
Wisła Puławy jr. vs. Tomasovia 08.04.2017; 13:00 0:4

15

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik Jr. 01.04.2017; 11:00 7:1
Niedźwiadek Chełm vs. Wisła Puławy jr. 01.04.2017; 11:00 0:1
Tomasovia vs. AMSPN Hetman Zamość 01.04.2017; 13:00 3:1
OSiR Biłgoraj vs. Widok Lublin 01.04.2017; 13:00 1:0
PN Motor Lublin vs. BKS Lublin 01.04.2017; 16:00 2:3

14

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Widok Lublin 25.03.2017; 11:00 3:0
AMSPN Hetman Zamość vs. Niedźwiadek Chełm 25.03.2017; 11:00 1:2
Stal Kraśnik Jr. vs. Avia Świdnik 25.03.2017; 11:00 2:2
PN Motor Lublin vs. TOP54 B.P. 25.03.2017; 13:00 3:0
Wisła Puławy jr. vs. OSiR Biłgoraj 26.03.2017; 13:00 0:1

13

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Avia Świdnik 05.11.2016; 10:00 5:0
TOP54 B.P. vs. BKS Lublin 05.11.2016; 11:00 0:4
Stal Kraśnik Jr. vs. Tomasovia 05.11.2016; 11:00 2:1
PN Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 05.11.2016; 12:00 1:2
AMSPN Hetman Zamość vs. OSiR Biłgoraj 05.11.2016; 13:00 4:1
Wisła Puławy jr. vs. Widok Lublin 05.11.2016; 13:00 5:1
Górnik Łęczna S.A vs. Niedźwiadek Chełm 06.11.2016; 13:00 5:1

12

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. TOP54 B.P. 18.10.2016; 14:00 4:0
Niedźwiadek Chełm vs. Stal Kraśnik Jr. 28.10.2016; 14:00 2:3
BKS Lublin vs. Wisła Puławy jr. 29.10.2016; 11:00 3:1
Widok Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 29.10.2016; 13:00 0:3
OSiR Biłgoraj vs. Górnik Łęczna S.A 29.10.2016; 13:00 0:2
Tomasovia vs. Motor Lublin 29.10.2016; 15:00 0:3
Avia Świdnik vs. PN Motor Lublin 08.11.2016; 14:30 2:2

11

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. Avia Świdnik 21.10.2016; 13:00 0:2
Motor Lublin vs. Niedźwiadek Chełm 22.10.2016; 11:00 2:0
Stal Kraśnik Jr. vs. OSiR Biłgoraj 22.10.2016; 11:00 0:2
PN Motor Lublin vs. Tomasovia 22.10.2016; 13:15 2:1
Górnik Łęczna S.A vs. Widok Lublin 23.10.2016; 12:00 1:0
AMSPN Hetman Zamość vs. Wisła Puławy jr. 23.10.2016; 13:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. BKS Lublin 27.10.2016; 15:00 1:3

10

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 15.10.2016; 11:00 4:2
Tomasovia vs. TOP54 B.P. 15.10.2016; 11:00 0:1
Niedźwiadek Chełm vs. PN Motor Lublin 15.10.2016; 11:30 0:5
Wisła Puławy jr. vs. Górnik Łęczna S.A 15.10.2016; 13:00 0:4
Widok Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 15.10.2016; 13:00 6:4
OSiR Biłgoraj vs. Motor Lublin 15.10.2016; 13:00 0:6
Avia Świdnik vs. Orlęta Radzyń 16.10.2016; 11:00 2:0

9

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. BKS Lublin 08.10.2016; 11:00 1:3
TOP54 B.P. vs. Niedźwiadek Chełm 08.10.2016; 11:00 2:2
Motor Lublin vs. Widok Lublin 08.10.2016; 11:00 2:0
Stal Kraśnik Jr. vs. Wisła Puławy jr. 08.10.2016; 13:00 0:3
Górnik Łęczna S.A vs. AMSPN Hetman Zamość 08.10.2016; 13:00 7:0
PN Motor Lublin vs. OSiR Biłgoraj 09.10.2016; 11:00 7:0
Orlęta Radzyń vs. Tomasovia 09.10.2016; 14:00 2:0

8

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 01.10.2016; 11:00 1:4
AMSPN Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik Jr. 01.10.2016; 11:00 9:2
Widok Lublin vs. PN Motor Lublin 01.10.2016; 13:00 0:3
OSiR Biłgoraj vs. TOP54 B.P. 01.10.2016; 13:00 1:3
Niedźwiadek Chełm vs. Orlęta Radzyń 01.10.2016; 13:00 0:1
Wisła Puławy jr. vs. Motor Lublin 02.10.2016; 13:00 0:5
Tomasovia vs. Avia Świdnik 02.10.2016; 15:00 1:6

7

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Niedźwiadek Chełm 24.09.2016; 11:00 3:2
TOP54 B.P. vs. Widok Lublin 24.09.2016; 11:00 2:4
Motor Lublin vs. AMSPN Hetman Zamość 24.09.2016; 11:00 3:0
Stal Kraśnik Jr. vs. Górnik Łęczna S.A 24.09.2016; 11:00 2:6
Orlęta Radzyń vs. OSiR Biłgoraj 24.09.2016; 14:00 0:1
PN Motor Lublin vs. Wisła Puławy jr. 24.09.2016; 14:00 4:1
Tomasovia vs. BKS Lublin 24.09.2016; 16:00 0:7

6

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 17.09.2016; 11:00 6:1
AMSPN Hetman Zamość vs. PN Motor Lublin 17.09.2016; 11:00 6:1
OSiR Biłgoraj vs. Avia Świdnik 17.09.2016; 11:00 1:2
Widok Lublin vs. Orlęta Radzyń 17.09.2016; 13:00 3:0
Niedźwiadek Chełm vs. Tomasovia 17.09.2016; 13:00 3:2
Górnik Łęczna S.A vs. Motor Lublin 18.09.2016; 12:00 1:1
Wisła Puławy jr. vs. TOP54 B.P. 18.09.2016; 13:00 2:1

5

Mecz Data Wynik
TOP54 B.P. vs. AMSPN Hetman Zamość 09.09.2016; 17:00 1:0
Motor Lublin vs. Stal Kraśnik Jr. 10.09.2016; 11:00 9:1
Orlęta Radzyń vs. Wisła Puławy jr. 10.09.2016; 13:00 1:1
PN Motor Lublin vs. Górnik Łęczna S.A 10.09.2016; 13:15 3:0
Tomasovia vs. OSiR Biłgoraj 10.09.2016; 17:00 2:0
Niedźwiadek Chełm vs. BKS Lublin 11.09.2016; 11:00 0:1
Avia Świdnik vs. Widok Lublin 05.10.2016; 14:00 1:0

4

Mecz Data Wynik
BKS Lublin vs. Motor Lublin 03.09.2016; 11:00 0:2
Stal Kraśnik Jr. vs. PN Motor Lublin 03.09.2016; 11:00 0:5
Wisła Puławy jr. vs. Avia Świdnik 03.09.2016; 11:00 4:1
Widok Lublin vs. Tomasovia 03.09.2016; 13:00 6:0
OSiR Biłgoraj vs. Niedźwiadek Chełm 03.09.2016; 13:00 0:0
AMSPN Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 03.09.2016; 16:30 3:0
Górnik Łęczna S.A vs. TOP54 B.P. 04.09.2016; 13:00 1:0

3

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. AMSPN Hetman Zamość 26.08.2016; 11:00 1:1
OSiR Biłgoraj vs. BKS Lublin 27.08.2016; 11:00 1:5
PN Motor Lublin vs. Motor Lublin 27.08.2016; 11:00 0:4
TOP54 B.P. vs. Stal Kraśnik Jr. 27.08.2016; 14:00 5:1
Tomasovia vs. Wisła Puławy jr. 27.08.2016; 17:00 1:2
Niedźwiadek Chełm vs. Widok Lublin 28.08.2016; 13:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Górnik Łęczna S.A 28.08.2016; 13:00 2:0

2

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. TOP54 B.P. 20.08.2016; 12:00 4:0
Wisła Puławy jr. vs. Niedźwiadek Chełm 20.08.2016; 13:00 2:1
Widok Lublin vs. OSiR Biłgoraj 20.08.2016; 13:00 2:2
BKS Lublin vs. PN Motor Lublin 20.08.2016; 14:00 5:1
Górnik Łęczna S.A vs. Avia Świdnik 21.08.2016; 10:00 2:0
Stal Kraśnik Jr. vs. Orlęta Radzyń 21.08.2016; 11:00 0:3
AMSPN Hetman Zamość vs. Tomasovia 21.08.2016; 16:00 0:0

1

Mecz Data Wynik
OSiR Biłgoraj vs. Wisła Puławy jr. 17.08.2016; 17:00 1:1
Niedźwiadek Chełm vs. AMSPN Hetman Zamość 17.08.2016; 17:00 4:2
Tomasovia vs. Górnik Łęczna S.A 17.08.2016; 17:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. Motor Lublin 17.08.2016; 17:00 1:5
TOP54 B.P. vs. PN Motor Lublin 17.08.2016; 17:00 0:1
Avia Świdnik vs. Stal Kraśnik Jr. 18.08.2016; 11:00 3:0
Widok Lublin vs. BKS Lublin 07.09.2016; 16:30 1:0
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 14 28 39
  • 2. Końskowola 14 15 31
  • 3. Hetman Zamość 14 21 28
  • 4. Tomasovia 14 14 28
  • 5. Lublinianka 14 15 25
  • 6. Werbkowice 14 3 23
  • 7. Kłos Chełm 14 1 23
  • 8. Lewart Lubartów 14 7 22
  • 9. Eko Różanka 14 -12 16
  • 1. Unia Wilkołaz 13 19 28
  • 2. Iskra Krzemień 13 11 24
  • 3. LKS Stróża 13 10 24
  • 4. Wisła Józefów 13 4 23
  • 5. Stal II Kraśnik 13 13 22
  • 6. Stok Zakrzówek 13 13 22
  • 7. Poniatowa Wieś 13 11 22
  • 8. Płomień Trzydnik 13 10 21
  • 9. Tęcza Kraśnik 13 -5 15
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Arkadiusz Maj8
  • 3.Filip Drozd7
  • 4.Ernest Skrzyński4
  • 5.Daniel Szewc4
  • 1.Adam Orzeł4
  • 2.Piotr Chomczyk3
  • 3.Rafał Król3
  • 4.Damian Pietroń2
  • 5.Damian Falisiewicz2
  • Adrian Kędzierski

    Adrian Kędzierski

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    28 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    27 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 13 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 14 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 8 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    26 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 7 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    16 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Adam Orzeł

Adam Orzeł

obrońca

DATA URODZIN: 19 grudnia 1996

Sonda

Najpopularniejszy zawodnik rundy jesiennej
Cholewiński Paweł
Chomczyk Piotr
Dąbrowski Jakub
Drozd Filip
Falisiewicz Damian
Gajewski Jakub
Kędzierski Adrian
Kijańczuk Łukasz
Król Rafał
Leziak Grzegorz
Lutsyk Anton
Maj Arkadiusz
Matysiak Mateusz
Orzeł Adam
Pietroń Damian
Pluder Albert
Skrzyński Ernest
Szabat Oskar
Szewc Daniel
Szczuka Dawid
Wojtaszek Marcin
Zieliński Emil
Żuber Patryk
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |