Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - I Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych - 2020 / 2021

1

Mecz Data Wynik
Widok II SP 51 Lublin vs. Stal Kraśnik jm 08.08.2020; 11:00 0:4
Chełmianka vs. Sygnał Lublin 09.08.2020; 14:00 1:7
Tomasovia vs. Orlęta Radzyń 26.08.2020; 12:00 9:1
Avia Świdnik vs. Górnik II Łęczna jm. 02.09.2020; 16:00 2:5

2

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Sygnał Lublin 15.08.2020; 13:00 0:8
Tomasovia vs. Widok II SP 51 Lublin 15.08.2020; 17:30 11:1
Górnik II Łęczna jm. vs. Chełmianka 16.08.2020; 18:00 13:0
Stal Kraśnik jm vs. Avia Świdnik 26.08.2020; 11:00 4:1

3

Mecz Data Wynik
Widok II SP 51 Lublin vs. Orlęta Radzyń 19.08.2020; 11:00 2:2
Avia Świdnik vs. Tomasovia 19.08.2020; 11:00 3:1
Chełmianka vs. Stal Kraśnik jm 19.08.2020; 11:00 1:9
Sygnał Lublin vs. Górnik II Łęczna jm. 19.08.2020; 16:00 2:2

4

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Górnik II Łęczna jm. 22.08.2020; 11:00 0:4
Stal Kraśnik jm vs. Sygnał Lublin 22.08.2020; 11:00 1:4
Widok II SP 51 Lublin vs. Avia Świdnik 22.08.2020; 14:00 0:3
Tomasovia vs. Chełmianka 23.08.2020; 11:00 3:0

5

Mecz Data Wynik
Sygnał Lublin vs. Tomasovia 29.08.2020; 14:00 6:1
Chełmianka vs. Widok II SP 51 Lublin 30.08.2020; 10:00 2:1
Avia Świdnik vs. Orlęta Radzyń 30.08.2020; 13:30 5:0
Górnik II Łęczna jm. vs. Stal Kraśnik jm 30.08.2020; 16:00 0:5

6

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik jm 05.09.2020; 11:00 1:3
Widok II SP 51 Lublin vs. Sygnał Lublin 05.09.2020; 11:00 5:0
Avia Świdnik vs. Chełmianka 05.09.2020; 11:00 6:2
Tomasovia vs. Górnik II Łęczna jm. 06.09.2020; 12:00 1:0

7

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Tomasovia 08.09.2020; 14:00 4:1
Górnik II Łęczna jm. vs. Widok II SP 51 Lublin 12.09.2020; 10:00 5:0
Chełmianka vs. Orlęta Radzyń 13.09.2020; 16:00 1:3
Sygnał Lublin vs. Avia Świdnik 07.10.2020; 18:00 6:3

8

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Widok II SP 51 Lublin 19.09.2020; 11:00 4:2
Sygnał Lublin vs. Chełmianka 19.09.2020; 11:00 2:3
Orlęta Radzyń vs. Tomasovia 19.09.2020; 12:00 2:0
Górnik II Łęczna jm. vs. Avia Świdnik 20.09.2020; 11:00 6:1

9

Mecz Data Wynik
Sygnał Lublin vs. Orlęta Radzyń 23.09.2020; 16:50 0:2
Widok II SP 51 Lublin vs. Tomasovia 26.09.2020; 13:00 0:2
Chełmianka vs. Górnik II Łęczna jm. 27.09.2020; 14:00 0:5
Avia Świdnik vs. Stal Kraśnik jm 21.10.2020; 15:30 0:0

10

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Chełmianka 03.10.2020; 10:00 6:0
Tomasovia vs. Avia Świdnik 03.10.2020; 11:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. Widok II SP 51 Lublin 03.10.2020; 13:00 2:1
Górnik II Łęczna jm. vs. Sygnał Lublin 03.10.2020; 16:00 4:0

11

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna jm. vs. Orlęta Radzyń 10.10.2020; 10:00 8:4
Sygnał Lublin vs. Stal Kraśnik jm 10.10.2020; 11:00 1:8
Chełmianka vs. Tomasovia 11.10.2020; 11:00 1:3
Avia Świdnik vs. Widok II SP 51 Lublin 11.10.2020; 13:30 5:1

12

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Avia Świdnik 17.10.2020; 11:00 4:0
Tomasovia vs. Sygnał Lublin 17.10.2020; 11:00 7:0
Widok II SP 51 Lublin vs. Chełmianka 21.10.2020; 15:00 1:4
Stal Kraśnik jm vs. Górnik II Łęczna jm. 28.10.2020; 15:00 1:9

13

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Orlęta Radzyń 24.10.2020; 11:00 3:0
Sygnał Lublin vs. Widok II SP 51 Lublin 24.10.2020; 11:00 1:0
Górnik II Łęczna jm. vs. Tomasovia 24.10.2020; 13:30 7:1
Chełmianka vs. Avia Świdnik 25.10.2020; 11:00 1:3

14

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Chełmianka 30.10.2020; 14:00 1:2
Widok II SP 51 Lublin vs. Górnik II Łęczna jm. 31.10.2020; 11:00 0:8
Tomasovia vs. Stal Kraśnik jm 31.10.2020; 11:00 1:2
Avia Świdnik vs. Sygnał Lublin 31.10.2020; 18:00 0:1
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad z trenerem Marcinem Wróblem

16.12.2020; 12:49
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Wisła Puławy 20 34 48
  • 2. Sokół Sieniawa 20 22 43
  • 3. Stal Stalowa W. 20 17 38
  • 4. Sandomierz 20 12 37
  • 5. Avia Świdnik 20 26 36
  • 6. Wólczanka 20 17 36
  • 15. Stal Kraśnik 20 -7 22
  • 1. Górnik II Łęczna jm. 14 59 34
  • 2. Stal Kraśnik jm 14 33 34
  • 3. Avia Świdnik 14 2 22
  • 4. Sygnał Lublin 14 1 22
  • 5. Tomasovia 14 13 21
  • 6. Orlęta Radzyń 14 -24 16
  • 7. Chełmianka 14 -45 12
  • 8. Widok II SP 51 Lublin 14 -39 4
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Dariusz Cygan6
  • 2.Adrian Popiołek5
  • 3.Adam Zawierucha3
  • 4.Adrian Cybula3
  • 1.Julien Tadrowski7
  • 2.Adrian Popiołek5
  • 3.Adam Zawierucha4
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 20 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Mateusz Wójcicki

    Mateusz Wójcicki

    19 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Paweł Rabin

    Paweł Rabin

    20 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Bartosz Dyszy

    Bartosz Dyszy

    23 lat, obrońca

    MECZE: 10 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    21 lat, obrońca

    MECZE: 18 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jakub Pacocha

    Jakub Pacocha

    20 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    27 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 2 ŻÓŁTE KARTKI: 7
  • Kamil Woźniak

    Kamil Woźniak

    21 lat, obrońca

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Przemysław Dwórzyński

    Przemysław Dwórzyński

    22 lat, obrońca

    MECZE: 7 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Szymon Jagieła

    Szymon Jagieła

    22 lat, obrońca

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 5 ŻÓŁTE KARTKI: 5
  • Dawid Chudyba

    Dawid Chudyba

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 19 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jan Imiołek

    Jan Imiołek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Jarosław Kurkiewicz

    Jarosław Kurkiewicz

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 66 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Kamil Łokieć

    Kamil Łokieć

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 20 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Krystian Pietrzyk

    Krystian Pietrzyk

    16 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Mateusz Latosiewicz

    Mateusz Latosiewicz

    15 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 10 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Adam Zawierucha

    Adam Zawierucha

    24 lat, napastnik

    MECZE: 19 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Adrian Cybula

    Adrian Cybula

    19 lat, napastnik

    MECZE: 10 GOLE: 3 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Daniel Ruiz Romera

    Daniel Ruiz Romera

    22 lat, napastnik

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    21 lat, napastnik

    MECZE: 20 GOLE: 6 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Jakub Mażysz

    Jakub Mażysz

    26 lat, napastnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    21 lat, napastnik

    MECZE: 18 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Wolski

    Kamil Wolski

    24 lat, napastnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • PBI
  • Golińska
  • Julia i Szymon
  • Darex
2007 - 2021 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |