Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - III liga grupa IV - 2018 / 2019

1

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy vs. Sandomierz 11.08.2018; 17:00 1:0
Czarni Połaniec vs. Podlasie Biała P. 11.08.2018; 17:00 0:2
Hutnik Kraków vs. Spartakus Daleszyce 11.08.2018; 17:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Avia Świdnik 11.08.2018; 17:00 2:0
Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 11.08.2018; 17:00 1:1
KSZO Ostrowiec vs. Wiślanie 11.08.2018; 17:00 2:1
Stal Rzeszów vs. Wólczanka 11.08.2018; 17:00 2:1
Chełmianka vs. Podhale Nowy Targ 11.08.2018; 17:30 2:1
Sokół Sieniawa vs. Soła Oświęcim 12.08.2018; 17:00 2:1

2

Mecz Data Wynik
Soła Oświęcim vs. Stal Kraśnik 15.08.2018; 12:00 3:0
Sandomierz vs. Podhale Nowy Targ 15.08.2018; 17:00 3:3
Wólczanka vs. Chełmianka 15.08.2018; 17:00 1:2
Wiślanie vs. Stal Rzeszów 15.08.2018; 17:00 1:5
Orlęta Radzyń vs. KSZO Ostrowiec 15.08.2018; 17:00 0:0
Avia Świdnik vs. Motor Lublin 15.08.2018; 17:00 0:1
Spartakus Daleszyce vs. Sokół Sieniawa 15.08.2018; 17:00 2:1
Podlasie Biała P. vs. Hutnik Kraków 15.08.2018; 17:00 1:4
Wisła Puławy vs. Czarni Połaniec 15.08.2018; 17:00 0:0

3

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Wólczanka 18.08.2018; 17:00 2:1
Motor Lublin vs. Soła Oświęcim 18.08.2018; 19:00 1:1
Chełmianka vs. Wiślanie 19.08.2018; 15:30 2:0
Czarni Połaniec vs. Sandomierz 19.08.2018; 17:00 2:1
Hutnik Kraków vs. Wisła Puławy 19.08.2018; 17:00 0:1
Sokół Sieniawa vs. Podlasie Biała P. 19.08.2018; 17:00 3:1
Stal Kraśnik vs. Spartakus Daleszyce 19.08.2018; 17:00 5:0
KSZO Ostrowiec vs. Avia Świdnik 19.08.2018; 17:00 0:1
Stal Rzeszów vs. Orlęta Radzyń 19.08.2018; 17:00 5:0

4

Mecz Data Wynik
Sandomierz vs. Wólczanka 25.08.2018; 16:00 0:0
Wiślanie vs. Podhale Nowy Targ 25.08.2018; 17:00 2:2
Orlęta Radzyń vs. Chełmianka 25.08.2018; 17:00 3:1
Soła Oświęcim vs. KSZO Ostrowiec 25.08.2018; 17:00 0:3
Podlasie Biała P. vs. Stal Kraśnik 25.08.2018; 17:00 0:3
Wisła Puławy vs. Sokół Sieniawa 25.08.2018; 17:00 2:0
Czarni Połaniec vs. Hutnik Kraków 25.08.2018; 17:00 0:1
Spartakus Daleszyce vs. Motor Lublin 26.08.2018; 17:00 1:3
Avia Świdnik vs. Stal Rzeszów 05.09.2018; 17:00 3:1

5

Mecz Data Wynik
Hutnik Kraków vs. Sandomierz 29.08.2018; 17:00 2:1
Sokół Sieniawa vs. Czarni Połaniec 29.08.2018; 17:00 2:0
Stal Kraśnik vs. Wisła Puławy 29.08.2018; 17:00 2:4
KSZO Ostrowiec vs. Spartakus Daleszyce 29.08.2018; 17:00 1:0
Stal Rzeszów vs. Soła Oświęcim 29.08.2018; 17:00 3:0
Podhale Nowy Targ vs. Orlęta Radzyń 29.08.2018; 17:00 0:0
Wólczanka vs. Wiślanie 29.08.2018; 17:00 1:1
Chełmianka vs. Avia Świdnik 29.08.2018; 17:30 3:1
Motor Lublin vs. Podlasie Biała P. 29.08.2018; 19:00 3:1

6

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Podhale Nowy Targ 01.09.2018; 13:00 2:2
Spartakus Daleszyce vs. Stal Rzeszów 01.09.2018; 16:00 1:1
Podlasie Biała P. vs. KSZO Ostrowiec 01.09.2018; 16:00 0:3
Hutnik Kraków vs. Sokół Sieniawa 01.09.2018; 16:00 3:1
Orlęta Radzyń vs. Wólczanka 01.09.2018; 17:00 0:0
Soła Oświęcim vs. Chełmianka 01.09.2018; 17:00 1:1
Czarni Połaniec vs. Stal Kraśnik 01.09.2018; 17:00 2:1
Sandomierz vs. Wiślanie 02.09.2018; 17:00 2:1
Wisła Puławy vs. Motor Lublin 02.09.2018; 17:00 0:0

7

Mecz Data Wynik
Wiślanie vs. Orlęta Radzyń 08.09.2018; 13:00 2:2
KSZO Ostrowiec vs. Wisła Puławy 08.09.2018; 16:00 2:2
Stal Rzeszów vs. Podlasie Biała P. 08.09.2018; 16:00 2:2
Podhale Nowy Targ vs. Soła Oświęcim 08.09.2018; 16:00 7:1
Wólczanka vs. Avia Świdnik 08.09.2018; 16:00 1:2
Chełmianka vs. Spartakus Daleszyce 08.09.2018; 17:00 1:1
Sokół Sieniawa vs. Sandomierz 09.09.2018; 16:00 3:4
Stal Kraśnik vs. Hutnik Kraków 09.09.2018; 16:00 2:0
Motor Lublin vs. Czarni Połaniec 12.09.2018; 20:00 4:2

8

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Wiślanie 15.09.2018; 13:00 1:2
Podlasie Biała P. vs. Chełmianka 15.09.2018; 13:00 0:4
Soła Oświęcim vs. Wólczanka 15.09.2018; 16:00 0:1
Spartakus Daleszyce vs. Podhale Nowy Targ 15.09.2018; 16:00 1:1
Wisła Puławy vs. Stal Rzeszów 15.09.2018; 16:00 0:2
Czarni Połaniec vs. KSZO Ostrowiec 15.09.2018; 16:00 2:2
Hutnik Kraków vs. Motor Lublin 15.09.2018; 16:00 5:3
Sandomierz vs. Orlęta Radzyń 16.09.2018; 16:00 2:0
Sokół Sieniawa vs. Stal Kraśnik 16.09.2018; 16:00 5:1

9

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Podlasie Biała P. 22.09.2018; 15:00 1:0
Wiślanie vs. Soła Oświęcim 22.09.2018; 15:00 2:1
Orlęta Radzyń vs. Avia Świdnik 22.09.2018; 15:00 3:0
Stal Rzeszów vs. Czarni Połaniec 22.09.2018; 16:00 3:0
Wólczanka vs. Spartakus Daleszyce 22.09.2018; 16:00 5:0
Motor Lublin vs. Sokół Sieniawa 22.09.2018; 18:00 2:1
KSZO Ostrowiec vs. Hutnik Kraków 22.09.2018; 19:29 0:1
Chełmianka vs. Wisła Puławy 23.09.2018; 15:30 1:0
Stal Kraśnik vs. Sandomierz 23.09.2018; 16:00 3:0

10

Mecz Data Wynik
Soła Oświęcim vs. Orlęta Radzyń 29.09.2018; 12:00 2:2
Sandomierz vs. Avia Świdnik 29.09.2018; 15:00 0:3
Podlasie Biała P. vs. Wólczanka 29.09.2018; 15:00 1:1
Czarni Połaniec vs. Chełmianka 29.09.2018; 15:00 2:0
Spartakus Daleszyce vs. Wiślanie 29.09.2018; 16:00 2:0
Hutnik Kraków vs. Stal Rzeszów 29.09.2018; 16:00 1:1
Sokół Sieniawa vs. KSZO Ostrowiec 30.09.2018; 16:00 3:3
Stal Kraśnik vs. Motor Lublin 30.09.2018; 16:00 0:0
Wisła Puławy vs. Podhale Nowy Targ 30.09.2018; 16:00 0:1

11

Mecz Data Wynik
Wiślanie vs. Podlasie Biała P. 06.10.2018; 13:00 1:2
Stal Rzeszów vs. Sokół Sieniawa 06.10.2018; 15:00 3:0
Podhale Nowy Targ vs. Czarni Połaniec 06.10.2018; 15:00 3:0
Wólczanka vs. Wisła Puławy 06.10.2018; 15:00 1:2
Orlęta Radzyń vs. Spartakus Daleszyce 06.10.2018; 15:00 2:1
Motor Lublin vs. Sandomierz 06.10.2018; 18:00 1:1
KSZO Ostrowiec vs. Stal Kraśnik 06.10.2018; 19:29 0:2
Avia Świdnik vs. Soła Oświęcim 07.10.2018; 13:00 1:0
Chełmianka vs. Hutnik Kraków 07.10.2018; 15:30 1:2

12

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Orlęta Radzyń 13.10.2018; 12:00 1:5
Spartakus Daleszyce vs. Avia Świdnik 13.10.2018; 15:00 0:2
Czarni Połaniec vs. Wólczanka 13.10.2018; 15:00 0:1
Hutnik Kraków vs. Podhale Nowy Targ 13.10.2018; 15:00 0:1
Motor Lublin vs. KSZO Ostrowiec 13.10.2018; 17:00 2:0
Sandomierz vs. Soła Oświęcim 14.10.2018; 15:00 3:0
Wisła Puławy vs. Wiślanie 14.10.2018; 15:00 2:2
Sokół Sieniawa vs. Chełmianka 14.10.2018; 15:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Stal Rzeszów 14.10.2018; 15:00 2:2

13

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Sokół Sieniawa 20.10.2018; 14:00 1:0
Wólczanka vs. Hutnik Kraków 20.10.2018; 14:00 5:1
Stal Rzeszów vs. Motor Lublin 20.10.2018; 15:00 2:2
Wiślanie vs. Czarni Połaniec 20.10.2018; 15:00 2:1
Orlęta Radzyń vs. Wisła Puławy 20.10.2018; 15:00 2:0
Avia Świdnik vs. Podlasie Biała P. 20.10.2018; 15:00 1:1
Soła Oświęcim vs. Spartakus Daleszyce 20.10.2018; 15:00 1:0
Chełmianka vs. Stal Kraśnik 20.10.2018; 15:30 1:3
KSZO Ostrowiec vs. Sandomierz 20.10.2018; 19:29 3:0

14

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Soła Oświęcim 27.10.2018; 12:00 2:3
Stal Kraśnik vs. Podhale Nowy Targ 27.10.2018; 12:00 0:1
Czarni Połaniec vs. Orlęta Radzyń 27.10.2018; 13:00 4:4
Sandomierz vs. Spartakus Daleszyce 27.10.2018; 14:00 1:0
Hutnik Kraków vs. Wiślanie 27.10.2018; 14:00 8:2
Wisła Puławy vs. Avia Świdnik 27.10.2018; 15:00 1:0
Motor Lublin vs. Chełmianka 27.10.2018; 16:00 2:0
KSZO Ostrowiec vs. Stal Rzeszów 27.10.2018; 19:28 0:0
Sokół Sieniawa vs. Wólczanka 28.10.2018; 15:00 0:1

15

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Hutnik Kraków 03.11.2018; 11:00 0:0
Podhale Nowy Targ vs. Motor Lublin 03.11.2018; 13:00 1:1
Wólczanka vs. Stal Kraśnik 03.11.2018; 13:00 1:1
Stal Rzeszów vs. Sandomierz 03.11.2018; 14:00 3:0
Wiślanie vs. Sokół Sieniawa 03.11.2018; 14:00 2:1
Avia Świdnik vs. Czarni Połaniec 03.11.2018; 14:00 1:1
Soła Oświęcim vs. Wisła Puławy 03.11.2018; 14:00 0:1
Spartakus Daleszyce vs. Podlasie Biała P. 03.11.2018; 14:00 1:1
Chełmianka vs. KSZO Ostrowiec 04.11.2018; 14:00 3:3

16

Mecz Data Wynik
Czarni Połaniec vs. Soła Oświęcim 10.11.2018; 13:00 2:1
Hutnik Kraków vs. Avia Świdnik 10.11.2018; 13:00 1:0
Stal Kraśnik vs. Wiślanie 10.11.2018; 13:00 1:1
KSZO Ostrowiec vs. Podhale Nowy Targ 10.11.2018; 13:00 2:3
Stal Rzeszów vs. Chełmianka 10.11.2018; 14:00 2:0
Wisła Puławy vs. Spartakus Daleszyce 10.11.2018; 15:00 1:0
Motor Lublin vs. Wólczanka 10.11.2018; 19:18 1:1
Sandomierz vs. Podlasie Biała P. 11.11.2018; 13:00 0:1
Sokół Sieniawa vs. Orlęta Radzyń 11.11.2018; 14:00 1:1

17

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Stal Rzeszów 17.11.2018; 13:00
Wólczanka vs. KSZO Ostrowiec 17.11.2018; 13:00
Wiślanie vs. Motor Lublin 17.11.2018; 13:00
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik 17.11.2018; 13:00
Avia Świdnik vs. Sokół Sieniawa 17.11.2018; 13:00
Podlasie Biała P. vs. Wisła Puławy 17.11.2018; 13:00
Soła Oświęcim vs. Hutnik Kraków 17.11.2018; 14:00
Chełmianka vs. Sandomierz 18.11.2018; 13:30
Spartakus Daleszyce vs. Czarni Połaniec 18.11.2018; 14:00
Filtrowanie
Stal
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Stal Rzeszów 16 24 33
  • 2. Podhale Nowy Targ 16 15 33
  • 3. Hutnik Kraków 16 11 32
  • 4. Motor Lublin 16 10 29
  • 5. Wisła Puławy 16 4 28
  • 6. Stal Kraśnik 16 8 25
  • 7. Orlęta Radzyń 16 5 24
  • 8. Wólczanka 16 7 21
  • 9. KSZO Ostrowiec 16 4 21
  • 1. AMSPN Hetman Zamość 14 40 35
  • 2. Górnik Łęczna S.A 14 43 30
  • 3. Tomasovia 14 18 25
  • 4. Sygnał Lublin 14 16 25
  • 5. Stal Kraśnik jm 14 8 22
  • 6. Chełmianka 14 -11 14
  • 7. Łada Biłgoraj 14 -10 13
  • 8. Gaudium Zamość 14 -104 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król10
  • 2.Arkadiusz Maj5
  • 3.Daniel Szewc5
  • 4.Filip Drozd4
  • 5.Adam Nowak2
  • 1.Michał Misiak6
  • 2.Anton Lutsyk4
  • 3.Damian Pietroń3
  • 4.Łukasz Mazurek3
  • 5.Adam Nowak2
  • Jakub Zolech

    Jakub Zolech

    25 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Sebastian Ciołek

    Sebastian Ciołek

    27 lat, bramkarz

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Bartłomiej Gąska

    Bartłomiej Gąska

    20 lat, obrońca

    MECZE: 9 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    35 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    19 lat, obrońca

    MECZE: 15 GOLE: 0 ASYSTY: 1
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    16 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Łukasz Mazurek

    Łukasz Mazurek

    26 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Marcin Świech

    Marcin Świech

    24 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Nowak

    Adam Nowak

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 2 ASYSTY: 1
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    31 lat, pomocnik

    MECZE: 15 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Kędra

    Daniel Kędra

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    33 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 5 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 2
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Michał Wawryszczuk

    Michał Wawryszczuk

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    29 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 10 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Adamczuk

    Arkadiusz Adamczuk

    23 lat, napastnik

    MECZE: 10 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    19 lat, napastnik

    MECZE: 14 GOLE: 5 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    27 lat, napastnik

    MECZE: 12 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    17 lat, napastnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0

NAJBLIŻSZE URODZINY

Rafał Król

Rafał Król

pomocnik

DATA URODZIN: 16 stycznia 1989

Sonda

Obecnie żadna sonda nie jest aktywna

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2018 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |