Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - III liga grupa IV - 2019 / 2020

1

Mecz Data Wynik
Hutnik Kraków vs. Wólczanka 10.08.2019; 17:00 1:2
KSZO Ostrowiec vs. Avia Świdnik 10.08.2019; 17:00 3:1
Sokół Sieniawa vs. Chełmianka 11.08.2019; 17:00 1:0
Wisła Puławy vs. Jutrzenka Giebułtów 11.08.2019; 17:00 3:0
Siarka Tarnobrzeg vs. Sandomierz 11.08.2019; 17:00 2:1
Wisłoka Dębica vs. Podhale Nowy Targ 11.08.2019; 17:00 0:0
Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 11.08.2019; 17:00 1:1
Stal Kraśnik vs. Motor Lublin 11.08.2019; 17:00 2:1
Korona II Kielce vs. Podlasie Biała P. 11.09.2019; 16:00

2

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. KSZO Ostrowiec 14.08.2019; 17:00 1:0
Jutrzenka Giebułtów vs. Siarka Tarnobrzeg 15.08.2019; 13:00 1:4
Chełmianka vs. Motor Lublin 15.08.2019; 17:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik 15.08.2019; 17:00 2:1
Avia Świdnik vs. Hetman Zamość 15.08.2019; 17:00 1:0
Wólczanka vs. Wisłoka Dębica 15.08.2019; 17:00 0:0
Podlasie Biała P. vs. Hutnik Kraków 15.08.2019; 17:00 0:2
Sandomierz vs. Korona II Kielce 15.08.2019; 17:00 1:2
Sokół Sieniawa vs. Wisła Puławy 15.08.2019; 17:00 1:0

3

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Podhale Nowy Targ 18.08.2019; 16:00 2:1
Wisła Puławy vs. Chełmianka 18.08.2019; 17:00 0:0
Siarka Tarnobrzeg vs. Sokół Sieniawa 18.08.2019; 17:00 2:0
Korona II Kielce vs. Jutrzenka Giebułtów 18.08.2019; 17:00 2:0
Hutnik Kraków vs. Sandomierz 18.08.2019; 17:00 3:3
Wisłoka Dębica vs. Podlasie Biała P. 18.08.2019; 17:00 4:1
KSZO Ostrowiec vs. Wólczanka 18.08.2019; 17:00 1:1
Stal Kraśnik vs. Avia Świdnik 18.08.2019; 17:00 5:0
Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 18.08.2019; 17:00 0:0

4

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Hutnik Kraków 24.08.2019; 13:00
Chełmianka vs. Orlęta Radzyń 24.08.2019; 17:00
Avia Świdnik vs. Motor Lublin 24.08.2019; 17:00
Podhale Nowy Targ vs. Stal Kraśnik 24.08.2019; 17:00
Wólczanka vs. Hetman Zamość 24.08.2019; 17:00
Podlasie Biała P. vs. KSZO Ostrowiec 24.08.2019; 17:00
Sandomierz vs. Wisłoka Dębica 24.08.2019; 17:00
Sokół Sieniawa vs. Korona II Kielce 24.08.2019; 17:00
Wisła Puławy vs. Siarka Tarnobrzeg 24.08.2019; 17:00

5

Mecz Data Wynik
Siarka Tarnobrzeg vs. Chełmianka 28.08.2019; 17:00
Korona II Kielce vs. Wisła Puławy 28.08.2019; 17:00
Hutnik Kraków vs. Sokół Sieniawa 28.08.2019; 17:00
Wisłoka Dębica vs. Jutrzenka Giebułtów 28.08.2019; 17:00
KSZO Ostrowiec vs. Sandomierz 28.08.2019; 17:00
Hetman Zamość vs. Podlasie Biała P. 28.08.2019; 17:00
Stal Kraśnik vs. Wólczanka 28.08.2019; 17:00
Motor Lublin vs. Podhale Nowy Targ 28.08.2019; 17:00
Orlęta Radzyń vs. Avia Świdnik 28.08.2019; 17:00

6

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. KSZO Ostrowiec 31.08.2019; 12:00
Podhale Nowy Targ vs. Orlęta Radzyń 31.08.2019; 17:00
Podlasie Biała P. vs. Stal Kraśnik 31.08.2019; 17:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Korona II Kielce 31.08.2019; 17:00
Chełmianka vs. Avia Świdnik 01.09.2019; 15:00
Wólczanka vs. Motor Lublin 01.09.2019; 16:00
Sandomierz vs. Hetman Zamość 01.09.2019; 17:00
Sokół Sieniawa vs. Wisłoka Dębica 01.09.2019; 17:00
Wisła Puławy vs. Hutnik Kraków 01.09.2019; 17:00

7

Mecz Data Wynik
Korona II Kielce vs. Chełmianka 07.09.2019; 16:00
Hutnik Kraków vs. Siarka Tarnobrzeg 07.09.2019; 17:00
Orlęta Radzyń vs. Wólczanka 07.09.2019; 17:00
Wisłoka Dębica vs. Wisła Puławy 08.09.2019; 17:00
KSZO Ostrowiec vs. Sokół Sieniawa 08.09.2019; 17:00
Hetman Zamość vs. Jutrzenka Giebułtów 08.09.2019; 17:00
Stal Kraśnik vs. Sandomierz 08.09.2019; 17:00
Motor Lublin vs. Podlasie Biała P. 08.09.2019; 17:00
Avia Świdnik vs. Podhale Nowy Targ 08.09.2019; 17:00

8

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Stal Kraśnik 14.09.2019; 13:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Wisłoka Dębica 14.09.2019; 16:00
Korona II Kielce vs. Hutnik Kraków 14.09.2019; 16:00
Chełmianka vs. Podhale Nowy Targ 15.09.2019; 15:00
Wólczanka vs. Avia Świdnik 15.09.2019; 16:00
Podlasie Biała P. vs. Orlęta Radzyń 15.09.2019; 16:00
Sandomierz vs. Motor Lublin 15.09.2019; 16:00
Sokół Sieniawa vs. Hetman Zamość 15.09.2019; 16:00
Wisła Puławy vs. KSZO Ostrowiec 15.09.2019; 16:00

9

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Wólczanka 21.09.2019; 15:00
Hutnik Kraków vs. Chełmianka 21.09.2019; 16:00
Motor Lublin vs. Jutrzenka Giebułtów 21.09.2019; 16:00
Orlęta Radzyń vs. Sandomierz 21.09.2019; 16:00
Avia Świdnik vs. Podlasie Biała P. 21.09.2019; 16:00
KSZO Ostrowiec vs. Siarka Tarnobrzeg 21.09.2019; 19:29
Wisłoka Dębica vs. Korona II Kielce 22.09.2019; 14:00
Hetman Zamość vs. Wisła Puławy 22.09.2019; 16:00
Stal Kraśnik vs. Sokół Sieniawa 22.09.2019; 16:00

10

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Orlęta Radzyń 28.09.2019; 13:00
Wisła Puławy vs. Stal Kraśnik 28.09.2019; 16:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Hetman Zamość 28.09.2019; 16:00
Korona II Kielce vs. KSZO Ostrowiec 28.09.2019; 16:00
Hutnik Kraków vs. Wisłoka Dębica 28.09.2019; 16:00
Chełmianka vs. Wólczanka 29.09.2019; 15:00
Podlasie Biała P. vs. Podhale Nowy Targ 29.09.2019; 15:00
Sandomierz vs. Avia Świdnik 29.09.2019; 16:00
Sokół Sieniawa vs. Motor Lublin 29.09.2019; 16:00

11

Mecz Data Wynik
Wólczanka vs. Podlasie Biała P. 05.10.2019; 14:00
Motor Lublin vs. Wisła Puławy 05.10.2019; 15:00
Orlęta Radzyń vs. Sokół Sieniawa 05.10.2019; 15:00
Avia Świdnik vs. Jutrzenka Giebułtów 05.10.2019; 15:00
Podhale Nowy Targ vs. Sandomierz 05.10.2019; 15:00
Wisłoka Dębica vs. Chełmianka 06.10.2019; 15:00
KSZO Ostrowiec vs. Hutnik Kraków 06.10.2019; 15:00
Hetman Zamość vs. Korona II Kielce 06.10.2019; 15:00
Stal Kraśnik vs. Siarka Tarnobrzeg 06.10.2019; 16:00

12

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Podhale Nowy Targ 12.10.2019; 13:00
Wisła Puławy vs. Orlęta Radzyń 12.10.2019; 15:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Motor Lublin 12.10.2019; 15:00
Korona II Kielce vs. Stal Kraśnik 12.10.2019; 15:00
Hutnik Kraków vs. Hetman Zamość 12.10.2019; 15:00
Chełmianka vs. Podlasie Biała P. 13.10.2019; 15:00
Sandomierz vs. Wólczanka 13.10.2019; 15:00
Sokół Sieniawa vs. Avia Świdnik 13.10.2019; 15:00
Wisłoka Dębica vs. KSZO Ostrowiec 13.10.2019; 15:00

13

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Sokół Sieniawa 19.10.2019; 14:00
Wólczanka vs. Jutrzenka Giebułtów 19.10.2019; 14:00
KSZO Ostrowiec vs. Chełmianka 19.10.2019; 15:00
Motor Lublin vs. Korona II Kielce 19.10.2019; 15:00
Orlęta Radzyń vs. Siarka Tarnobrzeg 19.10.2019; 15:00
Avia Świdnik vs. Wisła Puławy 19.10.2019; 15:00
Podlasie Biała P. vs. Sandomierz 20.10.2019; 14:00
Hetman Zamość vs. Wisłoka Dębica 20.10.2019; 15:00
Stal Kraśnik vs. Hutnik Kraków 20.10.2019; 15:00

14

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Podlasie Biała P. 26.10.2019; 13:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Avia Świdnik 26.10.2019; 14:00
Wisła Puławy vs. Podhale Nowy Targ 26.10.2019; 15:00
Korona II Kielce vs. Orlęta Radzyń 26.10.2019; 15:00
Hutnik Kraków vs. Motor Lublin 26.10.2019; 15:00
KSZO Ostrowiec vs. Hetman Zamość 26.10.2019; 15:00
Chełmianka vs. Sandomierz 27.10.2019; 14:00
Sokół Sieniawa vs. Wólczanka 27.10.2019; 15:00
Wisłoka Dębica vs. Stal Kraśnik 27.10.2019; 15:00

15

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Siarka Tarnobrzeg 02.11.2019; 13:00
Wólczanka vs. Wisła Puławy 02.11.2019; 13:00
Podlasie Biała P. vs. Sokół Sieniawa 02.11.2019; 13:00
Hetman Zamość vs. Chełmianka 02.11.2019; 14:00
Motor Lublin vs. Wisłoka Dębica 02.11.2019; 14:00
Avia Świdnik vs. Korona II Kielce 02.11.2019; 14:00
Stal Kraśnik vs. KSZO Ostrowiec 03.11.2019; 14:00
Orlęta Radzyń vs. Hutnik Kraków 03.11.2019; 14:00
Sandomierz vs. Jutrzenka Giebułtów 03.11.2019; 14:00

16

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy vs. Podlasie Biała P. 09.11.2019; 14:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Wólczanka 09.11.2019; 14:00
Korona II Kielce vs. Podhale Nowy Targ 09.11.2019; 14:00
Hutnik Kraków vs. Avia Świdnik 09.11.2019; 14:00
KSZO Ostrowiec vs. Motor Lublin 09.11.2019; 17:00
Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik 10.11.2019; 13:00
Chełmianka vs. Jutrzenka Giebułtów 10.11.2019; 14:00
Sokół Sieniawa vs. Sandomierz 10.11.2019; 14:00
Wisłoka Dębica vs. Orlęta Radzyń 10.11.2019; 14:00

17

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. KSZO Ostrowiec 16.11.2019; 13:00
Podhale Nowy Targ vs. Hutnik Kraków 16.11.2019; 13:00
Wólczanka vs. Korona II Kielce 16.11.2019; 13:00
Jutrzenka Giebułtów vs. Sokół Sieniawa 16.11.2019; 13:00
Motor Lublin vs. Hetman Zamość 16.11.2019; 14:00
Avia Świdnik vs. Wisłoka Dębica 16.11.2019; 14:00
Podlasie Biała P. vs. Siarka Tarnobrzeg 17.11.2019; 13:00
Sandomierz vs. Wisła Puławy 17.11.2019; 13:00
Stal Kraśnik vs. Chełmianka 17.11.2019; 14:00
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Siarka Tarnobrzeg 3 6 9
  • 2. Stal Kraśnik 3 5 6
  • 3. Korona II Kielce 2 3 6
  • 4. Sokół Sieniawa 3 0 6
  • 5. Wisłoka Dębica 3 3 5
  • 6. Wólczanka 3 1 5
  • 7. Orlęta Radzyń 3 1 5
  • 1. Wisła Puławy 2 10 6
  • 2. Lublinianka 2 4 4
  • 3. Chełmianka 2 2 4
  • 4. UKS Widok SP 51 2 -4 1
  • 5. Stal Kraśnik jm 2 -6 1
  • 6. Łada Biłgoraj 0 0 0
  • 7. MOSiR Lubartów 1 -2 0
  • 8. TOP54 B.P. 1 -4 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król5
  • 2.Jakub Kmita1
  • 3.Jakub Gajewski1
  • 1.Marcin Świech2
  • 2.Kamil Król2
  • 3.Dariusz Cygan1
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    20 lat, bramkarz

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Maciej Poleszak

    Maciej Poleszak

    17 lat, bramkarz

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Sebastian Ciołek

    Sebastian Ciołek

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    19 lat, obrońca

    MECZE: 2 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    26 lat, obrońca

    MECZE: 3 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Łukasz Mazurek

    Łukasz Mazurek

    27 lat, obrońca

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Marcin Świech

    Marcin Świech

    25 lat, obrońca

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
  • Radosław Śledzicki

    Radosław Śledzicki

    18 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Władysław Kudriawcew

    Władysław Kudriawcew

    27 lat, obrońca

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    18 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    32 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    19 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Kmita

    Jakub Kmita

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    17 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    31 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Maciej Welman

    Maciej Welman

    21 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    22 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Michał Wawryszczuk

    Michał Wawryszczuk

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Paweł Kaczmarek

    Paweł Kaczmarek

    34 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Rafał Król

    Rafał Król

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 5 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    19 lat, napastnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    20 lat, napastnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Król

    Kamil Król

    32 lat, napastnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2

NAJBLIŻSZE URODZINY

Adrian Popiołek

Adrian Popiołek

pomocnik

DATA URODZIN: 2 września 1997

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • Sprytna Kuchnia
  • Golińska
  • Julia i Szymon
2007 - 2019 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |