Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - III liga grupa IV - 2020 / 2021

1

Mecz Data Wynik
Siarka Tarnobrzeg vs. Wisłoka Dębica 01.08.2020; 17:00 0:1
Wisła Puławy vs. Wólczanka 01.08.2020; 17:00 2:1
Sokół Sieniawa vs. KSZO Ostrowiec 01.08.2020; 17:00 3:1
Orlęta Radzyń vs. Podlasie Biała P. 01.08.2020; 17:00 2:1
Cracovia II vs. Avia Świdnik 01.08.2020; 17:00 1:0
Stal Kraśnik vs. Korona II Kielce 02.08.2020; 16:00 1:2
Lewart Lubartów vs. Podhale Nowy Targ 02.08.2020; 17:00 0:1
Sandomierz vs. Chełmianka 02.08.2020; 17:00 3:1
KS Wiązownica vs. Hetman Zamość 02.08.2020; 17:00 3:0
ŁKS Łagów vs. Jutrzenka Giebułtów 02.08.2020; 17:00 0:1

2

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Avia Świdnik 08.08.2020; 17:00
Podlasie Biała P. vs. Cracovia II 08.08.2020; 17:00
KSZO Ostrowiec vs. Orlęta Radzyń 08.08.2020; 17:00
Wólczanka vs. Sokół Sieniawa 08.08.2020; 17:00
Jutrzenka Giebułtów vs. Wisła Puławy 08.08.2020; 17:00
Korona II Kielce vs. ŁKS Łagów 08.08.2020; 17:00
Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik 08.08.2020; 17:00
Chełmianka vs. KS Wiązownica 08.08.2020; 17:00
Wisłoka Dębica vs. Sandomierz 08.08.2020; 17:00
Lewart Lubartów vs. Siarka Tarnobrzeg 08.08.2020; 17:00

3

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Chełmianka 12.08.2020; 16:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Podhale Nowy Targ 12.08.2020; 17:00
Sandomierz vs. Lewart Lubartów 12.08.2020; 17:00
KS Wiązownica vs. Wisłoka Dębica 12.08.2020; 17:00
ŁKS Łagów vs. Hetman Zamość 12.08.2020; 17:00
Wisła Puławy vs. Korona II Kielce 12.08.2020; 17:00
Sokół Sieniawa vs. Jutrzenka Giebułtów 12.08.2020; 17:00
Orlęta Radzyń vs. Wólczanka 12.08.2020; 17:00
Cracovia II vs. KSZO Ostrowiec 12.08.2020; 17:00
Avia Świdnik vs. Podlasie Biała P. 12.08.2020; 17:00

4

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Podlasie Biała P. 16.08.2020; 17:00
KSZO Ostrowiec vs. Avia Świdnik 16.08.2020; 17:00
Wólczanka vs. Cracovia II 16.08.2020; 17:00
Jutrzenka Giebułtów vs. Orlęta Radzyń 16.08.2020; 17:00
Korona II Kielce vs. Sokół Sieniawa 16.08.2020; 17:00
Hetman Zamość vs. Wisła Puławy 16.08.2020; 17:00
Chełmianka vs. ŁKS Łagów 16.08.2020; 17:00
Wisłoka Dębica vs. Stal Kraśnik 16.08.2020; 17:00
Lewart Lubartów vs. KS Wiązownica 16.08.2020; 17:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Sandomierz 16.08.2020; 17:00

5

Mecz Data Wynik
KS Wiązownica vs. Siarka Tarnobrzeg 22.08.2020; 15:00
Sandomierz vs. Podhale Nowy Targ 22.08.2020; 16:00
Stal Kraśnik vs. Lewart Lubartów 22.08.2020; 16:00
ŁKS Łagów vs. Wisłoka Dębica 22.08.2020; 16:00
Wisła Puławy vs. Chełmianka 22.08.2020; 16:00
Sokół Sieniawa vs. Hetman Zamość 22.08.2020; 16:00
Orlęta Radzyń vs. Korona II Kielce 22.08.2020; 16:00
Cracovia II vs. Jutrzenka Giebułtów 22.08.2020; 16:00
Avia Świdnik vs. Wólczanka 22.08.2020; 16:00
Podlasie Biała P. vs. KSZO Ostrowiec 22.08.2020; 16:00

6

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. KSZO Ostrowiec 26.08.2020; 16:00
Wólczanka vs. Podlasie Biała P. 26.08.2020; 16:00
Jutrzenka Giebułtów vs. Avia Świdnik 26.08.2020; 16:00
Korona II Kielce vs. Cracovia II 26.08.2020; 16:00
Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 26.08.2020; 16:00
Chełmianka vs. Sokół Sieniawa 26.08.2020; 16:00
Wisłoka Dębica vs. Wisła Puławy 26.08.2020; 16:00
Lewart Lubartów vs. ŁKS Łagów 26.08.2020; 16:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Stal Kraśnik 26.08.2020; 16:00
Sandomierz vs. KS Wiązownica 26.08.2020; 16:00

7

Mecz Data Wynik
KS Wiązownica vs. Podhale Nowy Targ 30.08.2020; 16:00
Stal Kraśnik vs. Sandomierz 30.08.2020; 16:00
ŁKS Łagów vs. Siarka Tarnobrzeg 30.08.2020; 16:00
Wisła Puławy vs. Lewart Lubartów 30.08.2020; 16:00
Sokół Sieniawa vs. Wisłoka Dębica 30.08.2020; 16:00
Orlęta Radzyń vs. Chełmianka 30.08.2020; 16:00
Cracovia II vs. Hetman Zamość 30.08.2020; 16:00
Avia Świdnik vs. Korona II Kielce 30.08.2020; 16:00
Podlasie Biała P. vs. Jutrzenka Giebułtów 30.08.2020; 16:00
KSZO Ostrowiec vs. Wólczanka 30.08.2020; 16:00

8

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. KSZO Ostrowiec 05.09.2020; 12:00
Korona II Kielce vs. Podlasie Biała P. 05.09.2020; 16:00
Podhale Nowy Targ vs. Wólczanka 06.09.2020; 16:00
Hetman Zamość vs. Avia Świdnik 06.09.2020; 16:00
Chełmianka vs. Cracovia II 06.09.2020; 16:00
Wisłoka Dębica vs. Orlęta Radzyń 06.09.2020; 16:00
Lewart Lubartów vs. Sokół Sieniawa 06.09.2020; 16:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Wisła Puławy 06.09.2020; 16:00
Sandomierz vs. ŁKS Łagów 06.09.2020; 16:00
KS Wiązownica vs. Stal Kraśnik 06.09.2020; 16:00

9

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Podhale Nowy Targ 12.09.2020; 15:00
Wisła Puławy vs. Sandomierz 12.09.2020; 15:00
Cracovia II vs. Wisłoka Dębica 12.09.2020; 15:00
ŁKS Łagów vs. KS Wiązownica 13.09.2020; 15:00
Sokół Sieniawa vs. Siarka Tarnobrzeg 13.09.2020; 15:00
Orlęta Radzyń vs. Lewart Lubartów 13.09.2020; 15:00
Avia Świdnik vs. Chełmianka 13.09.2020; 15:00
Podlasie Biała P. vs. Hetman Zamość 13.09.2020; 15:00
KSZO Ostrowiec vs. Korona II Kielce 13.09.2020; 15:00
Wólczanka vs. Jutrzenka Giebułtów 13.09.2020; 15:00

10

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. ŁKS Łagów 19.09.2020; 15:00
Wisłoka Dębica vs. Avia Świdnik 20.09.2020; 14:00
Podhale Nowy Targ vs. Jutrzenka Giebułtów 20.09.2020; 15:00
Korona II Kielce vs. Wólczanka 20.09.2020; 15:00
Hetman Zamość vs. KSZO Ostrowiec 20.09.2020; 15:00
Chełmianka vs. Podlasie Biała P. 20.09.2020; 15:00
Lewart Lubartów vs. Cracovia II 20.09.2020; 15:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Orlęta Radzyń 20.09.2020; 15:00
Sandomierz vs. Sokół Sieniawa 20.09.2020; 15:00
KS Wiązownica vs. Wisła Puławy 20.09.2020; 15:00

11

Mecz Data Wynik
Wisła Puławy vs. Stal Kraśnik 26.09.2020; 15:00
Cracovia II vs. Siarka Tarnobrzeg 26.09.2020; 15:00
ŁKS Łagów vs. Podhale Nowy Targ 27.09.2020; 15:00
Sokół Sieniawa vs. KS Wiązownica 27.09.2020; 15:00
Orlęta Radzyń vs. Sandomierz 27.09.2020; 15:00
Avia Świdnik vs. Lewart Lubartów 27.09.2020; 15:00
Podlasie Biała P. vs. Wisłoka Dębica 27.09.2020; 15:00
KSZO Ostrowiec vs. Chełmianka 27.09.2020; 15:00
Wólczanka vs. Hetman Zamość 27.09.2020; 15:00
Jutrzenka Giebułtów vs. Korona II Kielce 27.09.2020; 15:00

12

Mecz Data Wynik
Podhale Nowy Targ vs. Korona II Kielce 03.10.2020; 14:00
Stal Kraśnik vs. Sokół Sieniawa 03.10.2020; 15:00
Hetman Zamość vs. Jutrzenka Giebułtów 04.10.2020; 14:00
Chełmianka vs. Wólczanka 04.10.2020; 14:00
Wisłoka Dębica vs. KSZO Ostrowiec 04.10.2020; 14:00
Lewart Lubartów vs. Podlasie Biała P. 04.10.2020; 14:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Avia Świdnik 04.10.2020; 14:00
Sandomierz vs. Cracovia II 04.10.2020; 14:00
KS Wiązownica vs. Orlęta Radzyń 04.10.2020; 14:00
ŁKS Łagów vs. Wisła Puławy 04.10.2020; 15:00

13

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Chełmianka 10.10.2020; 12:00
Wisła Puławy vs. Podhale Nowy Targ 10.10.2020; 14:00
Cracovia II vs. KS Wiązownica 10.10.2020; 14:00
Sokół Sieniawa vs. ŁKS Łagów 11.10.2020; 14:00
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik 11.10.2020; 14:00
Avia Świdnik vs. Sandomierz 11.10.2020; 14:00
Podlasie Biała P. vs. Siarka Tarnobrzeg 11.10.2020; 14:00
KSZO Ostrowiec vs. Lewart Lubartów 11.10.2020; 14:00
Wólczanka vs. Wisłoka Dębica 11.10.2020; 14:00
Korona II Kielce vs. Hetman Zamość 11.10.2020; 14:00

15

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Lewart Lubartów 24.10.2020; 12:00
Cracovia II vs. ŁKS Łagów 24.10.2020; 14:00
KSZO Ostrowiec vs. Sandomierz 24.10.2020; 14:00
Korona II Kielce vs. Wisłoka Dębica 24.10.2020; 14:00
Sokół Sieniawa vs. Podhale Nowy Targ 25.10.2020; 14:00
Orlęta Radzyń vs. Wisła Puławy 25.10.2020; 14:00
Avia Świdnik vs. Stal Kraśnik 25.10.2020; 14:00
Podlasie Biała P. vs. KS Wiązownica 25.10.2020; 14:00
Wólczanka vs. Siarka Tarnobrzeg 25.10.2020; 14:00
Hetman Zamość vs. Chełmianka 25.10.2020; 14:00

16

Mecz Data Wynik
ŁKS Łagów vs. Avia Świdnik 31.10.2020; 12:00
Sokół Sieniawa vs. Orlęta Radzyń 31.10.2020; 12:00
Podhale Nowy Targ vs. Chełmianka 31.10.2020; 13:00
Wisłoka Dębica vs. Hetman Zamość 31.10.2020; 13:00
Lewart Lubartów vs. Korona II Kielce 31.10.2020; 13:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Jutrzenka Giebułtów 31.10.2020; 13:00
Sandomierz vs. Wólczanka 31.10.2020; 13:00
KS Wiązownica vs. KSZO Ostrowiec 31.10.2020; 13:00
Stal Kraśnik vs. Podlasie Biała P. 31.10.2020; 13:00
Wisła Puławy vs. Cracovia II 31.10.2020; 13:00

17

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Sandomierz 07.11.2020; 12:00
Cracovia II vs. Sokół Sieniawa 07.11.2020; 13:00
Avia Świdnik vs. Wisła Puławy 07.11.2020; 13:00
Podlasie Biała P. vs. ŁKS Łagów 07.11.2020; 13:00
KSZO Ostrowiec vs. Stal Kraśnik 07.11.2020; 13:00
Korona II Kielce vs. Siarka Tarnobrzeg 07.11.2020; 13:00
Hetman Zamość vs. Lewart Lubartów 07.11.2020; 13:00
Orlęta Radzyń vs. Podhale Nowy Targ 08.11.2020; 13:00
Wólczanka vs. KS Wiązownica 08.11.2020; 13:00
Chełmianka vs. Wisłoka Dębica 08.11.2020; 13:00

18

Mecz Data Wynik
Orlęta Radzyń vs. Cracovia II 11.11.2020; 11:00
Podhale Nowy Targ vs. Wisłoka Dębica 11.11.2020; 13:00
Lewart Lubartów vs. Chełmianka 11.11.2020; 13:00
Siarka Tarnobrzeg vs. Hetman Zamość 11.11.2020; 13:00
Sandomierz vs. Korona II Kielce 11.11.2020; 13:00
KS Wiązownica vs. Jutrzenka Giebułtów 11.11.2020; 13:00
Stal Kraśnik vs. Wólczanka 11.11.2020; 13:00
ŁKS Łagów vs. KSZO Ostrowiec 11.11.2020; 13:00
Wisła Puławy vs. Podlasie Biała P. 11.11.2020; 13:00
Sokół Sieniawa vs. Avia Świdnik 11.11.2020; 13:00

19

Mecz Data Wynik
Jutrzenka Giebułtów vs. Stal Kraśnik 14.11.2020; 12:00
Cracovia II vs. Podhale Nowy Targ 14.11.2020; 13:00
KSZO Ostrowiec vs. Wisła Puławy 14.11.2020; 13:00
Korona II Kielce vs. KS Wiązownica 14.11.2020; 13:00
Avia Świdnik vs. Orlęta Radzyń 15.11.2020; 13:00
Podlasie Biała P. vs. Sokół Sieniawa 15.11.2020; 13:00
Wólczanka vs. ŁKS Łagów 15.11.2020; 13:00
Hetman Zamość vs. Sandomierz 15.11.2020; 13:00
Chełmianka vs. Siarka Tarnobrzeg 15.11.2020; 13:00
Wisłoka Dębica vs. Lewart Lubartów 15.11.2020; 13:00
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. KS Wiązownica 1 3 3
  • 2. Sokół Sieniawa 1 2 3
  • 3. Sandomierz 1 2 3
  • 4. Korona II Kielce 1 1 3
  • 5. Wisła Puławy 1 1 3
  • 6. Orlęta Radzyń 1 1 3
  • 14. Stal Kraśnik 1 -1 0
  • 1. Chełmianka 0 0 0
  • 2. Orlęta Radzyń 0 0 0
  • 3. Avia Świdnik 0 0 0
  • 4. Tomasovia 0 0 0
  • 5. Górnik II Łęczna 0 0 0
  • 6. Stal Kraśnik jm 0 0 0
  • 7. Widok II SP 51 Lublin 0 0 0
  • 8. Sygnał Lublin 0 0 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Dariusz Cygan1
  • 2.Jakub Borusiński0
  • 3.Kacper Nastałek0
  • 4.Jakub Pacocha0
  • 1.Jarosław Kurkiewicz1
  • 2.Julien Tadrowski1
  • 3.Jakub Borusiński0
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    21 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Paweł Rabin

    Paweł Rabin

    19 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Bartosz Dyszy

    Bartosz Dyszy

    23 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    20 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Pacocha

    Jakub Pacocha

    20 lat, obrońca

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    27 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    17 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Przemysław Dwórzyński

    Przemysław Dwórzyński

    22 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Adam Zawierucha

    Adam Zawierucha

    0 lat,

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Czelej Jakub

    Czelej Jakub

    0 lat,

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Krystian Pietrzyk

    Krystian Pietrzyk

    0 lat,

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    19 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    20 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jarosław Kurkiewicz

    Jarosław Kurkiewicz

    19 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    23 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    20 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    20 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • PBI
  • Golińska
  • Julia i Szymon
  • Darex
2007 - 2020 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |