Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - III liga lubelsko-podkarpacka - 2013 / 2014

34

Mecz Data Wynik
Resovia vs. Avia Świdnik 07.06.2014; 17:00 1:0
Stal Sanok vs. Izolator Boguchwała 07.06.2014; 17:00 2:1
Orlęta Radzyń vs. Lublinianka 07.06.2014; 17:00 1:1
Omega Stary Zamość vs. Orzeł Przeworsk 07.06.2014; 17:00 2:0
Sokół Sieniawa vs. Podlasie Biała P. 07.06.2014; 17:00 0:0
JKS Jarosław vs. Karpaty Krosno 07.06.2014; 17:00 5:1
Hetman Zamość vs. Tomasovia 07.06.2014; 17:00 0:1

33

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. JKS Jarosław 04.06.2014; 17:00 2:2
Karpaty Krosno vs. Hetman Zamość 04.06.2014; 17:30 3:1
Orzeł Przeworsk vs. Sokół Sieniawa 04.06.2014; 17:30 1:0
Lublinianka vs. Omega Stary Zamość 04.06.2014; 17:30 1:0
Izolator Boguchwała vs. Orlęta Radzyń 04.06.2014; 17:30 2:0
Avia Świdnik vs. Stal Sanok 04.06.2014; 17:30 1:1
Polonia Przemyśl vs. Resovia 04.06.2014; 17:30 0:2

32

Mecz Data Wynik
Omega Stary Zamość vs. Izolator Boguchwała 31.05.2014; 16:00 1:1
Stal Sanok vs. Polonia Przemyśl 31.05.2014; 17:00 2:0
Sokół Sieniawa vs. Lublinianka 31.05.2014; 17:00 4:2
JKS Jarosław vs. Orzeł Przeworsk 31.05.2014; 17:00 3:0
Hetman Zamość vs. Podlasie Biała P. 31.05.2014; 17:00 1:4
Resovia vs. Chełmianka 31.05.2014; 18:00 1:0
Orlęta Radzyń vs. Avia Świdnik 01.06.2014; 17:00 1:1
Tomasovia vs. Karpaty Krosno 01.06.2014; 17:00 3:3

31

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Omega Stary Zamość 24.05.2014; 11:00 0:0
Lublinianka vs. JKS Jarosław 24.05.2014; 12:00 3:2
Podlasie Biała P. vs. Tomasovia 24.05.2014; 17:00 0:2
Orzeł Przeworsk vs. Hetman Zamość 24.05.2014; 17:00 3:1
Polonia Przemyśl vs. Orlęta Radzyń 24.05.2014; 17:00 0:0
Izolator Boguchwała vs. Sokół Sieniawa 25.05.2014; 11:00 1:1
Chełmianka vs. Stal Sanok 25.05.2014; 16:30 2:1

30

Mecz Data Wynik
Sokół Sieniawa vs. Avia Świdnik 17.05.2014; 11:00 3:1
Omega Stary Zamość vs. Polonia Przemyśl 17.05.2014; 16:00 2:0
JKS Jarosław vs. Izolator Boguchwała 17.05.2014; 17:00 1:4
Karpaty Krosno vs. Podlasie Biała P. 17.05.2014; 17:00 4:0
Hetman Zamość vs. Lublinianka 17.05.2014; 17:00 1:3
Orlęta Radzyń vs. Chełmianka 18.05.2014; 16:00 2:4
Tomasovia vs. Orzeł Przeworsk 18.05.2014; 17:00 1:1

29

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Hetman Zamość 14.05.2014; 16:00 3:0
Orzeł Przeworsk vs. Karpaty Krosno 14.05.2014; 17:00 1:5
Polonia Przemyśl vs. Sokół Sieniawa 14.05.2014; 17:00 0:4
Chełmianka vs. Omega Stary Zamość 14.05.2014; 17:00 4:0
Resovia vs. Stal Sanok 14.05.2014; 17:00 1:0
Avia Świdnik vs. JKS Jarosław 14.05.2014; 17:00 1:0
Lublinianka vs. Tomasovia 14.05.2014; 17:30 1:3

28

Mecz Data Wynik
Karpaty Krosno vs. Lublinianka 10.05.2014; 16:00 2:1
JKS Jarosław vs. Polonia Przemyśl 10.05.2014; 17:00 1:0
Podlasie Biała P. vs. Orzeł Przeworsk 10.05.2014; 17:00 1:2
Hetman Zamość vs. Avia Świdnik 10.05.2014; 17:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Resovia 11.05.2014; 16:00 0:2
Sokół Sieniawa vs. Chełmianka 11.05.2014; 17:00 3:1
Tomasovia vs. Izolator Boguchwała 11.05.2014; 17:00 2:2

27

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Karpaty Krosno 04.05.2014; 11:00 1:0
Lublinianka vs. Podlasie Biała P. 04.05.2014; 12:00 2:0
Avia Świdnik vs. Tomasovia 04.05.2014; 12:00 0:1
Resovia vs. Omega Stary Zamość 04.05.2014; 14:30 1:2
Polonia Przemyśl vs. Hetman Zamość 04.05.2014; 16:00 2:2
Stal Sanok vs. Orlęta Radzyń 04.05.2014; 16:00 2:0
Chełmianka vs. JKS Jarosław 04.05.2014; 16:30 1:0

26

Mecz Data Wynik
Sokół Sieniawa vs. Resovia 01.05.2014; 16:00 1:2
Omega Stary Zamość vs. Stal Sanok 01.05.2014; 16:00 0:0
Karpaty Krosno vs. Avia Świdnik 01.05.2014; 17:00 0:2
Podlasie Biała P. vs. Izolator Boguchwała 01.05.2014; 17:00 2:1
Hetman Zamość vs. Chełmianka 01.05.2014; 17:00 0:2
Tomasovia vs. Polonia Przemyśl 01.05.2014; 17:00 1:1
Orzeł Przeworsk vs. Lublinianka 01.05.2014; 17:00 0:2

25

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Orzeł Przeworsk 26.04.2014; 11:00 1:3
Stal Sanok vs. Sokół Sieniawa 26.04.2014; 16:00 1:1
Avia Świdnik vs. Podlasie Biała P. 26.04.2014; 16:00 4:0
Resovia vs. JKS Jarosław 26.04.2014; 17:00 1:0
Polonia Przemyśl vs. Karpaty Krosno 27.04.2014; 14:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Omega Stary Zamość 27.04.2014; 16:00 5:0
Chełmianka vs. Tomasovia 27.04.2014; 16:30 0:0

24

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Izolator Boguchwała 19.04.2014; 12:00 1:2
Sokół Sieniawa vs. Orlęta Radzyń 19.04.2014; 13:00 2:1
Karpaty Krosno vs. Chełmianka 19.04.2014; 13:00 2:0
Orzeł Przeworsk vs. Avia Świdnik 19.04.2014; 13:00 0:1
JKS Jarosław vs. Stal Sanok 19.04.2014; 14:00 2:0
Podlasie Biała P. vs. Polonia Przemyśl 19.04.2014; 14:00 1:1
Hetman Zamość vs. Resovia 19.04.2014; 14:00 1:0

23

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Orzeł Przeworsk 16.04.2014; 16:00 6:1
Chełmianka vs. Podlasie Biała P. 16.04.2014; 16:00 5:1
Stal Sanok vs. Hetman Zamość 16.04.2014; 16:00 1:0
Orlęta Radzyń vs. JKS Jarosław 16.04.2014; 16:00 1:0
Avia Świdnik vs. Lublinianka 16.04.2014; 16:00 0:1
Omega Stary Zamość vs. Sokół Sieniawa 16.04.2014; 16:00 0:0
Resovia vs. Tomasovia 16.04.2014; 16:30 2:0

22

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Polonia Przemyśl 12.04.2014; 12:00 0:1
Orzeł Przeworsk vs. Chełmianka 12.04.2014; 15:00 0:3
JKS Jarosław vs. Omega Stary Zamość 12.04.2014; 16:00 1:0
Karpaty Krosno vs. Resovia 12.04.2014; 16:00 2:1
Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 12.04.2014; 16:00 0:1
Izolator Boguchwała vs. Avia Świdnik 13.04.2014; 11:00 3:1
Tomasovia vs. Stal Sanok 13.04.2014; 16:00 2:0

21

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Izolator Boguchwała 05.04.2014; 14:00 0:1
Stal Sanok vs. Karpaty Krosno 05.04.2014; 15:00 0:2
Resovia vs. Podlasie Biała P. 05.04.2014; 16:00 4:0
Omega Stary Zamość vs. Hetman Zamość 05.04.2014; 16:00 3:2
Sokół Sieniawa vs. JKS Jarosław 06.04.2014; 14:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Tomasovia 06.04.2014; 15:00 1:1
Chełmianka vs. Lublinianka 06.04.2014; 16:00 0:1

20

Mecz Data Wynik
Orzeł Przeworsk vs. Resovia 29.03.2014; 14:00 1:4
Avia Świdnik vs. Polonia Przemyśl 29.03.2014; 14:00 2:1
Karpaty Krosno vs. Orlęta Radzyń 29.03.2014; 15:00 1:1
Podlasie Biała P. vs. Stal Sanok 29.03.2014; 15:00 0:0
Hetman Zamość vs. Sokół Sieniawa 29.03.2014; 16:00 1:3
Izolator Boguchwała vs. Chełmianka 30.03.2014; 11:00 0:2
Tomasovia vs. Omega Stary Zamość 30.03.2014; 15:00 2:0

19

Mecz Data Wynik
Resovia vs. Lublinianka 22.03.2014; 11:00 2:2
Stal Sanok vs. Orzeł Przeworsk 22.03.2014; 14:00 4:0
Omega Stary Zamość vs. Karpaty Krosno 22.03.2014; 14:00 0:4
JKS Jarosław vs. Hetman Zamość 22.03.2014; 15:00 4:0
Sokół Sieniawa vs. Tomasovia 23.03.2014; 13:00 1:2
Chełmianka vs. Avia Świdnik 23.03.2014; 14:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. Podlasie Biała P. 23.03.2014; 14:00 2:0
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 14 28 39
  • 2. Końskowola 14 15 31
  • 3. Hetman Zamość 14 21 28
  • 4. Tomasovia 14 14 28
  • 5. Lublinianka 14 15 25
  • 6. Werbkowice 14 3 23
  • 7. Kłos Chełm 14 1 23
  • 8. Lewart Lubartów 14 7 22
  • 9. Eko Różanka 14 -12 16
  • 1. Unia Wilkołaz 13 19 28
  • 2. Iskra Krzemień 13 11 24
  • 3. LKS Stróża 13 10 24
  • 4. Wisła Józefów 13 4 23
  • 5. Stal II Kraśnik 13 13 22
  • 6. Stok Zakrzówek 13 13 22
  • 7. Poniatowa Wieś 13 11 22
  • 8. Płomień Trzydnik 13 10 21
  • 9. Tęcza Kraśnik 13 -5 15
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Arkadiusz Maj8
  • 3.Filip Drozd7
  • 4.Ernest Skrzyński4
  • 5.Daniel Szewc4
  • 1.Adam Orzeł4
  • 2.Piotr Chomczyk3
  • 3.Rafał Król3
  • 4.Damian Pietroń2
  • 5.Damian Falisiewicz2
  • Adrian Kędzierski

    Adrian Kędzierski

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    28 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    27 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 13 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 14 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 8 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    26 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 7 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    16 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Adam Orzeł

Adam Orzeł

obrońca

DATA URODZIN: 19 grudnia 1996

Sonda

Najpopularniejszy zawodnik rundy jesiennej
Cholewiński Paweł
Chomczyk Piotr
Dąbrowski Jakub
Drozd Filip
Falisiewicz Damian
Gajewski Jakub
Kędzierski Adrian
Kijańczuk Łukasz
Król Rafał
Leziak Grzegorz
Lutsyk Anton
Maj Arkadiusz
Matysiak Mateusz
Orzeł Adam
Pietroń Damian
Pluder Albert
Skrzyński Ernest
Szabat Oskar
Szewc Daniel
Szczuka Dawid
Wojtaszek Marcin
Zieliński Emil
Żuber Patryk
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |