Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - III liga lubelsko-podkarpacka - 2013 / 2014

19

Mecz Data Wynik
Resovia vs. Lublinianka 22.03.2014; 11:00 2:2
Stal Sanok vs. Orzeł Przeworsk 22.03.2014; 14:00 4:0
Omega Stary Zamość vs. Karpaty Krosno 22.03.2014; 14:00 0:4
JKS Jarosław vs. Hetman Zamość 22.03.2014; 15:00 4:0
Sokół Sieniawa vs. Tomasovia 23.03.2014; 13:00 1:2
Chełmianka vs. Avia Świdnik 23.03.2014; 14:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. Podlasie Biała P. 23.03.2014; 14:00 2:0

20

Mecz Data Wynik
Orzeł Przeworsk vs. Resovia 29.03.2014; 14:00 1:4
Avia Świdnik vs. Polonia Przemyśl 29.03.2014; 14:00 2:1
Karpaty Krosno vs. Orlęta Radzyń 29.03.2014; 15:00 1:1
Podlasie Biała P. vs. Stal Sanok 29.03.2014; 15:00 0:0
Hetman Zamość vs. Sokół Sieniawa 29.03.2014; 16:00 1:3
Izolator Boguchwała vs. Chełmianka 30.03.2014; 11:00 0:2
Tomasovia vs. Omega Stary Zamość 30.03.2014; 15:00 2:0

21

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Izolator Boguchwała 05.04.2014; 14:00 0:1
Stal Sanok vs. Karpaty Krosno 05.04.2014; 15:00 0:2
Resovia vs. Podlasie Biała P. 05.04.2014; 16:00 4:0
Omega Stary Zamość vs. Hetman Zamość 05.04.2014; 16:00 3:2
Sokół Sieniawa vs. JKS Jarosław 06.04.2014; 14:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Tomasovia 06.04.2014; 15:00 1:1
Chełmianka vs. Lublinianka 06.04.2014; 16:00 0:1

22

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Polonia Przemyśl 12.04.2014; 12:00 0:1
Orzeł Przeworsk vs. Chełmianka 12.04.2014; 15:00 0:3
JKS Jarosław vs. Omega Stary Zamość 12.04.2014; 16:00 1:0
Karpaty Krosno vs. Resovia 12.04.2014; 16:00 2:1
Hetman Zamość vs. Orlęta Radzyń 12.04.2014; 16:00 0:1
Izolator Boguchwała vs. Avia Świdnik 13.04.2014; 11:00 3:1
Tomasovia vs. Stal Sanok 13.04.2014; 16:00 2:0

23

Mecz Data Wynik
Polonia Przemyśl vs. Orzeł Przeworsk 16.04.2014; 16:00 6:1
Chełmianka vs. Podlasie Biała P. 16.04.2014; 16:00 5:1
Stal Sanok vs. Hetman Zamość 16.04.2014; 16:00 1:0
Orlęta Radzyń vs. JKS Jarosław 16.04.2014; 16:00 1:0
Avia Świdnik vs. Lublinianka 16.04.2014; 16:00 0:1
Omega Stary Zamość vs. Sokół Sieniawa 16.04.2014; 16:00 0:0
Resovia vs. Tomasovia 16.04.2014; 16:30 2:0

24

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Izolator Boguchwała 19.04.2014; 12:00 1:2
Sokół Sieniawa vs. Orlęta Radzyń 19.04.2014; 13:00 2:1
Karpaty Krosno vs. Chełmianka 19.04.2014; 13:00 2:0
Orzeł Przeworsk vs. Avia Świdnik 19.04.2014; 13:00 0:1
JKS Jarosław vs. Stal Sanok 19.04.2014; 14:00 2:0
Podlasie Biała P. vs. Polonia Przemyśl 19.04.2014; 14:00 1:1
Hetman Zamość vs. Resovia 19.04.2014; 14:00 1:0

25

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Orzeł Przeworsk 26.04.2014; 11:00 1:3
Stal Sanok vs. Sokół Sieniawa 26.04.2014; 16:00 1:1
Avia Świdnik vs. Podlasie Biała P. 26.04.2014; 16:00 4:0
Resovia vs. JKS Jarosław 26.04.2014; 17:00 1:0
Polonia Przemyśl vs. Karpaty Krosno 27.04.2014; 14:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Omega Stary Zamość 27.04.2014; 16:00 5:0
Chełmianka vs. Tomasovia 27.04.2014; 16:30 0:0

26

Mecz Data Wynik
Sokół Sieniawa vs. Resovia 01.05.2014; 16:00 1:2
Omega Stary Zamość vs. Stal Sanok 01.05.2014; 16:00 0:0
Karpaty Krosno vs. Avia Świdnik 01.05.2014; 17:00 0:2
Podlasie Biała P. vs. Izolator Boguchwała 01.05.2014; 17:00 2:1
Hetman Zamość vs. Chełmianka 01.05.2014; 17:00 0:2
Tomasovia vs. Polonia Przemyśl 01.05.2014; 17:00 1:1
Orzeł Przeworsk vs. Lublinianka 01.05.2014; 17:00 0:2

27

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Karpaty Krosno 04.05.2014; 11:00 1:0
Lublinianka vs. Podlasie Biała P. 04.05.2014; 12:00 2:0
Avia Świdnik vs. Tomasovia 04.05.2014; 12:00 0:1
Resovia vs. Omega Stary Zamość 04.05.2014; 14:30 1:2
Polonia Przemyśl vs. Hetman Zamość 04.05.2014; 16:00 2:2
Stal Sanok vs. Orlęta Radzyń 04.05.2014; 16:00 2:0
Chełmianka vs. JKS Jarosław 04.05.2014; 16:30 1:0

28

Mecz Data Wynik
Karpaty Krosno vs. Lublinianka 10.05.2014; 16:00 2:1
JKS Jarosław vs. Polonia Przemyśl 10.05.2014; 17:00 1:0
Podlasie Biała P. vs. Orzeł Przeworsk 10.05.2014; 17:00 1:2
Hetman Zamość vs. Avia Świdnik 10.05.2014; 17:00 1:1
Orlęta Radzyń vs. Resovia 11.05.2014; 16:00 0:2
Sokół Sieniawa vs. Chełmianka 11.05.2014; 17:00 3:1
Tomasovia vs. Izolator Boguchwała 11.05.2014; 17:00 2:2

29

Mecz Data Wynik
Izolator Boguchwała vs. Hetman Zamość 14.05.2014; 16:00 3:0
Orzeł Przeworsk vs. Karpaty Krosno 14.05.2014; 17:00 1:5
Polonia Przemyśl vs. Sokół Sieniawa 14.05.2014; 17:00 0:4
Chełmianka vs. Omega Stary Zamość 14.05.2014; 17:00 4:0
Resovia vs. Stal Sanok 14.05.2014; 17:00 1:0
Avia Świdnik vs. JKS Jarosław 14.05.2014; 17:00 1:0
Lublinianka vs. Tomasovia 14.05.2014; 17:30 1:3

30

Mecz Data Wynik
Sokół Sieniawa vs. Avia Świdnik 17.05.2014; 11:00 3:1
Omega Stary Zamość vs. Polonia Przemyśl 17.05.2014; 16:00 2:0
JKS Jarosław vs. Izolator Boguchwała 17.05.2014; 17:00 1:4
Karpaty Krosno vs. Podlasie Biała P. 17.05.2014; 17:00 4:0
Hetman Zamość vs. Lublinianka 17.05.2014; 17:00 1:3
Orlęta Radzyń vs. Chełmianka 18.05.2014; 16:00 2:4
Tomasovia vs. Orzeł Przeworsk 18.05.2014; 17:00 1:1

31

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Omega Stary Zamość 24.05.2014; 11:00 0:0
Lublinianka vs. JKS Jarosław 24.05.2014; 12:00 3:2
Podlasie Biała P. vs. Tomasovia 24.05.2014; 17:00 0:2
Orzeł Przeworsk vs. Hetman Zamość 24.05.2014; 17:00 3:1
Polonia Przemyśl vs. Orlęta Radzyń 24.05.2014; 17:00 0:0
Izolator Boguchwała vs. Sokół Sieniawa 25.05.2014; 11:00 1:1
Chełmianka vs. Stal Sanok 25.05.2014; 16:30 2:1

32

Mecz Data Wynik
Omega Stary Zamość vs. Izolator Boguchwała 31.05.2014; 16:00 1:1
Stal Sanok vs. Polonia Przemyśl 31.05.2014; 17:00 2:0
Sokół Sieniawa vs. Lublinianka 31.05.2014; 17:00 4:2
JKS Jarosław vs. Orzeł Przeworsk 31.05.2014; 17:00 3:0
Hetman Zamość vs. Podlasie Biała P. 31.05.2014; 17:00 1:4
Resovia vs. Chełmianka 31.05.2014; 18:00 1:0
Orlęta Radzyń vs. Avia Świdnik 01.06.2014; 17:00 1:1
Tomasovia vs. Karpaty Krosno 01.06.2014; 17:00 3:3

33

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. JKS Jarosław 04.06.2014; 17:00 2:2
Karpaty Krosno vs. Hetman Zamość 04.06.2014; 17:30 3:1
Orzeł Przeworsk vs. Sokół Sieniawa 04.06.2014; 17:30 1:0
Lublinianka vs. Omega Stary Zamość 04.06.2014; 17:30 1:0
Izolator Boguchwała vs. Orlęta Radzyń 04.06.2014; 17:30 2:0
Avia Świdnik vs. Stal Sanok 04.06.2014; 17:30 1:1
Polonia Przemyśl vs. Resovia 04.06.2014; 17:30 0:2

34

Mecz Data Wynik
Resovia vs. Avia Świdnik 07.06.2014; 17:00 1:0
Stal Sanok vs. Izolator Boguchwała 07.06.2014; 17:00 2:1
Orlęta Radzyń vs. Lublinianka 07.06.2014; 17:00 1:1
Omega Stary Zamość vs. Orzeł Przeworsk 07.06.2014; 17:00 2:0
Sokół Sieniawa vs. Podlasie Biała P. 07.06.2014; 17:00 0:0
JKS Jarosław vs. Karpaty Krosno 07.06.2014; 17:00 5:1
Hetman Zamość vs. Tomasovia 07.06.2014; 17:00 0:1
Filtrowanie
Stal
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Stal Rzeszów 16 24 33
  • 2. Podhale Nowy Targ 16 15 33
  • 3. Hutnik Kraków 16 11 32
  • 4. Motor Lublin 16 10 29
  • 5. Wisła Puławy 16 4 28
  • 6. Stal Kraśnik 16 8 25
  • 7. Orlęta Radzyń 16 5 24
  • 8. Wólczanka 16 7 21
  • 9. KSZO Ostrowiec 16 4 21
  • 1. AMSPN Hetman Zamość 14 40 35
  • 2. Górnik Łęczna S.A 14 43 30
  • 3. Tomasovia 14 18 25
  • 4. Sygnał Lublin 14 16 25
  • 5. Stal Kraśnik jm 14 8 22
  • 6. Chełmianka 14 -11 14
  • 7. Łada Biłgoraj 14 -10 13
  • 8. Gaudium Zamość 14 -104 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król10
  • 2.Arkadiusz Maj5
  • 3.Daniel Szewc5
  • 4.Filip Drozd4
  • 5.Adam Nowak2
  • 1.Michał Misiak6
  • 2.Anton Lutsyk4
  • 3.Damian Pietroń3
  • 4.Łukasz Mazurek3
  • 5.Adam Nowak2
  • Jakub Zolech

    Jakub Zolech

    25 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Sebastian Ciołek

    Sebastian Ciołek

    27 lat, bramkarz

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Bartłomiej Gąska

    Bartłomiej Gąska

    20 lat, obrońca

    MECZE: 9 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    35 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    19 lat, obrońca

    MECZE: 15 GOLE: 0 ASYSTY: 1
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    16 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Łukasz Mazurek

    Łukasz Mazurek

    26 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Marcin Świech

    Marcin Świech

    24 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Nowak

    Adam Nowak

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 2 ASYSTY: 1
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    31 lat, pomocnik

    MECZE: 15 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Kędra

    Daniel Kędra

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    33 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 5 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 2
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Michał Wawryszczuk

    Michał Wawryszczuk

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    29 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 10 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Adamczuk

    Arkadiusz Adamczuk

    23 lat, napastnik

    MECZE: 10 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    19 lat, napastnik

    MECZE: 14 GOLE: 5 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    27 lat, napastnik

    MECZE: 12 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    17 lat, napastnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0

NAJBLIŻSZE URODZINY

Rafał Król

Rafał Król

pomocnik

DATA URODZIN: 16 stycznia 1989

Sonda

Obecnie żadna sonda nie jest aktywna

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2018 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |