Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - III liga lubelsko-podkarpacka - 2014 / 2015

34

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Orlęta Radzyń 06.06.2015; 17:00 0:4
Stal Rzeszów vs. Wisłoka Dębica 06.06.2015; 17:00 8:0
Orzeł Przeworsk vs. Sokół Sieniawa 06.06.2015; 17:00 1:1
Podlasie Biała P. vs. Lublinianka 06.06.2015; 17:00 1:1
Hetman Żółkiewka vs. Karpaty Krosno 06.06.2015; 17:00 1:2
Stal Kraśnik vs. JKS Jarosław 06.06.2015; 17:00 4:0
Motor Lublin vs. Tomasovia 06.06.2015; 17:00 4:3
Izolator Boguchwała vs. Resovia 06.06.2015; 17:00 0:0
Wólczanka vs. Chełmianka 06.06.2015; 17:00 1:1

33

Mecz Data Wynik
Chełmianka vs. Avia Świdnik 30.05.2015; 17:00 3:0
Resovia vs. Wólczanka 30.05.2015; 17:00 5:0
Tomasovia vs. Izolator Boguchwała 30.05.2015; 17:00 0:0
JKS Jarosław vs. Motor Lublin 30.05.2015; 17:00 0:2
Karpaty Krosno vs. Stal Kraśnik 30.05.2015; 17:00 1:2
Lublinianka vs. Hetman Żółkiewka 30.05.2015; 17:00 5:1
Sokół Sieniawa vs. Podlasie Biała P. 30.05.2015; 17:00 1:3
Wisłoka Dębica vs. Orzeł Przeworsk 30.05.2015; 17:00 0:8
Orlęta Radzyń vs. Stal Rzeszów 30.05.2015; 17:00 1:1

32

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Stal Rzeszów 23.05.2015; 17:00 2:3
Podlasie Biała P. vs. Wisłoka Dębica 23.05.2015; 17:00 8:1
Stal Kraśnik vs. Lublinianka 23.05.2015; 17:00 4:1
Wólczanka vs. Tomasovia 23.05.2015; 17:00 6:1
Motor Lublin vs. Karpaty Krosno 23.05.2015; 19:00 2:2
Izolator Boguchwała vs. JKS Jarosław 24.05.2015; 11:00 6:1
Orzeł Przeworsk vs. Orlęta Radzyń 24.05.2015; 17:00 0:0
Hetman Żółkiewka vs. Sokół Sieniawa 24.05.2015; 17:00 0:2
Chełmianka vs. Resovia 24.05.2015; 17:00 1:2

31

Mecz Data Wynik
Resovia vs. Avia Świdnik 20.05.2015; 17:00 2:2
Tomasovia vs. Chełmianka 20.05.2015; 17:00 0:0
JKS Jarosław vs. Wólczanka 20.05.2015; 17:00 3:3
Karpaty Krosno vs. Izolator Boguchwała 20.05.2015; 17:00 1:0
Sokół Sieniawa vs. Stal Kraśnik 20.05.2015; 17:00 2:1
Wisłoka Dębica vs. Hetman Żółkiewka 20.05.2015; 17:00 0:3
Orlęta Radzyń vs. Podlasie Biała P. 20.05.2015; 17:00 4:0
Stal Rzeszów vs. Orzeł Przeworsk 20.05.2015; 17:00 1:1
Lublinianka vs. Motor Lublin 20.05.2015; 19:00 0:3

30

Mecz Data Wynik
Hetman Żółkiewka vs. Orlęta Radzyń 16.05.2015; 16:00 2:2
Motor Lublin vs. Sokół Sieniawa 16.05.2015; 16:00 2:0
Avia Świdnik vs. Orzeł Przeworsk 16.05.2015; 17:00 1:1
Podlasie Biała P. vs. Stal Rzeszów 16.05.2015; 17:00 2:7
Stal Kraśnik vs. Wisłoka Dębica 16.05.2015; 17:00 3:0
Wólczanka vs. Karpaty Krosno 16.05.2015; 17:00 1:1
Chełmianka vs. JKS Jarosław 16.05.2015; 17:00 2:0
Resovia vs. Tomasovia 16.05.2015; 17:00 1:1
Izolator Boguchwała vs. Lublinianka 17.05.2015; 11:00 6:0

29

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Wólczanka 06.05.2015; 17:00 2:0
Tomasovia vs. Avia Świdnik 09.05.2015; 17:00 0:3
JKS Jarosław vs. Resovia 09.05.2015; 17:00 1:2
Karpaty Krosno vs. Chełmianka 09.05.2015; 17:00 1:1
Sokół Sieniawa vs. Izolator Boguchwała 09.05.2015; 17:00 1:1
Stal Rzeszów vs. Hetman Żółkiewka 09.05.2015; 17:00 5:0
Orzeł Przeworsk vs. Podlasie Biała P. 09.05.2015; 17:00 3:1
Orlęta Radzyń vs. Stal Kraśnik 10.05.2015; 16:00 1:0
Wisłoka Dębica vs. Motor Lublin 13.05.2015; 17:00 0:7

28

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Podlasie Biała P. 02.05.2015; 16:00 4:1
Stal Kraśnik vs. Stal Rzeszów 02.05.2015; 16:00 0:1
Wólczanka vs. Sokół Sieniawa 02.05.2015; 16:00 0:4
Tomasovia vs. JKS Jarosław 02.05.2015; 16:00 2:0
Resovia vs. Karpaty Krosno 02.05.2015; 17:00 3:0
Motor Lublin vs. Orlęta Radzyń 02.05.2015; 19:00 4:2
Izolator Boguchwała vs. Wisłoka Dębica 03.05.2015; 11:00 2:0
Hetman Żółkiewka vs. Orzeł Przeworsk 03.05.2015; 15:00 0:2
Chełmianka vs. Lublinianka 03.05.2015; 16:00 1:3

27

Mecz Data Wynik
Orzeł Przeworsk vs. Stal Kraśnik 25.04.2015; 13:00 2:1
Lublinianka vs. Resovia 25.04.2015; 15:00 1:0
JKS Jarosław vs. Avia Świdnik 25.04.2015; 16:00 3:1
Karpaty Krosno vs. Tomasovia 25.04.2015; 16:00 0:0
Stal Rzeszów vs. Motor Lublin 25.04.2015; 16:00 1:1
Podlasie Biała P. vs. Hetman Żółkiewka 25.04.2015; 16:00 1:1
Wisłoka Dębica vs. Wólczanka 25.04.2015; 17:00 0:2
Izolator Boguchwała vs. Orlęta Radzyń 26.04.2015; 12:00 3:1
Sokół Sieniawa vs. Chełmianka 26.04.2015; 17:00 2:2

26

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Orzeł Przeworsk 18.04.2015; 16:00 5:0
Wólczanka vs. Orlęta Radzyń 18.04.2015; 16:00 4:2
Resovia vs. Sokół Sieniawa 18.04.2015; 16:00 3:1
Tomasovia vs. Lublinianka 18.04.2015; 16:00 2:2
Avia Świdnik vs. Hetman Żółkiewka 19.04.2015; 15:00 1:1
Stal Kraśnik vs. Podlasie Biała P. 19.04.2015; 15:00 1:2
Izolator Boguchwała vs. Stal Rzeszów 19.04.2015; 16:00 0:2
Chełmianka vs. Wisłoka Dębica 19.04.2015; 16:00 2:1
JKS Jarosław vs. Karpaty Krosno 19.04.2015; 16:00 0:4

25

Mecz Data Wynik
Stal Rzeszów vs. Wólczanka 15.04.2015; 15:00 3:2
Karpaty Krosno vs. Avia Świdnik 15.04.2015; 16:00 1:0
Wisłoka Dębica vs. Resovia 15.04.2015; 16:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. Chełmianka 15.04.2015; 16:00 0:1
Orzeł Przeworsk vs. Izolator Boguchwała 15.04.2015; 16:00 1:3
Podlasie Biała P. vs. Motor Lublin 15.04.2015; 16:00 1:2
Hetman Żółkiewka vs. Stal Kraśnik 15.04.2015; 16:00 1:2
Lublinianka vs. JKS Jarosław 15.04.2015; 17:00 3:0
Sokół Sieniawa vs. Tomasovia 15.04.2015; 17:00 4:0

24

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Stal Kraśnik 11.04.2015; 15:00 3:0
Wólczanka vs. Orzeł Przeworsk 11.04.2015; 15:00 1:1
JKS Jarosław vs. Sokół Sieniawa 11.04.2015; 15:00 2:1
Resovia vs. Orlęta Radzyń 11.04.2015; 16:00 3:0
Tomasovia vs. Wisłoka Dębica 11.04.2015; 16:00 3:0
Karpaty Krosno vs. Lublinianka 11.04.2015; 16:00 2:0
Izolator Boguchwała vs. Podlasie Biała P. 12.04.2015; 12:00 4:0
Motor Lublin vs. Hetman Żółkiewka 12.04.2015; 15:00 5:1
Chełmianka vs. Stal Rzeszów 12.04.2015; 15:00 0:2

23

Mecz Data Wynik
Hetman Żółkiewka vs. Izolator Boguchwała 04.04.2015; 11:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Motor Lublin 04.04.2015; 11:00 0:3
Orzeł Przeworsk vs. Chełmianka 04.04.2015; 13:00 0:0
Orlęta Radzyń vs. Tomasovia 04.04.2015; 14:00 1:0
Lublinianka vs. Avia Świdnik 04.04.2015; 15:00 1:1
Wisłoka Dębica vs. JKS Jarosław 04.04.2015; 15:00 0:2
Stal Rzeszów vs. Resovia 04.04.2015; 15:00 2:1
Podlasie Biała P. vs. Wólczanka 04.04.2015; 15:00 3:3
Sokół Sieniawa vs. Karpaty Krosno 04.04.2015; 16:00 1:0

22

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Motor Lublin 28.03.2015; 14:00 0:0
Wólczanka vs. Hetman Żółkiewka 28.03.2015; 14:00 3:2
Resovia vs. Orzeł Przeworsk 28.03.2015; 14:00 0:0
JKS Jarosław vs. Orlęta Radzyń 28.03.2015; 15:00 0:2
Karpaty Krosno vs. Wisłoka Dębica 28.03.2015; 15:00 5:1
Lublinianka vs. Sokół Sieniawa 28.03.2015; 15:00 0:0
Tomasovia vs. Stal Rzeszów 28.03.2015; 15:30 0:0
Izolator Boguchwała vs. Stal Kraśnik 29.03.2015; 11:00 1:0
Chełmianka vs. Podlasie Biała P. 29.03.2015; 15:00 2:0

21

Mecz Data Wynik
Stal Rzeszów vs. JKS Jarosław 21.03.2015; 13:00 5:0
Podlasie Biała P. vs. Resovia 21.03.2015; 14:00 0:2
Wisłoka Dębica vs. Lublinianka 21.03.2015; 15:00 1:1
Motor Lublin vs. Izolator Boguchwała 21.03.2015; 19:00 3:2
Sokół Sieniawa vs. Avia Świdnik 22.03.2015; 14:00 1:0
Orlęta Radzyń vs. Karpaty Krosno 22.03.2015; 14:00 2:0
Orzeł Przeworsk vs. Tomasovia 22.03.2015; 14:00 1:0
Hetman Żółkiewka vs. Chełmianka 22.03.2015; 14:00 1:0
Stal Kraśnik vs. Wólczanka 22.03.2015; 14:00 1:3

20

Mecz Data Wynik
Wólczanka vs. Motor Lublin 14.03.2015; 14:00 3:2
Resovia vs. Hetman Żółkiewka 14.03.2015; 14:00 3:1
Podlasie Biała P. vs. Tomasovia 14.03.2015; 14:00 1:0
Lublinianka vs. Orlęta Radzyń 14.03.2015; 14:00 1:1
JKS Jarosław vs. Orzeł Przeworsk 14.03.2015; 15:00 0:0
Izolator Boguchwała vs. Avia Świdnik 15.03.2015; 11:00 1:1
Karpaty Krosno vs. Stal Rzeszów 15.03.2015; 12:00 4:1
Chełmianka vs. Stal Kraśnik 15.03.2015; 14:00 1:0
Sokół Sieniawa vs. Wisłoka Dębica 15.03.2015; 14:00 4:0

19

Mecz Data Wynik
Stal Rzeszów vs. Lublinianka 22.11.2014; 12:00 2:2
Podlasie Biała P. vs. JKS Jarosław 22.11.2014; 12:00 0:2
Hetman Żółkiewka vs. Tomasovia 22.11.2014; 12:00 1:2
Avia Świdnik vs. Wisłoka Dębica 22.11.2014; 13:00 4:0
Stal Kraśnik vs. Resovia 23.11.2014; 12:00 0:2
Motor Lublin vs. Chełmianka 23.11.2014; 12:00 0:0
Orlęta Radzyń vs. Sokół Sieniawa 23.11.2014; 13:00 2:1
Orzeł Przeworsk vs. Karpaty Krosno 23.11.2014; 13:00 0:2
Izolator Boguchwała vs. Wólczanka 23.11.2014; 13:00 3:1

18

Mecz Data Wynik
Resovia vs. Motor Lublin 15.11.2014; 11:00 1:0
Lublinianka vs. Orzeł Przeworsk 15.11.2014; 12:00 0:1
Avia Świdnik vs. Wólczanka 15.11.2014; 13:00 3:0
Chełmianka vs. Izolator Boguchwała 15.11.2014; 13:00 1:2
Karpaty Krosno vs. Podlasie Biała P. 15.11.2014; 13:00 3:0
Wisłoka Dębica vs. Orlęta Radzyń 15.11.2014; 13:00 0:4
JKS Jarosław vs. Hetman Żółkiewka 15.11.2014; 13:00 4:1
Tomasovia vs. Stal Kraśnik 16.11.2014; 12:00 1:0
Sokół Sieniawa vs. Stal Rzeszów 16.11.2014; 13:00 1:3

17

Mecz Data Wynik
Tomasovia vs. Motor Lublin 29.10.2014; 14:00 2:1
Lublinianka vs. Podlasie Biała P. 11.11.2014; 12:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. Avia Świdnik 11.11.2014; 13:00 0:1
Sokół Sieniawa vs. Orzeł Przeworsk 11.11.2014; 13:00 3:0
Karpaty Krosno vs. Hetman Żółkiewka 11.11.2014; 13:00 3:0
Resovia vs. Izolator Boguchwała 11.11.2014; 13:00 2:1
Chełmianka vs. Wólczanka 11.11.2014; 13:00 2:5
Wisłoka Dębica vs. Stal Rzeszów 11.11.2014; 13:00 0:0
JKS Jarosław vs. Stal Kraśnik 11.11.2014; 14:00 1:1

16

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Karpaty Krosno 08.11.2014; 12:00 0:1
Avia Świdnik vs. Chełmianka 08.11.2014; 13:00 0:0
Izolator Boguchwała vs. Tomasovia 08.11.2014; 13:00 0:0
Motor Lublin vs. JKS Jarosław 08.11.2014; 13:00 3:2
Hetman Żółkiewka vs. Lublinianka 08.11.2014; 13:00 1:0
Podlasie Biała P. vs. Sokół Sieniawa 08.11.2014; 13:00 0:2
Orzeł Przeworsk vs. Wisłoka Dębica 08.11.2014; 14:00 0:2
Stal Rzeszów vs. Orlęta Radzyń 08.11.2014; 14:00 1:1
Wólczanka vs. Resovia 08.11.2014; 15:00 0:3

15

Mecz Data Wynik
Tomasovia vs. Wólczanka 02.11.2014; 11:00 0:0
Resovia vs. Chełmianka 02.11.2014; 11:00 2:1
Lublinianka vs. Stal Kraśnik 02.11.2014; 12:00 2:0
Orlęta Radzyń vs. Orzeł Przeworsk 02.11.2014; 13:00 3:1
Sokół Sieniawa vs. Hetman Żółkiewka 02.11.2014; 13:00 4:2
Karpaty Krosno vs. Motor Lublin 02.11.2014; 13:00 1:3
Stal Rzeszów vs. Avia Świdnik 02.11.2014; 14:00 2:0
Wisłoka Dębica vs. Podlasie Biała P. 02.11.2014; 14:00 0:0
JKS Jarosław vs. Izolator Boguchwała 02.11.2014; 14:00 0:0

14

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. Resovia 24.10.2014; 14:00 1:0
Motor Lublin vs. Lublinianka 25.10.2014; 14:00 1:1
Podlasie Biała P. vs. Orlęta Radzyń 25.10.2014; 14:00 0:1
Wólczanka vs. JKS Jarosław 25.10.2014; 15:00 1:0
Izolator Boguchwała vs. Karpaty Krosno 26.10.2014; 11:00 0:1
Stal Kraśnik vs. Sokół Sieniawa 26.10.2014; 14:00 1:1
Hetman Żółkiewka vs. Wisłoka Dębica 26.10.2014; 14:00 1:2
Orzeł Przeworsk vs. Stal Rzeszów 26.10.2014; 14:00 1:1
Chełmianka vs. Tomasovia 26.10.2014; 15:00 1:1

13

Mecz Data Wynik
Wisłoka Dębica vs. Stal Kraśnik 18.10.2014; 13:00 0:1
Orzeł Przeworsk vs. Avia Świdnik 18.10.2014; 14:00 0:0
Lublinianka vs. Izolator Boguchwała 18.10.2014; 14:00 1:2
Stal Rzeszów vs. Podlasie Biała P. 18.10.2014; 15:00 8:1
Karpaty Krosno vs. Wólczanka 18.10.2014; 15:00 1:0
Orlęta Radzyń vs. Hetman Żółkiewka 19.10.2014; 14:00 1:2
Sokół Sieniawa vs. Motor Lublin 19.10.2014; 14:00 0:1
Tomasovia vs. Resovia 19.10.2014; 14:00 0:1
JKS Jarosław vs. Chełmianka 19.10.2014; 15:00 1:1

12

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Orlęta Radzyń 09.10.2014; 16:00 0:0
Avia Świdnik vs. Tomasovia 11.10.2014; 14:00 2:2
Motor Lublin vs. Wisłoka Dębica 11.10.2014; 15:00 4:1
Podlasie Biała P. vs. Orzeł Przeworsk 11.10.2014; 15:00 0:3
Izolator Boguchwała vs. Sokół Sieniawa 12.10.2014; 11:00 3:1
Resovia vs. JKS Jarosław 12.10.2014; 14:00 1:0
Hetman Żółkiewka vs. Stal Rzeszów 12.10.2014; 14:00 1:0
Chełmianka vs. Karpaty Krosno 12.10.2014; 15:00 1:3
Wólczanka vs. Lublinianka 12.10.2014; 15:00 1:4

11

Mecz Data Wynik
Orzeł Przeworsk vs. Hetman Żółkiewka 04.10.2014; 11:00 4:1
Stal Rzeszów vs. Stal Kraśnik 04.10.2014; 13:00 5:1
Podlasie Biała P. vs. Avia Świdnik 04.10.2014; 15:00 0:2
Wisłoka Dębica vs. Izolator Boguchwała 04.10.2014; 15:00 3:1
Karpaty Krosno vs. Resovia 04.10.2014; 15:00 2:1
JKS Jarosław vs. Tomasovia 04.10.2014; 16:00 2:0
Lublinianka vs. Chełmianka 05.10.2014; 14:00 0:1
Orlęta Radzyń vs. Motor Lublin 05.10.2014; 15:00 2:1
Sokół Sieniawa vs. Wólczanka 05.10.2014; 15:00 3:3

10

Mecz Data Wynik
Avia Świdnik vs. JKS Jarosław 27.09.2014; 15:00 0:4
Resovia vs. Lublinianka 27.09.2014; 15:00 1:1
Wólczanka vs. Wisłoka Dębica 27.09.2014; 16:00 1:0
Motor Lublin vs. Stal Rzeszów 27.09.2014; 16:00 2:2
Orlęta Radzyń vs. Izolator Boguchwała 28.09.2014; 14:00 1:0
Stal Kraśnik vs. Orzeł Przeworsk 28.09.2014; 15:00 2:0
Hetman Żółkiewka vs. Podlasie Biała P. 28.09.2014; 15:00 1:1
Tomasovia vs. Karpaty Krosno 28.09.2014; 16:00 0:1
Chełmianka vs. Sokół Sieniawa 28.09.2014; 16:00 3:0

9

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Stal Kraśnik 20.09.2014; 16:00 2:1
Orzeł Przeworsk vs. Motor Lublin 20.09.2014; 16:00 0:2
Stal Rzeszów vs. Izolator Boguchwała 20.09.2014; 16:00 1:0
Wisłoka Dębica vs. Chełmianka 20.09.2014; 16:00 0:0
Lublinianka vs. Tomasovia 20.09.2014; 16:00 2:1
Karpaty Krosno vs. JKS Jarosław 21.09.2014; 15:00 1:0
Hetman Żółkiewka vs. Avia Świdnik 21.09.2014; 16:00 1:4
Orlęta Radzyń vs. Wólczanka 21.09.2014; 16:00 7:3
Sokół Sieniawa vs. Resovia 24.09.2014; 16:00 1:1

8

Mecz Data Wynik
Tomasovia vs. Sokół Sieniawa 13.09.2014; 13:00 0:0
JKS Jarosław vs. Lublinianka 13.09.2014; 16:00 2:0
Resovia vs. Wisłoka Dębica 13.09.2014; 16:00 1:0
Motor Lublin vs. Podlasie Biała P. 13.09.2014; 16:00 3:0
Izolator Boguchwała vs. Orzeł Przeworsk 14.09.2014; 11:00 0:2
Avia Świdnik vs. Karpaty Krosno 14.09.2014; 16:00 1:2
Chełmianka vs. Orlęta Radzyń 14.09.2014; 16:00 0:0
Wólczanka vs. Stal Rzeszów 14.09.2014; 16:00 1:3
Stal Kraśnik vs. Hetman Żółkiewka 14.09.2014; 16:00 5:0

7

Mecz Data Wynik
Hetman Żółkiewka vs. Motor Lublin 10.09.2014; 15:00 0:0
Stal Kraśnik vs. Avia Świdnik 10.09.2014; 16:00 2:0
Podlasie Biała P. vs. Izolator Boguchwała 10.09.2014; 16:00 0:0
Orlęta Radzyń vs. Resovia 10.09.2014; 16:00 1:1
Sokół Sieniawa vs. JKS Jarosław 10.09.2014; 16:00 0:1
Lublinianka vs. Karpaty Krosno 10.09.2014; 16:00 2:3
Orzeł Przeworsk vs. Wólczanka 10.09.2014; 17:00 0:3
Stal Rzeszów vs. Chełmianka 10.09.2014; 17:00 2:0
Wisłoka Dębica vs. Tomasovia 10.09.2014; 17:00 0:1

6

Mecz Data Wynik
JKS Jarosław vs. Wisłoka Dębica 05.09.2014; 17:00 1:1
Avia Świdnik vs. Lublinianka 06.09.2014; 12:30 1:1
Karpaty Krosno vs. Sokół Sieniawa 06.09.2014; 16:00 2:0
Resovia vs. Stal Rzeszów 06.09.2014; 16:00 1:1
Motor Lublin vs. Stal Kraśnik 06.09.2014; 16:00 5:1
Wólczanka vs. Podlasie Biała P. 06.09.2014; 17:00 3:0
Izolator Boguchwała vs. Hetman Żółkiewka 07.09.2014; 11:00 1:2
Tomasovia vs. Orlęta Radzyń 07.09.2014; 16:00 0:0
Chełmianka vs. Orzeł Przeworsk 07.09.2014; 16:00 6:0

5

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Chełmianka 30.08.2014; 11:00 0:0
Motor Lublin vs. Avia Świdnik 30.08.2014; 17:00 1:0
Orzeł Przeworsk vs. Resovia 30.08.2014; 17:00 0:0
Stal Rzeszów vs. Tomasovia 30.08.2014; 17:00 5:0
Wisłoka Dębica vs. Karpaty Krosno 30.08.2014; 17:00 1:2
Hetman Żółkiewka vs. Wólczanka 31.08.2014; 11:00 2:4
Stal Kraśnik vs. Izolator Boguchwała 31.08.2014; 16:00 1:2
Orlęta Radzyń vs. JKS Jarosław 31.08.2014; 17:00 1:0
Sokół Sieniawa vs. Lublinianka 31.08.2014; 17:00 1:0

4

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Wisłoka Dębica 23.08.2014; 16:00 0:1
Wólczanka vs. Stal Kraśnik 23.08.2014; 16:00 4:2
Avia Świdnik vs. Sokół Sieniawa 23.08.2014; 17:00 1:0
Karpaty Krosno vs. Orlęta Radzyń 23.08.2014; 17:00 1:1
JKS Jarosław vs. Stal Rzeszów 23.08.2014; 17:00 1:2
Resovia vs. Podlasie Biała P. 23.08.2014; 17:00 3:0
Izolator Boguchwała vs. Motor Lublin 24.08.2014; 11:00 0:3
Tomasovia vs. Orzeł Przeworsk 24.08.2014; 16:00 1:1
Chełmianka vs. Hetman Żółkiewka 24.08.2014; 16:00 1:1

3

Mecz Data Wynik
Motor Lublin vs. Wólczanka 16.08.2014; 12:00 2:1
Stal Rzeszów vs. Karpaty Krosno 16.08.2014; 17:00 2:0
Avia Świdnik vs. Izolator Boguchwała 17.08.2014; 17:00 1:2
Hetman Żółkiewka vs. Resovia 17.08.2014; 17:00 1:1
Tomasovia vs. Podlasie Biała P. 17.08.2014; 17:00 0:2
Orlęta Radzyń vs. Lublinianka 17.08.2014; 17:00 0:0
Wisłoka Dębica vs. Sokół Sieniawa 17.08.2014; 17:00 1:2
Stal Kraśnik vs. Chełmianka 17.08.2014; 17:00 0:2
Orzeł Przeworsk vs. JKS Jarosław 19.08.2014; 17:00 0:1

2

Mecz Data Wynik
Sokół Sieniawa vs. Orlęta Radzyń 13.08.2014; 17:00 1:0
JKS Jarosław vs. Podlasie Biała P. 13.08.2014; 17:00 0:0
Tomasovia vs. Hetman Żółkiewka 13.08.2014; 17:00 6:3
Resovia vs. Stal Kraśnik 13.08.2014; 17:00 2:0
Wisłoka Dębica vs. Avia Świdnik 13.08.2014; 17:30 2:3
Chełmianka vs. Motor Lublin 13.08.2014; 17:30 2:0
Karpaty Krosno vs. Orzeł Przeworsk 13.08.2014; 18:00 3:0
Wólczanka vs. Izolator Boguchwała 13.08.2014; 18:00 1:1
Lublinianka vs. Stal Rzeszów 20.08.2014; 16:00 0:1

1

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Karpaty Krosno 09.08.2014; 17:00 1:1
Orzeł Przeworsk vs. Lublinianka 09.08.2014; 17:00 1:1
Stal Rzeszów vs. Sokół Sieniawa 09.08.2014; 17:00 1:2
Motor Lublin vs. Resovia 09.08.2014; 17:00 1:2
Stal Kraśnik vs. Tomasovia 09.08.2014; 17:00 3:1
Hetman Żółkiewka vs. JKS Jarosław 10.08.2014; 14:00 0:2
Izolator Boguchwała vs. Chełmianka 10.08.2014; 16:00 1:2
Orlęta Radzyń vs. Wisłoka Dębica 10.08.2014; 17:00 1:1
Wólczanka vs. Avia Świdnik 10.08.2014; 18:00 3:3
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 14 28 39
  • 2. Końskowola 14 15 31
  • 3. Hetman Zamość 14 21 28
  • 4. Tomasovia 14 14 28
  • 5. Lublinianka 14 15 25
  • 6. Werbkowice 14 3 23
  • 7. Kłos Chełm 14 1 23
  • 8. Lewart Lubartów 14 7 22
  • 9. Eko Różanka 14 -12 16
  • 1. Unia Wilkołaz 13 19 28
  • 2. Iskra Krzemień 13 11 24
  • 3. LKS Stróża 13 10 24
  • 4. Wisła Józefów 13 4 23
  • 5. Stal II Kraśnik 13 13 22
  • 6. Stok Zakrzówek 13 13 22
  • 7. Poniatowa Wieś 13 11 22
  • 8. Płomień Trzydnik 13 10 21
  • 9. Tęcza Kraśnik 13 -5 15
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Arkadiusz Maj8
  • 3.Filip Drozd7
  • 4.Ernest Skrzyński4
  • 5.Daniel Szewc4
  • 1.Adam Orzeł4
  • 2.Piotr Chomczyk3
  • 3.Rafał Król3
  • 4.Damian Pietroń2
  • 5.Damian Falisiewicz2
  • Adrian Kędzierski

    Adrian Kędzierski

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    28 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    27 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 13 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 14 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 8 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    26 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 7 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    16 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Adam Orzeł

Adam Orzeł

obrońca

DATA URODZIN: 19 grudnia 1996

Sonda

Najpopularniejszy zawodnik rundy jesiennej
Cholewiński Paweł
Chomczyk Piotr
Dąbrowski Jakub
Drozd Filip
Falisiewicz Damian
Gajewski Jakub
Kędzierski Adrian
Kijańczuk Łukasz
Król Rafał
Leziak Grzegorz
Lutsyk Anton
Maj Arkadiusz
Matysiak Mateusz
Orzeł Adam
Pietroń Damian
Pluder Albert
Skrzyński Ernest
Szabat Oskar
Szewc Daniel
Szczuka Dawid
Wojtaszek Marcin
Zieliński Emil
Żuber Patryk
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |