Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - IV liga Lubelska - 2016 / 2017

34

Mecz Data Wynik
Włodawianka vs. Lutnia Piszczac 15.06.2017; 17:00 3:0
Unia Hrubieszów vs. Kłos Chełm 15.06.2017; 17:00 0:2
Polesie Kock vs. Łada Biłgoraj 17.06.2017; 17:30 2:1
POM Piotrowice vs. LKS Milanów 17.06.2017; 17:30 9:0
Końskowola vs. Lewart Lubartów 17.06.2017; 17:30 1:1
Stal Kraśnik vs. Lublinianka 17.06.2017; 17:30 1:2
Tomasovia vs. Werbkowice 17.06.2017; 17:30 2:2
Victoria Żmudź vs. Górnik II Łęczna 17.06.2017; 17:30 4:3
Chełmianka vs. Hetman Zamość 17.06.2017; 17:30 1:2

33

Mecz Data Wynik
Lewart Lubartów vs. Stal Kraśnik 10.06.2017; 15:00 4:4
Hetman Zamość vs. Polesie Kock 10.06.2017; 17:30 1:2
Górnik II Łęczna vs. Chełmianka 10.06.2017; 17:30 0:5
Kłos Chełm vs. Victoria Żmudź 10.06.2017; 17:30 1:2
Werbkowice vs. Unia Hrubieszów 10.06.2017; 17:30 0:1
Lublinianka vs. Tomasovia 10.06.2017; 17:30 0:0
LKS Milanów vs. Końskowola 10.06.2017; 17:30 0:3
Lutnia Piszczac vs. POM Piotrowice 10.06.2017; 17:30 6:4
Łada Biłgoraj vs. Włodawianka 10.06.2017; 17:30 3:1

32

Mecz Data Wynik
Polesie Kock vs. Włodawianka 03.06.2017; 11:00 3:1
Victoria Żmudź vs. Werbkowice 03.06.2017; 11:00 2:4
Końskowola vs. Lutnia Piszczac 03.06.2017; 14:30 3:0
Tomasovia vs. Lewart Lubartów 03.06.2017; 17:00 2:2
Chełmianka vs. Kłos Chełm 04.06.2017; 15:00 6:0
POM Piotrowice vs. Łada Biłgoraj 04.06.2017; 17:00 1:1
Stal Kraśnik vs. LKS Milanów 04.06.2017; 17:00 14:0
Unia Hrubieszów vs. Lublinianka 04.06.2017; 17:00 1:2
Hetman Zamość vs. Górnik II Łęczna 04.06.2017; 17:00 1:1

31

Mecz Data Wynik
Werbkowice vs. Chełmianka 31.05.2017; 17:00 0:2
Lewart Lubartów vs. Unia Hrubieszów 31.05.2017; 17:00 5:1
LKS Milanów vs. Tomasovia 31.05.2017; 17:00 0:9
Lutnia Piszczac vs. Stal Kraśnik 31.05.2017; 17:00 0:0
Włodawianka vs. POM Piotrowice 31.05.2017; 17:00 0:4
Górnik II Łęczna vs. Polesie Kock 31.05.2017; 17:30 2:2
Kłos Chełm vs. Hetman Zamość 31.05.2017; 17:30 1:0
Lublinianka vs. Victoria Żmudź 31.05.2017; 17:30 2:1
Łada Biłgoraj vs. Końskowola 07.06.2017; 17:00 0:2

30

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Werbkowice 27.05.2017; 17:00 5:3
Chełmianka vs. Lublinianka 27.05.2017; 17:30 4:2
Stal Kraśnik vs. Łada Biłgoraj 28.05.2017; 14:00 0:4
Końskowola vs. Włodawianka 28.05.2017; 16:00 0:2
Tomasovia vs. Lutnia Piszczac 28.05.2017; 16:00 5:0
Polesie Kock vs. POM Piotrowice 28.05.2017; 17:00 2:0
Unia Hrubieszów vs. LKS Milanów 28.05.2017; 17:00 6:0
Victoria Żmudź vs. Lewart Lubartów 28.05.2017; 17:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Kłos Chełm 28.05.2017; 17:00 3:1

29

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Hetman Zamość 20.05.2017; 14:00 0:0
LKS Milanów vs. Victoria Żmudź 20.05.2017; 16:00 0:5
Kłos Chełm vs. Polesie Kock 20.05.2017; 17:00 3:2
Lewart Lubartów vs. Chełmianka 20.05.2017; 17:00 0:0
Werbkowice vs. Górnik II Łęczna 21.05.2017; 16:00 1:0
Lutnia Piszczac vs. Unia Hrubieszów 21.05.2017; 17:00 3:2
Łada Biłgoraj vs. Tomasovia 21.05.2017; 17:00 1:1
Włodawianka vs. Stal Kraśnik 21.05.2017; 17:00 0:0
POM Piotrowice vs. Końskowola 21.05.2017; 17:00 4:2

28

Mecz Data Wynik
Unia Hrubieszów vs. Łada Biłgoraj 13.05.2017; 15:00 0:1
Hetman Zamość vs. Lewart Lubartów 13.05.2017; 17:00 5:3
Kłos Chełm vs. Werbkowice 13.05.2017; 17:00 0:0
Górnik II Łęczna vs. Lublinianka 13.05.2017; 17:30 2:0
Stal Kraśnik vs. POM Piotrowice 14.05.2017; 14:00 7:2
Tomasovia vs. Włodawianka 14.05.2017; 16:00 4:0
Chełmianka vs. LKS Milanów 14.05.2017; 16:00 6:0
Polesie Kock vs. Końskowola 14.05.2017; 17:00 0:1
Victoria Żmudź vs. Lutnia Piszczac 14.05.2017; 17:00 1:0

27

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Kłos Chełm 06.05.2017; 14:00 2:2
LKS Milanów vs. Hetman Zamość 06.05.2017; 16:00 0:10
Końskowola vs. Stal Kraśnik 07.05.2017; 14:30 1:1
Werbkowice vs. Polesie Kock 07.05.2017; 15:00 3:0
Lewart Lubartów vs. Górnik II Łęczna 07.05.2017; 16:00 5:3
Lutnia Piszczac vs. Chełmianka 07.05.2017; 16:00 0:3
Włodawianka vs. Unia Hrubieszów 07.05.2017; 16:00 0:5
POM Piotrowice vs. Tomasovia 07.05.2017; 16:00 2:0
Łada Biłgoraj vs. Victoria Żmudź 07.05.2017; 17:00 4:1

26

Mecz Data Wynik
Kłos Chełm vs. Lewart Lubartów 03.05.2017; 12:00 1:2
Werbkowice vs. Lublinianka 03.05.2017; 15:30 1:2
Polesie Kock vs. Stal Kraśnik 03.05.2017; 16:00 1:1
Tomasovia vs. Końskowola 03.05.2017; 16:00 4:1
Unia Hrubieszów vs. POM Piotrowice 03.05.2017; 16:00 1:2
Górnik II Łęczna vs. LKS Milanów 03.05.2017; 16:00 3:0
Victoria Żmudź vs. Włodawianka 03.05.2017; 17:00 0:1
Hetman Zamość vs. Lutnia Piszczac 03.05.2017; 17:00 4:1
Chełmianka vs. Łada Biłgoraj 03.05.2017; 17:30 4:1

25

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Polesie Kock 29.04.2017; 14:00 2:2
Lewart Lubartów vs. Werbkowice 29.04.2017; 14:00 1:2
Lutnia Piszczac vs. Górnik II Łęczna 29.04.2017; 15:00 1:3
Stal Kraśnik vs. Tomasovia 29.04.2017; 16:00 1:1
Włodawianka vs. Chełmianka 30.04.2017; 15:00 0:5
LKS Milanów vs. Kłos Chełm 30.04.2017; 16:00 0:8
POM Piotrowice vs. Victoria Żmudź 30.04.2017; 16:00 1:3
Końskowola vs. Unia Hrubieszów 30.04.2017; 16:00 1:3
Łada Biłgoraj vs. Hetman Zamość 30.04.2017; 17:00 0:2

24

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Łada Biłgoraj 22.04.2017; 11:00 1:0
Lublinianka vs. Lewart Lubartów 22.04.2017; 14:00 1:1
Kłos Chełm vs. Lutnia Piszczac 22.04.2017; 15:30 1:0
Hetman Zamość vs. Włodawianka 22.04.2017; 16:00 5:1
Unia Hrubieszów vs. Stal Kraśnik 23.04.2017; 15:00 0:0
Victoria Żmudź vs. Końskowola 23.04.2017; 16:00 2:0
Chełmianka vs. POM Piotrowice 23.04.2017; 16:00 4:2
Werbkowice vs. LKS Milanów 23.04.2017; 16:00 6:0
Polesie Kock vs. Tomasovia 23.04.2017; 17:00 2:2

23

Mecz Data Wynik
LKS Milanów vs. Lublinianka 15.04.2017; 11:00 0:7
POM Piotrowice vs. Hetman Zamość 15.04.2017; 11:00 1:1
Tomasovia vs. Unia Hrubieszów 15.04.2017; 11:00 4:0
Lewart Lubartów vs. Polesie Kock 15.04.2017; 12:00 2:2
Lutnia Piszczac vs. Werbkowice 15.04.2017; 12:00 0:2
Łada Biłgoraj vs. Kłos Chełm 15.04.2017; 13:00 0:2
Włodawianka vs. Górnik II Łęczna 15.04.2017; 13:00 1:3
Końskowola vs. Chełmianka 15.04.2017; 14:00 0:1
Stal Kraśnik vs. Victoria Żmudź 15.04.2017; 14:00 4:1

22

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. POM Piotrowice 08.04.2017; 11:00 6:1
Lublinianka vs. Lutnia Piszczac 08.04.2017; 14:00 1:1
Lewart Lubartów vs. LKS Milanów 08.04.2017; 15:00 5:0
Kłos Chełm vs. Włodawianka 08.04.2017; 15:30 1:0
Chełmianka vs. Stal Kraśnik 08.04.2017; 16:00 0:0
Hetman Zamość vs. Końskowola 08.04.2017; 16:00 2:0
Victoria Żmudź vs. Tomasovia 09.04.2017; 11:00 1:5
Unia Hrubieszów vs. Polesie Kock 09.04.2017; 14:00 2:1
Werbkowice vs. Łada Biłgoraj 09.04.2017; 14:00 2:0

21

Mecz Data Wynik
Końskowola vs. Górnik II Łęczna 01.04.2017; 14:00 1:2
LKS Milanów vs. Polesie Kock 01.04.2017; 15:00 0:4
Stal Kraśnik vs. Hetman Zamość 01.04.2017; 15:00 2:1
Tomasovia vs. Chełmianka 01.04.2017; 15:00 0:0
Unia Hrubieszów vs. Victoria Żmudź 02.04.2017; 13:00 3:0
Lutnia Piszczac vs. Lewart Lubartów 02.04.2017; 14:00 0:1
Włodawianka vs. Werbkowice 02.04.2017; 14:00 2:0
POM Piotrowice vs. Kłos Chełm 02.04.2017; 15:00 3:1
Łada Biłgoraj vs. Lublinianka 02.04.2017; 16:00 3:1

20

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Tomasovia 25.03.2017; 14:00 1:2
Lublinianka vs. Włodawianka 25.03.2017; 14:00 0:0
Kłos Chełm vs. Końskowola 25.03.2017; 15:00 0:0
Lewart Lubartów vs. Łada Biłgoraj 25.03.2017; 15:00 0:2
Werbkowice vs. POM Piotrowice 26.03.2017; 13:00 2:0
Górnik II Łęczna vs. Stal Kraśnik 26.03.2017; 14:00 5:2
LKS Milanów vs. Lutnia Piszczac 26.03.2017; 14:00 0:2
Polesie Kock vs. Victoria Żmudź 26.03.2017; 15:00 1:1
Chełmianka vs. Unia Hrubieszów 26.03.2017; 15:00 5:0

19

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Kłos Chełm 18.03.2017; 14:00 3:2
Tomasovia vs. Górnik II Łęczna 19.03.2017; 12:00 0:2
Unia Hrubieszów vs. Hetman Zamość 19.03.2017; 12:00 0:0
Lutnia Piszczac vs. Polesie Kock 19.03.2017; 13:00 0:2
Włodawianka vs. Lewart Lubartów 19.03.2017; 13:00 4:4
Łada Biłgoraj vs. LKS Milanów 19.03.2017; 14:00 5:0
POM Piotrowice vs. Lublinianka 19.03.2017; 14:00 2:2
Victoria Żmudź vs. Chełmianka 19.03.2017; 14:00 0:1
Końskowola vs. Werbkowice 19.03.2017; 14:30 1:0

18

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Victoria Żmudź 12.03.2017; 13:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Unia Hrubieszów 12.03.2017; 13:00 2:0
Kłos Chełm vs. Tomasovia 12.03.2017; 13:00 0:1
Werbkowice vs. Stal Kraśnik 12.03.2017; 13:00 3:0
Lewart Lubartów vs. POM Piotrowice 12.03.2017; 13:00 3:0
Lutnia Piszczac vs. Łada Biłgoraj 12.03.2017; 13:00 1:2
Lublinianka vs. Końskowola 12.03.2017; 14:00 1:2
LKS Milanów vs. Włodawianka 12.03.2017; 14:00 1:6
Polesie Kock vs. Chełmianka 12.03.2017; 15:00 1:3

17

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Stal Kraśnik 12.11.2016; 11:00 0:0
Lewart Lubartów vs. Końskowola 12.11.2016; 12:00 1:0
Lutnia Piszczac vs. Włodawianka 12.11.2016; 13:00 0:2
Werbkowice vs. Tomasovia 12.11.2016; 13:00 1:4
Górnik II Łęczna vs. Victoria Żmudź 12.11.2016; 13:00 7:0
Hetman Zamość vs. Chełmianka 12.11.2016; 13:00 0:4
Łada Biłgoraj vs. Polesie Kock 13.11.2016; 13:00 3:2
LKS Milanów vs. POM Piotrowice 13.11.2016; 13:00 2:3
Kłos Chełm vs. Unia Hrubieszów 13.11.2016; 13:00 2:0

16

Mecz Data Wynik
Victoria Żmudź vs. Kłos Chełm 05.11.2016; 14:00 2:2
Tomasovia vs. Lublinianka 06.11.2016; 11:00 2:1
Chełmianka vs. Górnik II Łęczna 06.11.2016; 13:00 1:2
Unia Hrubieszów vs. Werbkowice 06.11.2016; 13:00 0:1
Stal Kraśnik vs. Lewart Lubartów 06.11.2016; 13:00 3:4
Końskowola vs. LKS Milanów 06.11.2016; 13:00 4:4
POM Piotrowice vs. Lutnia Piszczac 06.11.2016; 13:00 3:0
Włodawianka vs. Łada Biłgoraj 06.11.2016; 13:00 5:1
Polesie Kock vs. Hetman Zamość 06.11.2016; 14:00 0:5

15

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Unia Hrubieszów 29.10.2016; 11:00 1:2
Werbkowice vs. Victoria Żmudź 29.10.2016; 13:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Hetman Zamość 29.10.2016; 16:00 0:1
Włodawianka vs. Polesie Kock 30.10.2016; 13:00 3:2
Lewart Lubartów vs. Tomasovia 30.10.2016; 13:00 0:0
Kłos Chełm vs. Chełmianka 30.10.2016; 13:00 0:2
Łada Biłgoraj vs. POM Piotrowice 30.10.2016; 14:00 3:1
Lutnia Piszczac vs. Końskowola 30.10.2016; 14:00 0:0
LKS Milanów vs. Stal Kraśnik 30.10.2016; 14:00 0:3

14

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Kłos Chełm 22.10.2016; 14:00 5:0
Victoria Żmudź vs. Lublinianka 22.10.2016; 15:00 1:4
Chełmianka vs. Werbkowice 23.10.2016; 14:00 3:0
Unia Hrubieszów vs. Lewart Lubartów 23.10.2016; 14:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Lutnia Piszczac 23.10.2016; 14:00 3:1
Końskowola vs. Łada Biłgoraj 23.10.2016; 14:00 3:2
POM Piotrowice vs. Włodawianka 23.10.2016; 14:00 2:1
Tomasovia vs. LKS Milanów 23.10.2016; 15:00 8:1
Polesie Kock vs. Górnik II Łęczna 19.11.2016; 13:00 2:3

13

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Chełmianka 15.10.2016; 11:00 0:3
Werbkowice vs. Hetman Zamość 15.10.2016; 14:00 2:1
POM Piotrowice vs. Polesie Kock 16.10.2016; 14:00 3:4
Lewart Lubartów vs. Victoria Żmudź 16.10.2016; 14:00 1:0
Kłos Chełm vs. Górnik II Łęczna 16.10.2016; 14:00 1:2
Włodawianka vs. Końskowola 16.10.2016; 15:00 3:2
Łada Biłgoraj vs. Stal Kraśnik 16.10.2016; 15:00 2:5
Lutnia Piszczac vs. Tomasovia 16.10.2016; 15:00 1:4
LKS Milanów vs. Unia Hrubieszów 16.10.2016; 15:00 1:3

12

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Lublinianka 08.10.2016; 15:00 3:1
Chełmianka vs. Lewart Lubartów 08.10.2016; 15:00 3:0
Victoria Żmudź vs. LKS Milanów 08.10.2016; 15:00 2:2
Górnik II Łęczna vs. Werbkowice 08.10.2016; 16:00 1:1
Końskowola vs. POM Piotrowice 09.10.2016; 14:00 2:0
Polesie Kock vs. Kłos Chełm 09.10.2016; 15:00 3:3
Tomasovia vs. Łada Biłgoraj 09.10.2016; 15:00 5:0
Stal Kraśnik vs. Włodawianka 09.10.2016; 15:00 3:1
Unia Hrubieszów vs. Lutnia Piszczac 09.10.2016; 16:00 0:1

11

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Górnik II Łęczna 01.10.2016; 10:00 0:2
Werbkowice vs. Kłos Chełm 01.10.2016; 15:00 3:0
Końskowola vs. Polesie Kock 02.10.2016; 14:00 4:0
POM Piotrowice vs. Stal Kraśnik 02.10.2016; 14:00 0:2
Włodawianka vs. Tomasovia 02.10.2016; 15:00 1:2
Łada Biłgoraj vs. Unia Hrubieszów 02.10.2016; 15:00 0:3
Lutnia Piszczac vs. Victoria Żmudź 02.10.2016; 15:00 1:3
LKS Milanów vs. Chełmianka 02.10.2016; 15:00 0:8
Lewart Lubartów vs. Hetman Zamość 02.10.2016; 15:00 2:2

10

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Lewart Lubartów 24.09.2016; 16:00 1:0
Victoria Żmudź vs. Łada Biłgoraj 24.09.2016; 16:00 2:3
Polesie Kock vs. Werbkowice 25.09.2016; 15:00 0:1
Kłos Chełm vs. Lublinianka 25.09.2016; 15:00 1:3
Chełmianka vs. Lutnia Piszczac 25.09.2016; 15:00 7:1
Tomasovia vs. POM Piotrowice 25.09.2016; 15:00 4:1
Hetman Zamość vs. LKS Milanów 25.09.2016; 16:00 5:0
Unia Hrubieszów vs. Włodawianka 25.09.2016; 16:00 0:2
Stal Kraśnik vs. Końskowola 25.09.2016; 16:00 5:2

9

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Werbkowice 17.09.2016; 11:00 0:1
Lewart Lubartów vs. Kłos Chełm 17.09.2016; 16:00 3:0
Końskowola vs. Tomasovia 18.09.2016; 15:00 1:4
POM Piotrowice vs. Unia Hrubieszów 18.09.2016; 15:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Polesie Kock 18.09.2016; 16:00 7:2
Włodawianka vs. Victoria Żmudź 18.09.2016; 16:00 1:3
Łada Biłgoraj vs. Chełmianka 18.09.2016; 16:00 0:2
Lutnia Piszczac vs. Hetman Zamość 18.09.2016; 16:00 0:2
LKS Milanów vs. Górnik II Łęczna 18.09.2016; 16:00 1:2

8

Mecz Data Wynik
Werbkowice vs. Lewart Lubartów 10.09.2016; 16:00 2:1
Hetman Zamość vs. Łada Biłgoraj 10.09.2016; 16:00 3:0
Chełmianka vs. Włodawianka 10.09.2016; 16:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Lutnia Piszczac 10.09.2016; 17:00 3:0
Victoria Żmudź vs. POM Piotrowice 10.09.2016; 17:00 2:0
Polesie Kock vs. Lublinianka 11.09.2016; 16:00 2:1
Kłos Chełm vs. LKS Milanów 11.09.2016; 16:00 1:0
Tomasovia vs. Stal Kraśnik 11.09.2016; 16:00 1:0
Unia Hrubieszów vs. Końskowola 11.09.2016; 17:00 1:2

7

Mecz Data Wynik
Tomasovia vs. Polesie Kock 03.09.2016; 12:00 2:1
Łada Biłgoraj vs. Górnik II Łęczna 03.09.2016; 16:00 1:2
Stal Kraśnik vs. Unia Hrubieszów 03.09.2016; 17:00 1:0
POM Piotrowice vs. Chełmianka 04.09.2016; 15:00 0:1
Końskowola vs. Victoria Żmudź 04.09.2016; 16:00 1:0
Włodawianka vs. Hetman Zamość 04.09.2016; 16:00 1:5
LKS Milanów vs. Werbkowice 04.09.2016; 16:00 1:4
Lewart Lubartów vs. Lublinianka 04.09.2016; 16:00 1:3
Lutnia Piszczac vs. Kłos Chełm 04.09.2016; 17:00 1:1

6

Mecz Data Wynik
Kłos Chełm vs. Łada Biłgoraj 31.08.2016; 15:00 0:2
Polesie Kock vs. Lewart Lubartów 31.08.2016; 17:00 1:3
Werbkowice vs. Lutnia Piszczac 31.08.2016; 17:00 6:0
Górnik II Łęczna vs. Włodawianka 31.08.2016; 17:00 3:1
Hetman Zamość vs. POM Piotrowice 31.08.2016; 17:00 3:0
Chełmianka vs. Końskowola 31.08.2016; 17:00 5:1
Victoria Żmudź vs. Stal Kraśnik 31.08.2016; 17:00 0:2
Unia Hrubieszów vs. Tomasovia 31.08.2016; 17:00 0:0
Lublinianka vs. LKS Milanów 31.08.2016; 17:00 4:0

5

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Chełmianka 27.08.2016; 17:00 1:2
Końskowola vs. Hetman Zamość 28.08.2016; 15:00 0:2
Polesie Kock vs. Unia Hrubieszów 28.08.2016; 16:00 3:1
Tomasovia vs. Victoria Żmudź 28.08.2016; 16:00 1:1
POM Piotrowice vs. Górnik II Łęczna 28.08.2016; 16:00 1:6
Włodawianka vs. Kłos Chełm 28.08.2016; 17:00 1:2
Łada Biłgoraj vs. Werbkowice 28.08.2016; 17:00 1:0
Lutnia Piszczac vs. Lublinianka 28.08.2016; 17:00 0:0
LKS Milanów vs. Lewart Lubartów 28.08.2016; 17:00 1:2

4

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Łada Biłgoraj 20.08.2016; 11:00 2:1
Werbkowice vs. Włodawianka 20.08.2016; 17:00 1:2
Kłos Chełm vs. POM Piotrowice 20.08.2016; 17:00 1:0
Górnik II Łęczna vs. Końskowola 20.08.2016; 17:00 3:2
Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik 20.08.2016; 17:00 1:1
Chełmianka vs. Tomasovia 21.08.2016; 15:00 5:1
Polesie Kock vs. LKS Milanów 21.08.2016; 17:00 6:2
Lewart Lubartów vs. Lutnia Piszczac 21.08.2016; 17:00 1:1
Victoria Żmudź vs. Unia Hrubieszów 21.08.2016; 17:00 0:0

3

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Górnik II Łęczna 13.08.2016; 17:00 2:1
Końskowola vs. Kłos Chełm 14.08.2016; 16:00 1:0
Victoria Żmudź vs. Polesie Kock 14.08.2016; 17:00 4:1
Unia Hrubieszów vs. Chełmianka 14.08.2016; 17:00 0:3
Tomasovia vs. Hetman Zamość 14.08.2016; 17:00 2:3
POM Piotrowice vs. Werbkowice 14.08.2016; 17:00 0:0
Włodawianka vs. Lublinianka 14.08.2016; 17:00 3:0
Łada Biłgoraj vs. Lewart Lubartów 14.08.2016; 17:00 0:0
Lutnia Piszczac vs. LKS Milanów 15.08.2016; 17:00 2:1

2

Mecz Data Wynik
Polesie Kock vs. Lutnia Piszczac 10.08.2016; 17:00 3:3
LKS Milanów vs. Łada Biłgoraj 10.08.2016; 17:00 0:0
Lewart Lubartów vs. Włodawianka 10.08.2016; 17:00 2:0
Lublinianka vs. POM Piotrowice 10.08.2016; 17:00 1:1
Werbkowice vs. Końskowola 10.08.2016; 17:00 0:1
Górnik II Łęczna vs. Tomasovia 10.08.2016; 17:00 0:6
Hetman Zamość vs. Unia Hrubieszów 10.08.2016; 17:00 3:1
Kłos Chełm vs. Stal Kraśnik 10.08.2016; 17:30 0:2
Chełmianka vs. Victoria Żmudź 10.08.2016; 17:30 2:2

1

Mecz Data Wynik
Chełmianka vs. Polesie Kock 06.08.2016; 15:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Werbkowice 06.08.2016; 15:00 6:1
Końskowola vs. Lublinianka 06.08.2016; 16:00 2:2
Victoria Żmudź vs. Hetman Zamość 06.08.2016; 17:00 0:2
Unia Hrubieszów vs. Górnik II Łęczna 06.08.2016; 17:00 2:2
Tomasovia vs. Kłos Chełm 06.08.2016; 17:00 1:2
POM Piotrowice vs. Lewart Lubartów 06.08.2016; 17:00 0:1
Włodawianka vs. LKS Milanów 06.08.2016; 17:00 5:1
Łada Biłgoraj vs. Lutnia Piszczac 06.08.2016; 17:00 1:0
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 14 28 39
  • 2. Końskowola 14 15 31
  • 3. Hetman Zamość 14 21 28
  • 4. Tomasovia 14 14 28
  • 5. Lublinianka 14 15 25
  • 6. Werbkowice 14 3 23
  • 7. Kłos Chełm 14 1 23
  • 8. Lewart Lubartów 14 7 22
  • 9. Eko Różanka 14 -12 16
  • 1. Unia Wilkołaz 13 19 28
  • 2. Iskra Krzemień 13 11 24
  • 3. LKS Stróża 13 10 24
  • 4. Wisła Józefów 13 4 23
  • 5. Stal II Kraśnik 13 13 22
  • 6. Stok Zakrzówek 13 13 22
  • 7. Poniatowa Wieś 13 11 22
  • 8. Płomień Trzydnik 13 10 21
  • 9. Tęcza Kraśnik 13 -5 15
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Arkadiusz Maj8
  • 3.Filip Drozd7
  • 4.Ernest Skrzyński4
  • 5.Daniel Szewc4
  • 1.Adam Orzeł4
  • 2.Piotr Chomczyk3
  • 3.Rafał Król3
  • 4.Damian Pietroń2
  • 5.Damian Falisiewicz2
  • Adrian Kędzierski

    Adrian Kędzierski

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    28 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    27 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 13 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 14 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 8 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    26 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 7 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    16 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Adam Orzeł

Adam Orzeł

obrońca

DATA URODZIN: 19 grudnia 1996

Sonda

Najpopularniejszy zawodnik rundy jesiennej
Cholewiński Paweł
Chomczyk Piotr
Dąbrowski Jakub
Drozd Filip
Falisiewicz Damian
Gajewski Jakub
Kędzierski Adrian
Kijańczuk Łukasz
Król Rafał
Leziak Grzegorz
Lutsyk Anton
Maj Arkadiusz
Matysiak Mateusz
Orzeł Adam
Pietroń Damian
Pluder Albert
Skrzyński Ernest
Szabat Oskar
Szewc Daniel
Szczuka Dawid
Wojtaszek Marcin
Zieliński Emil
Żuber Patryk
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |