Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - IV liga Lubelska - 2016 / 2017

34

Mecz Data Wynik
Włodawianka vs. Lutnia Piszczac 15.06.2017; 17:00 3:0
Unia Hrubieszów vs. Kłos Chełm 15.06.2017; 17:00 0:2
Polesie Kock vs. Łada Biłgoraj 17.06.2017; 17:30 2:1
POM Piotrowice vs. LKS Milanów 17.06.2017; 17:30 9:0
Końskowola vs. Lewart Lubartów 17.06.2017; 17:30 1:1
Stal Kraśnik vs. Lublinianka 17.06.2017; 17:30 1:2
Tomasovia vs. Werbkowice 17.06.2017; 17:30 2:2
Victoria Żmudź vs. Górnik II Łęczna 17.06.2017; 17:30 4:3
Chełmianka vs. Hetman Zamość 17.06.2017; 17:30 1:2

33

Mecz Data Wynik
Lewart Lubartów vs. Stal Kraśnik 10.06.2017; 15:00 4:4
Hetman Zamość vs. Polesie Kock 10.06.2017; 17:30 1:2
Górnik II Łęczna vs. Chełmianka 10.06.2017; 17:30 0:5
Kłos Chełm vs. Victoria Żmudź 10.06.2017; 17:30 1:2
Werbkowice vs. Unia Hrubieszów 10.06.2017; 17:30 0:1
Lublinianka vs. Tomasovia 10.06.2017; 17:30 0:0
LKS Milanów vs. Końskowola 10.06.2017; 17:30 0:3
Lutnia Piszczac vs. POM Piotrowice 10.06.2017; 17:30 6:4
Łada Biłgoraj vs. Włodawianka 10.06.2017; 17:30 3:1

32

Mecz Data Wynik
Polesie Kock vs. Włodawianka 03.06.2017; 11:00 3:1
Victoria Żmudź vs. Werbkowice 03.06.2017; 11:00 2:4
Końskowola vs. Lutnia Piszczac 03.06.2017; 14:30 3:0
Tomasovia vs. Lewart Lubartów 03.06.2017; 17:00 2:2
Chełmianka vs. Kłos Chełm 04.06.2017; 15:00 6:0
POM Piotrowice vs. Łada Biłgoraj 04.06.2017; 17:00 1:1
Stal Kraśnik vs. LKS Milanów 04.06.2017; 17:00 14:0
Unia Hrubieszów vs. Lublinianka 04.06.2017; 17:00 1:2
Hetman Zamość vs. Górnik II Łęczna 04.06.2017; 17:00 1:1

31

Mecz Data Wynik
Werbkowice vs. Chełmianka 31.05.2017; 17:00 0:2
Lewart Lubartów vs. Unia Hrubieszów 31.05.2017; 17:00 5:1
LKS Milanów vs. Tomasovia 31.05.2017; 17:00 0:9
Lutnia Piszczac vs. Stal Kraśnik 31.05.2017; 17:00 0:0
Włodawianka vs. POM Piotrowice 31.05.2017; 17:00 0:4
Górnik II Łęczna vs. Polesie Kock 31.05.2017; 17:30 2:2
Kłos Chełm vs. Hetman Zamość 31.05.2017; 17:30 1:0
Lublinianka vs. Victoria Żmudź 31.05.2017; 17:30 2:1
Łada Biłgoraj vs. Końskowola 07.06.2017; 17:00 0:2

30

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Werbkowice 27.05.2017; 17:00 5:3
Chełmianka vs. Lublinianka 27.05.2017; 17:30 4:2
Stal Kraśnik vs. Łada Biłgoraj 28.05.2017; 14:00 0:4
Końskowola vs. Włodawianka 28.05.2017; 16:00 0:2
Tomasovia vs. Lutnia Piszczac 28.05.2017; 16:00 5:0
Polesie Kock vs. POM Piotrowice 28.05.2017; 17:00 2:0
Unia Hrubieszów vs. LKS Milanów 28.05.2017; 17:00 6:0
Victoria Żmudź vs. Lewart Lubartów 28.05.2017; 17:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Kłos Chełm 28.05.2017; 17:00 3:1

29

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Hetman Zamość 20.05.2017; 14:00 0:0
LKS Milanów vs. Victoria Żmudź 20.05.2017; 16:00 0:5
Kłos Chełm vs. Polesie Kock 20.05.2017; 17:00 3:2
Lewart Lubartów vs. Chełmianka 20.05.2017; 17:00 0:0
Werbkowice vs. Górnik II Łęczna 21.05.2017; 16:00 1:0
Lutnia Piszczac vs. Unia Hrubieszów 21.05.2017; 17:00 3:2
Łada Biłgoraj vs. Tomasovia 21.05.2017; 17:00 1:1
Włodawianka vs. Stal Kraśnik 21.05.2017; 17:00 0:0
POM Piotrowice vs. Końskowola 21.05.2017; 17:00 4:2

28

Mecz Data Wynik
Unia Hrubieszów vs. Łada Biłgoraj 13.05.2017; 15:00 0:1
Hetman Zamość vs. Lewart Lubartów 13.05.2017; 17:00 5:3
Kłos Chełm vs. Werbkowice 13.05.2017; 17:00 0:0
Górnik II Łęczna vs. Lublinianka 13.05.2017; 17:30 2:0
Stal Kraśnik vs. POM Piotrowice 14.05.2017; 14:00 7:2
Tomasovia vs. Włodawianka 14.05.2017; 16:00 4:0
Chełmianka vs. LKS Milanów 14.05.2017; 16:00 6:0
Polesie Kock vs. Końskowola 14.05.2017; 17:00 0:1
Victoria Żmudź vs. Lutnia Piszczac 14.05.2017; 17:00 1:0

27

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Kłos Chełm 06.05.2017; 14:00 2:2
LKS Milanów vs. Hetman Zamość 06.05.2017; 16:00 0:10
Końskowola vs. Stal Kraśnik 07.05.2017; 14:30 1:1
Werbkowice vs. Polesie Kock 07.05.2017; 15:00 3:0
Lewart Lubartów vs. Górnik II Łęczna 07.05.2017; 16:00 5:3
Lutnia Piszczac vs. Chełmianka 07.05.2017; 16:00 0:3
Włodawianka vs. Unia Hrubieszów 07.05.2017; 16:00 0:5
POM Piotrowice vs. Tomasovia 07.05.2017; 16:00 2:0
Łada Biłgoraj vs. Victoria Żmudź 07.05.2017; 17:00 4:1

26

Mecz Data Wynik
Kłos Chełm vs. Lewart Lubartów 03.05.2017; 12:00 1:2
Werbkowice vs. Lublinianka 03.05.2017; 15:30 1:2
Polesie Kock vs. Stal Kraśnik 03.05.2017; 16:00 1:1
Tomasovia vs. Końskowola 03.05.2017; 16:00 4:1
Unia Hrubieszów vs. POM Piotrowice 03.05.2017; 16:00 1:2
Górnik II Łęczna vs. LKS Milanów 03.05.2017; 16:00 3:0
Victoria Żmudź vs. Włodawianka 03.05.2017; 17:00 0:1
Hetman Zamość vs. Lutnia Piszczac 03.05.2017; 17:00 4:1
Chełmianka vs. Łada Biłgoraj 03.05.2017; 17:30 4:1

25

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Polesie Kock 29.04.2017; 14:00 2:2
Lewart Lubartów vs. Werbkowice 29.04.2017; 14:00 1:2
Lutnia Piszczac vs. Górnik II Łęczna 29.04.2017; 15:00 1:3
Stal Kraśnik vs. Tomasovia 29.04.2017; 16:00 1:1
Włodawianka vs. Chełmianka 30.04.2017; 15:00 0:5
LKS Milanów vs. Kłos Chełm 30.04.2017; 16:00 0:8
POM Piotrowice vs. Victoria Żmudź 30.04.2017; 16:00 1:3
Końskowola vs. Unia Hrubieszów 30.04.2017; 16:00 1:3
Łada Biłgoraj vs. Hetman Zamość 30.04.2017; 17:00 0:2

24

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Łada Biłgoraj 22.04.2017; 11:00 1:0
Lublinianka vs. Lewart Lubartów 22.04.2017; 14:00 1:1
Kłos Chełm vs. Lutnia Piszczac 22.04.2017; 15:30 1:0
Hetman Zamość vs. Włodawianka 22.04.2017; 16:00 5:1
Unia Hrubieszów vs. Stal Kraśnik 23.04.2017; 15:00 0:0
Victoria Żmudź vs. Końskowola 23.04.2017; 16:00 2:0
Chełmianka vs. POM Piotrowice 23.04.2017; 16:00 4:2
Werbkowice vs. LKS Milanów 23.04.2017; 16:00 6:0
Polesie Kock vs. Tomasovia 23.04.2017; 17:00 2:2

23

Mecz Data Wynik
LKS Milanów vs. Lublinianka 15.04.2017; 11:00 0:7
POM Piotrowice vs. Hetman Zamość 15.04.2017; 11:00 1:1
Tomasovia vs. Unia Hrubieszów 15.04.2017; 11:00 4:0
Lewart Lubartów vs. Polesie Kock 15.04.2017; 12:00 2:2
Lutnia Piszczac vs. Werbkowice 15.04.2017; 12:00 0:2
Łada Biłgoraj vs. Kłos Chełm 15.04.2017; 13:00 0:2
Włodawianka vs. Górnik II Łęczna 15.04.2017; 13:00 1:3
Końskowola vs. Chełmianka 15.04.2017; 14:00 0:1
Stal Kraśnik vs. Victoria Żmudź 15.04.2017; 14:00 4:1

22

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. POM Piotrowice 08.04.2017; 11:00 6:1
Lublinianka vs. Lutnia Piszczac 08.04.2017; 14:00 1:1
Lewart Lubartów vs. LKS Milanów 08.04.2017; 15:00 5:0
Kłos Chełm vs. Włodawianka 08.04.2017; 15:30 1:0
Chełmianka vs. Stal Kraśnik 08.04.2017; 16:00 0:0
Hetman Zamość vs. Końskowola 08.04.2017; 16:00 2:0
Victoria Żmudź vs. Tomasovia 09.04.2017; 11:00 1:5
Unia Hrubieszów vs. Polesie Kock 09.04.2017; 14:00 2:1
Werbkowice vs. Łada Biłgoraj 09.04.2017; 14:00 2:0

21

Mecz Data Wynik
Końskowola vs. Górnik II Łęczna 01.04.2017; 14:00 1:2
LKS Milanów vs. Polesie Kock 01.04.2017; 15:00 0:4
Stal Kraśnik vs. Hetman Zamość 01.04.2017; 15:00 2:1
Tomasovia vs. Chełmianka 01.04.2017; 15:00 0:0
Unia Hrubieszów vs. Victoria Żmudź 02.04.2017; 13:00 3:0
Lutnia Piszczac vs. Lewart Lubartów 02.04.2017; 14:00 0:1
Włodawianka vs. Werbkowice 02.04.2017; 14:00 2:0
POM Piotrowice vs. Kłos Chełm 02.04.2017; 15:00 3:1
Łada Biłgoraj vs. Lublinianka 02.04.2017; 16:00 3:1

20

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Tomasovia 25.03.2017; 14:00 1:2
Lublinianka vs. Włodawianka 25.03.2017; 14:00 0:0
Kłos Chełm vs. Końskowola 25.03.2017; 15:00 0:0
Lewart Lubartów vs. Łada Biłgoraj 25.03.2017; 15:00 0:2
Werbkowice vs. POM Piotrowice 26.03.2017; 13:00 2:0
Górnik II Łęczna vs. Stal Kraśnik 26.03.2017; 14:00 5:2
LKS Milanów vs. Lutnia Piszczac 26.03.2017; 14:00 0:2
Polesie Kock vs. Victoria Żmudź 26.03.2017; 15:00 1:1
Chełmianka vs. Unia Hrubieszów 26.03.2017; 15:00 5:0

19

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Kłos Chełm 18.03.2017; 14:00 3:2
Tomasovia vs. Górnik II Łęczna 19.03.2017; 12:00 0:2
Unia Hrubieszów vs. Hetman Zamość 19.03.2017; 12:00 0:0
Lutnia Piszczac vs. Polesie Kock 19.03.2017; 13:00 0:2
Włodawianka vs. Lewart Lubartów 19.03.2017; 13:00 4:4
Łada Biłgoraj vs. LKS Milanów 19.03.2017; 14:00 5:0
POM Piotrowice vs. Lublinianka 19.03.2017; 14:00 2:2
Victoria Żmudź vs. Chełmianka 19.03.2017; 14:00 0:1
Końskowola vs. Werbkowice 19.03.2017; 14:30 1:0

18

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Victoria Żmudź 12.03.2017; 13:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Unia Hrubieszów 12.03.2017; 13:00 2:0
Kłos Chełm vs. Tomasovia 12.03.2017; 13:00 0:1
Werbkowice vs. Stal Kraśnik 12.03.2017; 13:00 3:0
Lewart Lubartów vs. POM Piotrowice 12.03.2017; 13:00 3:0
Lutnia Piszczac vs. Łada Biłgoraj 12.03.2017; 13:00 1:2
Lublinianka vs. Końskowola 12.03.2017; 14:00 1:2
LKS Milanów vs. Włodawianka 12.03.2017; 14:00 1:6
Polesie Kock vs. Chełmianka 12.03.2017; 15:00 1:3

17

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Stal Kraśnik 12.11.2016; 11:00 0:0
Lewart Lubartów vs. Końskowola 12.11.2016; 12:00 1:0
Lutnia Piszczac vs. Włodawianka 12.11.2016; 13:00 0:2
Werbkowice vs. Tomasovia 12.11.2016; 13:00 1:4
Górnik II Łęczna vs. Victoria Żmudź 12.11.2016; 13:00 7:0
Hetman Zamość vs. Chełmianka 12.11.2016; 13:00 0:4
Łada Biłgoraj vs. Polesie Kock 13.11.2016; 13:00 3:2
LKS Milanów vs. POM Piotrowice 13.11.2016; 13:00 2:3
Kłos Chełm vs. Unia Hrubieszów 13.11.2016; 13:00 2:0

16

Mecz Data Wynik
Victoria Żmudź vs. Kłos Chełm 05.11.2016; 14:00 2:2
Tomasovia vs. Lublinianka 06.11.2016; 11:00 2:1
Chełmianka vs. Górnik II Łęczna 06.11.2016; 13:00 1:2
Unia Hrubieszów vs. Werbkowice 06.11.2016; 13:00 0:1
Stal Kraśnik vs. Lewart Lubartów 06.11.2016; 13:00 3:4
Końskowola vs. LKS Milanów 06.11.2016; 13:00 4:4
POM Piotrowice vs. Lutnia Piszczac 06.11.2016; 13:00 3:0
Włodawianka vs. Łada Biłgoraj 06.11.2016; 13:00 5:1
Polesie Kock vs. Hetman Zamość 06.11.2016; 14:00 0:5

15

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Unia Hrubieszów 29.10.2016; 11:00 1:2
Werbkowice vs. Victoria Żmudź 29.10.2016; 13:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Hetman Zamość 29.10.2016; 16:00 0:1
Włodawianka vs. Polesie Kock 30.10.2016; 13:00 3:2
Lewart Lubartów vs. Tomasovia 30.10.2016; 13:00 0:0
Kłos Chełm vs. Chełmianka 30.10.2016; 13:00 0:2
Łada Biłgoraj vs. POM Piotrowice 30.10.2016; 14:00 3:1
Lutnia Piszczac vs. Końskowola 30.10.2016; 14:00 0:0
LKS Milanów vs. Stal Kraśnik 30.10.2016; 14:00 0:3

14

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Kłos Chełm 22.10.2016; 14:00 5:0
Victoria Żmudź vs. Lublinianka 22.10.2016; 15:00 1:4
Chełmianka vs. Werbkowice 23.10.2016; 14:00 3:0
Unia Hrubieszów vs. Lewart Lubartów 23.10.2016; 14:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Lutnia Piszczac 23.10.2016; 14:00 3:1
Końskowola vs. Łada Biłgoraj 23.10.2016; 14:00 3:2
POM Piotrowice vs. Włodawianka 23.10.2016; 14:00 2:1
Tomasovia vs. LKS Milanów 23.10.2016; 15:00 8:1
Polesie Kock vs. Górnik II Łęczna 19.11.2016; 13:00 2:3

13

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Chełmianka 15.10.2016; 11:00 0:3
Werbkowice vs. Hetman Zamość 15.10.2016; 14:00 2:1
POM Piotrowice vs. Polesie Kock 16.10.2016; 14:00 3:4
Lewart Lubartów vs. Victoria Żmudź 16.10.2016; 14:00 1:0
Kłos Chełm vs. Górnik II Łęczna 16.10.2016; 14:00 1:2
Włodawianka vs. Końskowola 16.10.2016; 15:00 3:2
Łada Biłgoraj vs. Stal Kraśnik 16.10.2016; 15:00 2:5
Lutnia Piszczac vs. Tomasovia 16.10.2016; 15:00 1:4
LKS Milanów vs. Unia Hrubieszów 16.10.2016; 15:00 1:3

12

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Lublinianka 08.10.2016; 15:00 3:1
Chełmianka vs. Lewart Lubartów 08.10.2016; 15:00 3:0
Victoria Żmudź vs. LKS Milanów 08.10.2016; 15:00 2:2
Górnik II Łęczna vs. Werbkowice 08.10.2016; 16:00 1:1
Końskowola vs. POM Piotrowice 09.10.2016; 14:00 2:0
Polesie Kock vs. Kłos Chełm 09.10.2016; 15:00 3:3
Tomasovia vs. Łada Biłgoraj 09.10.2016; 15:00 5:0
Stal Kraśnik vs. Włodawianka 09.10.2016; 15:00 3:1
Unia Hrubieszów vs. Lutnia Piszczac 09.10.2016; 16:00 0:1

11

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Górnik II Łęczna 01.10.2016; 10:00 0:2
Werbkowice vs. Kłos Chełm 01.10.2016; 15:00 3:0
Końskowola vs. Polesie Kock 02.10.2016; 14:00 4:0
POM Piotrowice vs. Stal Kraśnik 02.10.2016; 14:00 0:2
Włodawianka vs. Tomasovia 02.10.2016; 15:00 1:2
Łada Biłgoraj vs. Unia Hrubieszów 02.10.2016; 15:00 0:3
Lutnia Piszczac vs. Victoria Żmudź 02.10.2016; 15:00 1:3
LKS Milanów vs. Chełmianka 02.10.2016; 15:00 0:8
Lewart Lubartów vs. Hetman Zamość 02.10.2016; 15:00 2:2

10

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Lewart Lubartów 24.09.2016; 16:00 1:0
Victoria Żmudź vs. Łada Biłgoraj 24.09.2016; 16:00 2:3
Polesie Kock vs. Werbkowice 25.09.2016; 15:00 0:1
Kłos Chełm vs. Lublinianka 25.09.2016; 15:00 1:3
Chełmianka vs. Lutnia Piszczac 25.09.2016; 15:00 7:1
Tomasovia vs. POM Piotrowice 25.09.2016; 15:00 4:1
Hetman Zamość vs. LKS Milanów 25.09.2016; 16:00 5:0
Unia Hrubieszów vs. Włodawianka 25.09.2016; 16:00 0:2
Stal Kraśnik vs. Końskowola 25.09.2016; 16:00 5:2

9

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Werbkowice 17.09.2016; 11:00 0:1
Lewart Lubartów vs. Kłos Chełm 17.09.2016; 16:00 3:0
Końskowola vs. Tomasovia 18.09.2016; 15:00 1:4
POM Piotrowice vs. Unia Hrubieszów 18.09.2016; 15:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Polesie Kock 18.09.2016; 16:00 7:2
Włodawianka vs. Victoria Żmudź 18.09.2016; 16:00 1:3
Łada Biłgoraj vs. Chełmianka 18.09.2016; 16:00 0:2
Lutnia Piszczac vs. Hetman Zamość 18.09.2016; 16:00 0:2
LKS Milanów vs. Górnik II Łęczna 18.09.2016; 16:00 1:2

8

Mecz Data Wynik
Werbkowice vs. Lewart Lubartów 10.09.2016; 16:00 2:1
Hetman Zamość vs. Łada Biłgoraj 10.09.2016; 16:00 3:0
Chełmianka vs. Włodawianka 10.09.2016; 16:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Lutnia Piszczac 10.09.2016; 17:00 3:0
Victoria Żmudź vs. POM Piotrowice 10.09.2016; 17:00 2:0
Polesie Kock vs. Lublinianka 11.09.2016; 16:00 2:1
Kłos Chełm vs. LKS Milanów 11.09.2016; 16:00 1:0
Tomasovia vs. Stal Kraśnik 11.09.2016; 16:00 1:0
Unia Hrubieszów vs. Końskowola 11.09.2016; 17:00 1:2

7

Mecz Data Wynik
Tomasovia vs. Polesie Kock 03.09.2016; 12:00 2:1
Łada Biłgoraj vs. Górnik II Łęczna 03.09.2016; 16:00 1:2
Stal Kraśnik vs. Unia Hrubieszów 03.09.2016; 17:00 1:0
POM Piotrowice vs. Chełmianka 04.09.2016; 15:00 0:1
Końskowola vs. Victoria Żmudź 04.09.2016; 16:00 1:0
Włodawianka vs. Hetman Zamość 04.09.2016; 16:00 1:5
LKS Milanów vs. Werbkowice 04.09.2016; 16:00 1:4
Lewart Lubartów vs. Lublinianka 04.09.2016; 16:00 1:3
Lutnia Piszczac vs. Kłos Chełm 04.09.2016; 17:00 1:1

6

Mecz Data Wynik
Kłos Chełm vs. Łada Biłgoraj 31.08.2016; 15:00 0:2
Polesie Kock vs. Lewart Lubartów 31.08.2016; 17:00 1:3
Werbkowice vs. Lutnia Piszczac 31.08.2016; 17:00 6:0
Górnik II Łęczna vs. Włodawianka 31.08.2016; 17:00 3:1
Hetman Zamość vs. POM Piotrowice 31.08.2016; 17:00 3:0
Chełmianka vs. Końskowola 31.08.2016; 17:00 5:1
Victoria Żmudź vs. Stal Kraśnik 31.08.2016; 17:00 0:2
Unia Hrubieszów vs. Tomasovia 31.08.2016; 17:00 0:0
Lublinianka vs. LKS Milanów 31.08.2016; 17:00 4:0

5

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Chełmianka 27.08.2016; 17:00 1:2
Końskowola vs. Hetman Zamość 28.08.2016; 15:00 0:2
Polesie Kock vs. Unia Hrubieszów 28.08.2016; 16:00 3:1
Tomasovia vs. Victoria Żmudź 28.08.2016; 16:00 1:1
POM Piotrowice vs. Górnik II Łęczna 28.08.2016; 16:00 1:6
Włodawianka vs. Kłos Chełm 28.08.2016; 17:00 1:2
Łada Biłgoraj vs. Werbkowice 28.08.2016; 17:00 1:0
Lutnia Piszczac vs. Lublinianka 28.08.2016; 17:00 0:0
LKS Milanów vs. Lewart Lubartów 28.08.2016; 17:00 1:2

4

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Łada Biłgoraj 20.08.2016; 11:00 2:1
Werbkowice vs. Włodawianka 20.08.2016; 17:00 1:2
Kłos Chełm vs. POM Piotrowice 20.08.2016; 17:00 1:0
Górnik II Łęczna vs. Końskowola 20.08.2016; 17:00 3:2
Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik 20.08.2016; 17:00 1:1
Chełmianka vs. Tomasovia 21.08.2016; 15:00 5:1
Polesie Kock vs. LKS Milanów 21.08.2016; 17:00 6:2
Lewart Lubartów vs. Lutnia Piszczac 21.08.2016; 17:00 1:1
Victoria Żmudź vs. Unia Hrubieszów 21.08.2016; 17:00 0:0

3

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Górnik II Łęczna 13.08.2016; 17:00 2:1
Końskowola vs. Kłos Chełm 14.08.2016; 16:00 1:0
Victoria Żmudź vs. Polesie Kock 14.08.2016; 17:00 4:1
Unia Hrubieszów vs. Chełmianka 14.08.2016; 17:00 0:3
Tomasovia vs. Hetman Zamość 14.08.2016; 17:00 2:3
POM Piotrowice vs. Werbkowice 14.08.2016; 17:00 0:0
Włodawianka vs. Lublinianka 14.08.2016; 17:00 3:0
Łada Biłgoraj vs. Lewart Lubartów 14.08.2016; 17:00 0:0
Lutnia Piszczac vs. LKS Milanów 15.08.2016; 17:00 2:1

2

Mecz Data Wynik
Polesie Kock vs. Lutnia Piszczac 10.08.2016; 17:00 3:3
LKS Milanów vs. Łada Biłgoraj 10.08.2016; 17:00 0:0
Lewart Lubartów vs. Włodawianka 10.08.2016; 17:00 2:0
Lublinianka vs. POM Piotrowice 10.08.2016; 17:00 1:1
Werbkowice vs. Końskowola 10.08.2016; 17:00 0:1
Górnik II Łęczna vs. Tomasovia 10.08.2016; 17:00 0:6
Hetman Zamość vs. Unia Hrubieszów 10.08.2016; 17:00 3:1
Kłos Chełm vs. Stal Kraśnik 10.08.2016; 17:30 0:2
Chełmianka vs. Victoria Żmudź 10.08.2016; 17:30 2:2

1

Mecz Data Wynik
Chełmianka vs. Polesie Kock 06.08.2016; 15:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Werbkowice 06.08.2016; 15:00 6:1
Końskowola vs. Lublinianka 06.08.2016; 16:00 2:2
Victoria Żmudź vs. Hetman Zamość 06.08.2016; 17:00 0:2
Unia Hrubieszów vs. Górnik II Łęczna 06.08.2016; 17:00 2:2
Tomasovia vs. Kłos Chełm 06.08.2016; 17:00 1:2
POM Piotrowice vs. Lewart Lubartów 06.08.2016; 17:00 0:1
Włodawianka vs. LKS Milanów 06.08.2016; 17:00 5:1
Łada Biłgoraj vs. Lutnia Piszczac 06.08.2016; 17:00 1:0
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 2 5 6
  • 2. Werbkowice 2 4 6
  • 3. Kłos Chełm 2 2 6
  • 4. Hetman Zamość 2 3 4
  • 5. Końskowola 2 1 4
  • 6. Lublinianka 2 1 4
  • 7. Sokół Adamów 2 3 3
  • 8. Lewart Lubartów 2 2 3
  • 9. Tomasovia 2 0 3
  • 1. Poniatowa Wieś 0 0 0
  • 2. Potok Wielki 0 0 0
  • 3. Stal II Kraśnik 0 0 0
  • 4. Iskra Krzemień 0 0 0
  • 5. Wisła Józefów 0 0 0
  • 6. LKS Stróża 0 0 0
  • 7. Ruch Popkowice 0 0 0
  • 8. Sygnał Chodel 0 0 0
  • 9. Modliborzyce 0 0 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król1
  • 2.Emil Zieliński1
  • 3.Filip Drozd1
  • 4.Marcin Wojtaszek0
  • 5.Arkadiusz Maj0
  • 1.Piotr Chomczyk1
  • 2.Damian Falisiewicz1
  • 3.Łukasz Kijańczuk0
  • 4.Emil Zieliński0
  • 5.Arkadiusz Maj0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    27 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    33 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    24 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    17 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    27 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    26 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 1 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    17 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    25 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Damian Pietroń

Damian Pietroń

obrońca

DATA URODZIN: 20 sierpnia 1983

Sonda

Obecnie żadna sonda nie jest aktywna

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |