Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - IV liga Lubelska - 2017 / 2018

1

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Werbkowice 12.08.2017; 11:30 0:2
Stal Kraśnik vs. Eko Różanka 12.08.2017; 16:00 3:1
Sokół Adamów vs. Victoria Żmudź 12.08.2017; 17:00 2:3
Hetman Zamość vs. Końskowola 12.08.2017; 17:00 3:3
Roztocze Szczebrz. vs. Lublinianka 12.08.2017; 17:00 1:1
MKS Ryki vs. Tomasovia 12.08.2017; 17:00 1:2
Lewart Lubartów vs. Łada Biłgoraj 12.08.2017; 17:00 0:1

2

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Tomasovia 15.08.2017; 16:00 3:2
Kłos Chełm vs. Łada Biłgoraj 15.08.2017; 17:00 3:2
MKS Ryki vs. Lewart Lubartów 15.08.2017; 17:00 1:4
Werbkowice vs. Roztocze Szczebrz. 15.08.2017; 17:00 2:0
Eko Różanka vs. Hetman Zamość 15.08.2017; 17:00 1:4
Victoria Żmudź vs. Stal Kraśnik 15.08.2017; 17:00 0:3
Końskowola vs. Górnik II Łęczna 15.08.2017; 18:00 2:1

3

Mecz Data Wynik
Sokół Adamów vs. Kłos Chełm 19.08.2017; 17:00 3:3
Hetman Zamość vs. Victoria Żmudź 19.08.2017; 17:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Eko Różanka 20.08.2017; 17:00 2:0
Roztocze Szczebrz. vs. Końskowola 20.08.2017; 17:00 0:2
Tomasovia vs. Werbkowice 20.08.2017; 17:00 2:2
Lewart Lubartów vs. Lublinianka 20.08.2017; 17:00 1:1
Łada Biłgoraj vs. MKS Ryki 20.08.2017; 17:00 4:0

4

Mecz Data Wynik
Werbkowice vs. Lewart Lubartów 26.08.2017; 12:00 2:1
Lublinianka vs. Łada Biłgoraj 26.08.2017; 16:00 7:1
Końskowola vs. Tomasovia 27.08.2017; 16:00 2:1
Eko Różanka vs. Roztocze Szczebrz. 27.08.2017; 16:00 4:2
Sokół Adamów vs. Stal Kraśnik 27.08.2017; 16:00 1:5
Kłos Chełm vs. MKS Ryki 27.08.2017; 17:00 5:3
Victoria Żmudź vs. Górnik II Łęczna 27.08.2017; 17:00 2:1

5

Mecz Data Wynik
MKS Ryki vs. Lublinianka 01.09.2017; 17:00 2:1
Lewart Lubartów vs. Końskowola 02.09.2017; 13:00 1:2
Stal Kraśnik vs. Kłos Chełm 03.09.2017; 16:00 2:1
Tomasovia vs. Eko Różanka 03.09.2017; 16:00 6:0
Łada Biłgoraj vs. Werbkowice 03.09.2017; 16:00 1:1
Hetman Zamość vs. Sokół Adamów 03.09.2017; 17:00 6:0
Roztocze Szczebrz. vs. Victoria Żmudź 03.09.2017; 17:00 0:0

6

Mecz Data Wynik
Końskowola vs. Łada Biłgoraj 09.09.2017; 16:00 3:1
Kłos Chełm vs. Lublinianka 09.09.2017; 16:30 0:2
Sokół Adamów vs. Górnik II Łęczna 10.09.2017; 15:00 1:2
Werbkowice vs. MKS Ryki 10.09.2017; 16:00 4:1
Eko Różanka vs. Lewart Lubartów 10.09.2017; 16:00 2:1
Victoria Żmudź vs. Tomasovia 10.09.2017; 16:00 1:3
Stal Kraśnik vs. Hetman Zamość 10.09.2017; 16:00 3:1

7

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Kłos Chełm 16.09.2017; 16:00 0:1
Łada Biłgoraj vs. Eko Różanka 16.09.2017; 16:00 1:1
MKS Ryki vs. Końskowola 16.09.2017; 16:00 1:1
Lublinianka vs. Werbkowice 16.09.2017; 16:00 3:1
Lewart Lubartów vs. Victoria Żmudź 17.09.2017; 15:00 5:1
Górnik II Łęczna vs. Stal Kraśnik 17.09.2017; 16:00 0:5
Roztocze Szczebrz. vs. Sokół Adamów 17.09.2017; 16:00 1:3

8

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Górnik II Łęczna 23.09.2017; 16:00 2:0
Kłos Chełm vs. Werbkowice 24.09.2017; 14:00 2:1
Końskowola vs. Lublinianka 24.09.2017; 15:00 1:1
Eko Różanka vs. MKS Ryki 24.09.2017; 16:00 2:1
Victoria Żmudź vs. Łada Biłgoraj 24.09.2017; 16:00 4:4
Sokół Adamów vs. Tomasovia 24.09.2017; 16:00 1:4
Stal Kraśnik vs. Roztocze Szczebrz. 24.09.2017; 16:00 4:0

9

Mecz Data Wynik
Roztocze Szczebrz. vs. Hetman Zamość 30.09.2017; 13:00 0:2
Lewart Lubartów vs. Sokół Adamów 30.09.2017; 15:00 1:0
MKS Ryki vs. Victoria Żmudź 30.09.2017; 16:00 1:1
Lublinianka vs. Eko Różanka 30.09.2017; 16:00 4:0
Tomasovia vs. Stal Kraśnik 01.10.2017; 15:00 2:1
Werbkowice vs. Końskowola 01.10.2017; 15:00 0:3
Górnik II Łęczna vs. Kłos Chełm 01.10.2017; 16:00 1:1

10

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Tomasovia 07.10.2017; 15:00 3:1
Stal Kraśnik vs. Lewart Lubartów 08.10.2017; 12:30 3:1
Kłos Chełm vs. Końskowola 08.10.2017; 13:30 2:3
Górnik II Łęczna vs. Roztocze Szczebrz. 08.10.2017; 14:00 2:1
Eko Różanka vs. Werbkowice 08.10.2017; 15:00 0:1
Victoria Żmudź vs. Lublinianka 08.10.2017; 15:00 1:0
Sokół Adamów vs. Łada Biłgoraj 08.10.2017; 15:00 0:0

11

Mecz Data Wynik
MKS Ryki vs. Sokół Adamów 14.10.2017; 15:00 0:3
Roztocze Szczebrz. vs. Kłos Chełm 15.10.2017; 14:00 2:3
Tomasovia vs. Górnik II Łęczna 15.10.2017; 14:00 2:1
Lewart Lubartów vs. Hetman Zamość 15.10.2017; 14:00 3:1
Werbkowice vs. Victoria Żmudź 15.10.2017; 14:00 1:0
Końskowola vs. Eko Różanka 15.10.2017; 14:00 2:2
Łada Biłgoraj vs. Stal Kraśnik 15.10.2017; 15:00 2:3

12

Mecz Data Wynik
Roztocze Szczebrz. vs. Tomasovia 21.10.2017; 12:00 0:1
Stal Kraśnik vs. MKS Ryki 21.10.2017; 14:00 3:2
Hetman Zamość vs. Łada Biłgoraj 21.10.2017; 14:00 3:1
Victoria Żmudź vs. Końskowola 22.10.2017; 14:00 1:3
Górnik II Łęczna vs. Lewart Lubartów 22.10.2017; 14:00 0:2
Kłos Chełm vs. Eko Różanka 22.10.2017; 15:00 1:3
Sokół Adamów vs. Lublinianka 22.10.2017; 15:00 1:3

13

Mecz Data Wynik
Łada Biłgoraj vs. Górnik II Łęczna 28.10.2017; 14:00 4:2
MKS Ryki vs. Hetman Zamość 28.10.2017; 14:00 0:7
Lublinianka vs. Stal Kraśnik 28.10.2017; 14:00 1:2
Tomasovia vs. Kłos Chełm 19.11.2017; 13:00 2:1
Lewart Lubartów vs. Roztocze Szczebrz. 19.11.2017; 13:00 2:1
Werbkowice vs. Sokół Adamów 19.11.2017; 13:00 3:0
Eko Różanka vs. Victoria Żmudź 19.11.2017; 13:00 1:1

14

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Lublinianka 04.11.2017; 12:00 0:1
Roztocze Szczebrz. vs. Łada Biłgoraj 04.11.2017; 12:00 2:0
Kłos Chełm vs. Victoria Żmudź 04.11.2017; 13:00 2:1
Sokół Adamów vs. Końskowola 05.11.2017; 13:00 0:3
Stal Kraśnik vs. Werbkowice 05.11.2017; 13:00 3:1
Górnik II Łęczna vs. MKS Ryki 05.11.2017; 13:00 4:0
Tomasovia vs. Lewart Lubartów 05.11.2017; 13:00 1:2

15

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Górnik II Łęczna 11.11.2017; 11:00 1:1
Lewart Lubartów vs. Kłos Chełm 11.11.2017; 12:00 0:1
MKS Ryki vs. Roztocze Szczebrz. 11.11.2017; 13:00 4:1
Końskowola vs. Stal Kraśnik 11.11.2017; 13:00 3:4
Łada Biłgoraj vs. Tomasovia 12.11.2017; 13:00 1:4
Eko Różanka vs. Sokół Adamów 12.11.2017; 13:00 1:1
Werbkowice vs. Hetman Zamość 12.11.2017; 13:00 0:2

16

Mecz Data Wynik
Końskowola vs. Hetman Zamość 11.04.2018; 00:00 0:0
Victoria Żmudź vs. Sokół Adamów 18.04.2018; 17:00 1:4
Werbkowice vs. Górnik II Łęczna 18.04.2018; 17:00 1:0
Lublinianka vs. Roztocze Szczebrz. 18.04.2018; 17:00 1:1
Tomasovia vs. MKS Ryki 18.04.2018; 17:00 3:1
Łada Biłgoraj vs. Lewart Lubartów 18.04.2018; 17:00 0:3
Eko Różanka vs. Stal Kraśnik 16.05.2018; 17:30 2:7

17

Mecz Data Wynik
Hetman Zamość vs. Eko Różanka 24.03.2018; 14:00 5:2
Tomasovia vs. Lublinianka 25.03.2018; 13:00 1:1
Lewart Lubartów vs. MKS Ryki 25.03.2018; 14:00 10:0
Górnik II Łęczna vs. Końskowola 25.03.2018; 16:00 5:3
Stal Kraśnik vs. Victoria Żmudź 03.04.2018; 16:00 5:0
Łada Biłgoraj vs. Kłos Chełm 09.05.2018; 17:00 1:1
Roztocze Szczebrz. vs. Werbkowice 16.05.2018; 18:00 1:3

18

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Lewart Lubartów 31.03.2018; 12:00 1:1
Victoria Żmudź vs. Hetman Zamość 31.03.2018; 13:00 0:6
Końskowola vs. Roztocze Szczebrz. 31.03.2018; 13:00 2:0
Werbkowice vs. Tomasovia 31.03.2018; 13:00 1:3
MKS Ryki vs. Łada Biłgoraj 31.03.2018; 13:00 1:0
Kłos Chełm vs. Sokół Adamów 31.03.2018; 14:00 1:2
Eko Różanka vs. Górnik II Łęczna 31.03.2018; 14:00 0:1

19

Mecz Data Wynik
MKS Ryki vs. Kłos Chełm 07.04.2018; 16:00 0:0
Roztocze Szczebrz. vs. Eko Różanka 07.04.2018; 16:00 1:2
Lewart Lubartów vs. Werbkowice 08.04.2018; 14:00 5:0
Stal Kraśnik vs. Sokół Adamów 08.04.2018; 14:00 8:0
Łada Biłgoraj vs. Lublinianka 08.04.2018; 15:00 1:0
Tomasovia vs. Końskowola 08.04.2018; 15:00 1:1
Górnik II Łęczna vs. Victoria Żmudź 08.04.2018; 16:00 11:1

20

Mecz Data Wynik
Kłos Chełm vs. Stal Kraśnik 13.04.2018; 17:00 0:1
Sokół Adamów vs. Hetman Zamość 14.04.2018; 15:00 0:5
Lublinianka vs. MKS Ryki 14.04.2018; 16:00 2:0
Eko Różanka vs. Tomasovia 15.04.2018; 14:00 3:0
Victoria Żmudź vs. Roztocze Szczebrz. 15.04.2018; 15:00 5:0
Końskowola vs. Lewart Lubartów 15.04.2018; 15:00 1:1
Werbkowice vs. Łada Biłgoraj 15.04.2018; 15:00 0:4

21

Mecz Data Wynik
Lewart Lubartów vs. Eko Różanka 21.04.2018; 15:00 1:0
Lublinianka vs. Kłos Chełm 21.04.2018; 16:00 1:2
MKS Ryki vs. Werbkowice 21.04.2018; 16:00 0:3
Hetman Zamość vs. Stal Kraśnik 21.04.2018; 16:00 3:0
Łada Biłgoraj vs. Końskowola 22.04.2018; 15:00 1:0
Tomasovia vs. Victoria Żmudź 22.04.2018; 16:00 4:1
Górnik II Łęczna vs. Sokół Adamów 22.04.2018; 17:00 7:1

22

Mecz Data Wynik
Werbkowice vs. Lublinianka 28.04.2018; 13:00 3:1
Kłos Chełm vs. Hetman Zamość 28.04.2018; 15:00 1:3
Victoria Żmudź vs. Lewart Lubartów 28.04.2018; 15:00 1:3
Eko Różanka vs. Łada Biłgoraj 28.04.2018; 15:00 1:2
Stal Kraśnik vs. Górnik II Łęczna 28.04.2018; 16:00 4:1
Sokół Adamów vs. Roztocze Szczebrz. 28.04.2018; 16:00 1:1
Końskowola vs. MKS Ryki 29.04.2018; 13:00 4:1

23

Mecz Data Wynik
Werbkowice vs. Kłos Chełm 01.05.2018; 00:00 2:3
Lublinianka vs. Końskowola 01.05.2018; 00:00 1:0
MKS Ryki vs. Eko Różanka 01.05.2018; 00:00 1:2
Łada Biłgoraj vs. Victoria Żmudź 01.05.2018; 00:00 5:1
Tomasovia vs. Sokół Adamów 01.05.2018; 00:00 1:0
Górnik II Łęczna vs. Hetman Zamość 01.05.2018; 00:00 3:3
Roztocze Szczebrz. vs. Stal Kraśnik 01.05.2018; 17:00 0:5

24

Mecz Data Wynik
Kłos Chełm vs. Górnik II Łęczna 05.05.2018; 16:00 1:1
Hetman Zamość vs. Roztocze Szczebrz. 05.05.2018; 16:00 3:2
Sokół Adamów vs. Lewart Lubartów 05.05.2018; 16:00 0:2
Końskowola vs. Werbkowice 05.05.2018; 16:30 0:1
Eko Różanka vs. Lublinianka 06.05.2018; 15:00 0:0
Stal Kraśnik vs. Tomasovia 06.05.2018; 17:00 6:0
Victoria Żmudź vs. MKS Ryki 06.05.2018; 17:00 0:2

25

Mecz Data Wynik
Lublinianka vs. Victoria Żmudź 12.05.2018; 16:00 1:1
Lewart Lubartów vs. Stal Kraśnik 12.05.2018; 17:00 1:2
Roztocze Szczebrz. vs. Górnik II Łęczna 12.05.2018; 17:00 0:1
Końskowola vs. Kłos Chełm 13.05.2018; 16:00 1:3
Werbkowice vs. Eko Różanka 13.05.2018; 16:00 0:3
Łada Biłgoraj vs. Sokół Adamów 13.05.2018; 16:00 1:0
Tomasovia vs. Hetman Zamość 13.05.2018; 17:00 1:1

26

Mecz Data Wynik
Eko Różanka vs. Końskowola 19.05.2018; 13:00 2:1
Kłos Chełm vs. Roztocze Szczebrz. 19.05.2018; 17:00 1:0
Hetman Zamość vs. Lewart Lubartów 19.05.2018; 17:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Łada Biłgoraj 19.05.2018; 17:30 4:0
Górnik II Łęczna vs. Tomasovia 20.05.2018; 17:00 3:1
Sokół Adamów vs. MKS Ryki 20.05.2018; 17:00 1:2
Victoria Żmudź vs. Werbkowice 20.05.2018; 17:00 2:1

27

Mecz Data Wynik
Tomasovia vs. Roztocze Szczebrz. 23.05.2018; 18:00 3:0
Lewart Lubartów vs. Górnik II Łęczna 26.05.2018; 11:00 3:0
Lublinianka vs. Sokół Adamów 26.05.2018; 16:00 3:1
MKS Ryki vs. Stal Kraśnik 26.05.2018; 16:00 0:9
Eko Różanka vs. Kłos Chełm 27.05.2018; 16:00 3:1
Łada Biłgoraj vs. Hetman Zamość 27.05.2018; 16:00 2:1
Końskowola vs. Victoria Żmudź 27.05.2018; 17:00 5:0

28

Mecz Data Wynik
Kłos Chełm vs. Tomasovia 30.05.2018; 00:00 2:0
Hetman Zamość vs. MKS Ryki 30.05.2018; 17:00 7:0
Stal Kraśnik vs. Lublinianka 30.05.2018; 17:00 4:1
Sokół Adamów vs. Werbkowice 30.05.2018; 17:00 2:3
Eko Różanka vs. Victoria Żmudź 30.05.2018; 17:00 0:1
Roztocze Szczebrz. vs. Lewart Lubartów 30.05.2018; 17:30 1:5
Górnik II Łęczna vs. Łada Biłgoraj 30.05.2018; 17:30 4:2

29

Mecz Data Wynik
Victoria Żmudź vs. Kłos Chełm 02.06.2018; 17:30 1:1
Końskowola vs. Sokół Adamów 02.06.2018; 17:30 4:1
Werbkowice vs. Stal Kraśnik 02.06.2018; 17:30 1:6
Lublinianka vs. Hetman Zamość 02.06.2018; 17:30 2:0
MKS Ryki vs. Górnik II Łęczna 02.06.2018; 17:30 1:7
Łada Biłgoraj vs. Roztocze Szczebrz. 02.06.2018; 17:30 2:0
Lewart Lubartów vs. Tomasovia 02.06.2018; 17:30 0:1

30

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Końskowola 09.06.2018; 16:00 5:1
Kłos Chełm vs. Lewart Lubartów 09.06.2018; 17:30 4:2
Tomasovia vs. Łada Biłgoraj 09.06.2018; 17:30 3:1
Roztocze Szczebrz. vs. MKS Ryki 09.06.2018; 17:30 3:5
Górnik II Łęczna vs. Lublinianka 09.06.2018; 17:30 3:3
Hetman Zamość vs. Werbkowice 09.06.2018; 17:30 4:1
Sokół Adamów vs. Eko Różanka 09.06.2018; 17:30 5:0
Filtrowanie
Stal
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Stal Rzeszów 16 24 33
  • 2. Podhale Nowy Targ 16 15 33
  • 3. Hutnik Kraków 16 11 32
  • 4. Motor Lublin 16 10 29
  • 5. Wisła Puławy 16 4 28
  • 6. Stal Kraśnik 16 8 25
  • 7. Orlęta Radzyń 16 5 24
  • 8. Wólczanka 16 7 21
  • 9. KSZO Ostrowiec 16 4 21
  • 1. AMSPN Hetman Zamość 14 40 35
  • 2. Górnik Łęczna S.A 14 43 30
  • 3. Tomasovia 14 18 25
  • 4. Sygnał Lublin 14 16 25
  • 5. Stal Kraśnik jm 14 8 22
  • 6. Chełmianka 14 -11 14
  • 7. Łada Biłgoraj 14 -10 13
  • 8. Gaudium Zamość 14 -104 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król10
  • 2.Arkadiusz Maj5
  • 3.Daniel Szewc5
  • 4.Filip Drozd4
  • 5.Adam Nowak2
  • 1.Michał Misiak6
  • 2.Anton Lutsyk4
  • 3.Damian Pietroń3
  • 4.Łukasz Mazurek3
  • 5.Adam Nowak2
  • Jakub Zolech

    Jakub Zolech

    25 lat, bramkarz

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Sebastian Ciołek

    Sebastian Ciołek

    27 lat, bramkarz

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Bartłomiej Gąska

    Bartłomiej Gąska

    20 lat, obrońca

    MECZE: 9 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    35 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    19 lat, obrońca

    MECZE: 15 GOLE: 0 ASYSTY: 1
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    16 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Łukasz Mazurek

    Łukasz Mazurek

    26 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Marcin Świech

    Marcin Świech

    24 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Nowak

    Adam Nowak

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 2 ASYSTY: 1
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    31 lat, pomocnik

    MECZE: 15 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Kędra

    Daniel Kędra

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    33 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 5 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 2
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Michał Wawryszczuk

    Michał Wawryszczuk

    21 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    29 lat, pomocnik

    MECZE: 16 GOLE: 10 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Adamczuk

    Arkadiusz Adamczuk

    23 lat, napastnik

    MECZE: 10 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    19 lat, napastnik

    MECZE: 14 GOLE: 5 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    27 lat, napastnik

    MECZE: 12 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    17 lat, napastnik

    MECZE: 0 GOLE: 0 ASYSTY: 0

NAJBLIŻSZE URODZINY

Rafał Król

Rafał Król

pomocnik

DATA URODZIN: 16 stycznia 1989

Sonda

Obecnie żadna sonda nie jest aktywna

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2018 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |