Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - IV liga - 2015 / 2016

30

Mecz Data Wynik
Orlęta Łuków vs. Victoria Żmudź 11.06.2016; 17:00 1:0
Stal Kraśnik vs. Końskowola 11.06.2016; 17:00 2:3
Janowianka vs. Opolanin O. Lub. 11.06.2016; 17:00 0:6
Polesie Kock vs. Werbkowice 11.06.2016; 17:00 4:2
Podlasie Biała P. vs. Lutnia Piszczac 11.06.2016; 17:00 1:1
Unia Hrubieszów vs. Orion Niedrzwica 11.06.2016; 17:00 1:1
Górnik II Łęczna vs. Hetman Żółkiewka 11.06.2016; 17:00 2:0
Włodawianka vs. Granica Dorohusk 11.06.2016; 17:00 4:3

29

Mecz Data Wynik
Granica Dorohusk vs. Orlęta Łuków 05.06.2016; 17:00 3:1
Hetman Żółkiewka vs. Włodawianka 05.06.2016; 17:00 1:2
Orion Niedrzwica vs. Górnik II Łęczna 05.06.2016; 17:00 2:1
Lutnia Piszczac vs. Unia Hrubieszów 05.06.2016; 17:00 1:0
Werbkowice vs. Podlasie Biała P. 05.06.2016; 17:00 1:4
Opolanin O. Lub. vs. Polesie Kock 05.06.2016; 17:00 2:2
Końskowola vs. Janowianka 05.06.2016; 17:00 1:0
Victoria Żmudź vs. Stal Kraśnik 05.06.2016; 17:00 1:1

28

Mecz Data Wynik
Polesie Kock vs. Końskowola 28.05.2016; 17:00 2:0
Podlasie Biała P. vs. Opolanin O. Lub. 28.05.2016; 17:00 0:0
Granica Dorohusk vs. Hetman Żółkiewka 28.05.2016; 17:00 1:0
Janowianka vs. Victoria Żmudź 29.05.2016; 16:00 1:4
Włodawianka vs. Orion Niedrzwica 29.05.2016; 16:00 4:1
Orlęta Łuków vs. Stal Kraśnik 29.05.2016; 17:00 2:3
Unia Hrubieszów vs. Werbkowice 29.05.2016; 17:00 0:2
Górnik II Łęczna vs. Lutnia Piszczac 29.05.2016; 17:00 1:2

27

Mecz Data Wynik
Końskowola vs. Podlasie Biała P. 21.05.2016; 16:00 2:0
Victoria Żmudź vs. Polesie Kock 21.05.2016; 17:00 3:1
Werbkowice vs. Górnik II Łęczna 22.05.2016; 16:00 7:3
Hetman Żółkiewka vs. Orlęta Łuków 22.05.2016; 17:00 2:2
Orion Niedrzwica vs. Granica Dorohusk 22.05.2016; 17:00 1:1
Lutnia Piszczac vs. Włodawianka 22.05.2016; 17:00 0:1
Opolanin O. Lub. vs. Unia Hrubieszów 22.05.2016; 17:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Janowianka 22.05.2016; 17:00 2:0

26

Mecz Data Wynik
Polesie Kock vs. Stal Kraśnik 14.05.2016; 17:00 3:2
Podlasie Biała P. vs. Victoria Żmudź 14.05.2016; 17:00 3:1
Granica Dorohusk vs. Lutnia Piszczac 14.05.2016; 17:00 0:2
Włodawianka vs. Werbkowice 15.05.2016; 16:00 2:1
Orlęta Łuków vs. Janowianka 15.05.2016; 17:00 5:1
Unia Hrubieszów vs. Końskowola 15.05.2016; 17:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Opolanin O. Lub. 15.05.2016; 17:00 4:2
Hetman Żółkiewka vs. Orion Niedrzwica 15.05.2016; 17:00 0:3

25

Mecz Data Wynik
Opolanin O. Lub. vs. Włodawianka 07.05.2016; 13:30 5:0
Końskowola vs. Górnik II Łęczna 07.05.2016; 16:00 2:3
Victoria Żmudź vs. Unia Hrubieszów 07.05.2016; 17:00 1:0
Werbkowice vs. Granica Dorohusk 08.05.2016; 15:00 0:0
Lutnia Piszczac vs. Hetman Żółkiewka 08.05.2016; 16:00 2:1
Stal Kraśnik vs. Podlasie Biała P. 08.05.2016; 16:00 4:1
Janowianka vs. Polesie Kock 08.05.2016; 16:00 1:5
Orion Niedrzwica vs. Orlęta Łuków 08.05.2016; 17:00 3:1

24

Mecz Data Wynik
Włodawianka vs. Końskowola 03.05.2016; 15:00 0:1
Podlasie Biała P. vs. Janowianka 03.05.2016; 16:00 1:1
Górnik II Łęczna vs. Victoria Żmudź 03.05.2016; 16:00 2:1
Orlęta Łuków vs. Polesie Kock 03.05.2016; 17:00 1:3
Unia Hrubieszów vs. Stal Kraśnik 03.05.2016; 17:00 1:2
Granica Dorohusk vs. Opolanin O. Lub. 03.05.2016; 17:00 2:0
Hetman Żółkiewka vs. Werbkowice 03.05.2016; 17:00 0:5
Orion Niedrzwica vs. Lutnia Piszczac 03.05.2016; 17:00 2:0

23

Mecz Data Wynik
Victoria Żmudź vs. Włodawianka 30.04.2016; 11:00 5:2
Werbkowice vs. Orion Niedrzwica 30.04.2016; 15:00 4:1
Lutnia Piszczac vs. Orlęta Łuków 30.04.2016; 16:00 1:3
Opolanin O. Lub. vs. Hetman Żółkiewka 30.04.2016; 16:00 2:1
Końskowola vs. Granica Dorohusk 30.04.2016; 16:00 1:1
Stal Kraśnik vs. Górnik II Łęczna 30.04.2016; 16:00 5:1
Janowianka vs. Unia Hrubieszów 30.04.2016; 16:00 1:2
Polesie Kock vs. Podlasie Biała P. 30.04.2016; 17:00 1:5

22

Mecz Data Wynik
Granica Dorohusk vs. Victoria Żmudź 23.04.2016; 16:00 0:2
Orlęta Łuków vs. Podlasie Biała P. 23.04.2016; 17:00 0:1
Lutnia Piszczac vs. Werbkowice 23.04.2016; 17:00 2:3
Włodawianka vs. Stal Kraśnik 24.04.2016; 15:00 2:2
Unia Hrubieszów vs. Polesie Kock 24.04.2016; 16:00 1:1
Górnik II Łęczna vs. Janowianka 24.04.2016; 16:00 1:0
Orion Niedrzwica vs. Opolanin O. Lub. 24.04.2016; 16:00 1:2
Hetman Żółkiewka vs. Końskowola 24.04.2016; 17:00 0:3

21

Mecz Data Wynik
Victoria Żmudź vs. Hetman Żółkiewka 16.04.2016; 16:00 0:0
Polesie Kock vs. Górnik II Łęczna 16.04.2016; 16:00 2:1
Podlasie Biała P. vs. Unia Hrubieszów 16.04.2016; 16:00 1:0
Końskowola vs. Orion Niedrzwica 17.04.2016; 14:30 1:1
Werbkowice vs. Orlęta Łuków 17.04.2016; 15:00 0:2
Opolanin O. Lub. vs. Lutnia Piszczac 17.04.2016; 15:00 1:3
Stal Kraśnik vs. Granica Dorohusk 17.04.2016; 15:00 2:4
Janowianka vs. Włodawianka 17.04.2016; 15:00 1:0

20

Mecz Data Wynik
Granica Dorohusk vs. Janowianka 09.04.2016; 16:00 1:1
Włodawianka vs. Polesie Kock 10.04.2016; 14:00 2:1
Lutnia Piszczac vs. Końskowola 10.04.2016; 14:00 1:1
Werbkowice vs. Opolanin O. Lub. 10.04.2016; 14:00 0:0
Orlęta Łuków vs. Unia Hrubieszów 10.04.2016; 16:00 0:1
Górnik II Łęczna vs. Podlasie Biała P. 10.04.2016; 16:00 1:3
Orion Niedrzwica vs. Victoria Żmudź 10.04.2016; 16:00 4:1
Hetman Żółkiewka vs. Stal Kraśnik 10.04.2016; 17:00 1:2

Kolejka 19

Mecz Data Wynik
Victoria Żmudź vs. Lutnia Piszczac 02.04.2016; 14:00 2:0
Podlasie Biała P. vs. Włodawianka 02.04.2016; 14:00 3:1
Unia Hrubieszów vs. Górnik II Łęczna 02.04.2016; 14:00 1:1
Stal Kraśnik vs. Orion Niedrzwica 03.04.2016; 14:00 0:1
Janowianka vs. Hetman Żółkiewka 03.04.2016; 14:00 1:0
Polesie Kock vs. Granica Dorohusk 03.04.2016; 14:00 1:1
Końskowola vs. Werbkowice 03.04.2016; 14:30 2:4
Opolanin O. Lub. vs. Orlęta Łuków 03.04.2016; 15:00 1:2

Kolejka 18

Mecz Data Wynik
Orion Niedrzwica vs. Janowianka 26.03.2016; 11:00 2:3
Orlęta Łuków vs. Górnik II Łęczna 26.03.2016; 12:00 3:2
Granica Dorohusk vs. Podlasie Biała P. 26.03.2016; 12:00 0:2
Hetman Żółkiewka vs. Polesie Kock 26.03.2016; 12:00 4:1
Lutnia Piszczac vs. Stal Kraśnik 26.03.2016; 12:00 1:0
Opolanin O. Lub. vs. Końskowola 26.03.2016; 12:00 1:1
Włodawianka vs. Unia Hrubieszów 26.03.2016; 13:00 1:2
Werbkowice vs. Victoria Żmudź 26.03.2016; 13:00 1:4

Kolejka 17

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Włodawianka 19.03.2016; 11:00 1:3
Podlasie Biała P. vs. Hetman Żółkiewka 19.03.2016; 14:30 3:3
Janowianka vs. Lutnia Piszczac 20.03.2016; 13:00 0:3
Unia Hrubieszów vs. Granica Dorohusk 20.03.2016; 13:00 6:0
Victoria Żmudź vs. Opolanin O. Lub. 20.03.2016; 14:00 5:1
Stal Kraśnik vs. Werbkowice 20.03.2016; 14:00 2:1
Polesie Kock vs. Orion Niedrzwica 20.03.2016; 14:00 1:5
Końskowola vs. Orlęta Łuków 20.03.2016; 14:30 1:1

Kolejka 16

Mecz Data Wynik
Orlęta Łuków vs. Włodawianka 15.11.2015; 13:00 4:0
Granica Dorohusk vs. Górnik II Łęczna 15.11.2015; 13:00 2:3
Hetman Żółkiewka vs. Unia Hrubieszów 15.11.2015; 13:00 0:0
Orion Niedrzwica vs. Podlasie Biała P. 15.11.2015; 13:00 0:3
Lutnia Piszczac vs. Polesie Kock 15.11.2015; 13:00 6:2
Werbkowice vs. Janowianka 15.11.2015; 13:00 5:0
Końskowola vs. Victoria Żmudź 15.11.2015; 13:00 3:0
Opolanin O. Lub. vs. Stal Kraśnik 15.11.2015; 13:30 0:2

Kolejka 15

Mecz Data Wynik
Victoria Żmudź vs. Orlęta Łuków 11.11.2015; 13:00 1:2
Opolanin O. Lub. vs. Janowianka 11.11.2015; 13:00 0:1
Werbkowice vs. Polesie Kock 11.11.2015; 13:00 4:2
Lutnia Piszczac vs. Podlasie Biała P. 11.11.2015; 13:00 0:6
Orion Niedrzwica vs. Unia Hrubieszów 11.11.2015; 13:00 1:1
Hetman Żółkiewka vs. Górnik II Łęczna 11.11.2015; 13:00 1:6
Granica Dorohusk vs. Włodawianka 11.11.2015; 13:00 0:1
Końskowola vs. Stal Kraśnik 11.11.2015; 13:45 1:3

Kolejka 14

Mecz Data Wynik
Włodawianka vs. Hetman Żółkiewka 08.11.2015; 13:00 2:1
Górnik II Łęczna vs. Orion Niedrzwica 08.11.2015; 13:00 3:0
Polesie Kock vs. Opolanin O. Lub. 08.11.2015; 13:00 0:4
Stal Kraśnik vs. Victoria Żmudź 08.11.2015; 13:00 5:2
Orlęta Łuków vs. Granica Dorohusk 08.11.2015; 14:00 0:0
Unia Hrubieszów vs. Lutnia Piszczac 08.11.2015; 14:00 1:2
Podlasie Biała P. vs. Werbkowice 08.11.2015; 14:00 5:0
Janowianka vs. Końskowola 08.11.2015; 14:00 0:3

Kolejka 13

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik vs. Orlęta Łuków 31.10.2015; 13:00 2:1
Victoria Żmudź vs. Janowianka 31.10.2015; 13:00 3:0
Końskowola vs. Polesie Kock 31.10.2015; 13:00 2:2
Opolanin O. Lub. vs. Podlasie Biała P. 31.10.2015; 13:00 2:3
Werbkowice vs. Unia Hrubieszów 31.10.2015; 13:00 1:1
Lutnia Piszczac vs. Górnik II Łęczna 31.10.2015; 13:00 4:2
Orion Niedrzwica vs. Włodawianka 31.10.2015; 13:00 1:1
Hetman Żółkiewka vs. Granica Dorohusk 31.10.2015; 13:00 1:3

Kolejka 12

Mecz Data Wynik
Orlęta Łuków vs. Hetman Żółkiewka 25.10.2015; 14:00 1:1
Granica Dorohusk vs. Orion Niedrzwica 25.10.2015; 14:00 0:0
Włodawianka vs. Lutnia Piszczac 25.10.2015; 14:00 3:0
Górnik II Łęczna vs. Werbkowice 25.10.2015; 14:00 1:2
Unia Hrubieszów vs. Opolanin O. Lub. 25.10.2015; 14:00 5:0
Podlasie Biała P. vs. Końskowola 25.10.2015; 14:00 2:0
Polesie Kock vs. Victoria Żmudź 25.10.2015; 14:00 3:0
Janowianka vs. Stal Kraśnik 25.10.2015; 14:00 1:3

Kolejka 11

Mecz Data Wynik
Lutnia Piszczac vs. Granica Dorohusk 18.10.2015; 13:00 2:0
Janowianka vs. Orlęta Łuków 18.10.2015; 14:00 3:1
Stal Kraśnik vs. Polesie Kock 18.10.2015; 14:00 2:3
Victoria Żmudź vs. Podlasie Biała P. 18.10.2015; 14:00 0:4
Końskowola vs. Unia Hrubieszów 18.10.2015; 14:00 1:1
Werbkowice vs. Włodawianka 18.10.2015; 14:00 7:0
Orion Niedrzwica vs. Hetman Żółkiewka 18.10.2015; 14:00 0:3
Opolanin O. Lub. vs. Górnik II Łęczna 26.10.2015; 14:00 1:3

Kolejka 10

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Stal Kraśnik 10.10.2015; 13:00 1:2
Hetman Żółkiewka vs. Lutnia Piszczac 11.10.2015; 14:00 2:0
Unia Hrubieszów vs. Victoria Żmudź 11.10.2015; 14:00 1:0
Polesie Kock vs. Janowianka 11.10.2015; 14:00 0:2
Orlęta Łuków vs. Orion Niedrzwica 11.10.2015; 15:00 1:1
Granica Dorohusk vs. Werbkowice 11.10.2015; 15:00 2:2
Włodawianka vs. Opolanin O. Lub. 11.10.2015; 15:00 1:1
Górnik II Łęczna vs. Końskowola 11.10.2015; 15:00 1:3

Kolejka 9

Mecz Data Wynik
Victoria Żmudź vs. Górnik II Łęczna 04.10.2015; 14:00 4:2
Końskowola vs. Włodawianka 04.10.2015; 14:00 7:0
Werbkowice vs. Hetman Żółkiewka 04.10.2015; 14:00 4:0
Lutnia Piszczac vs. Orion Niedrzwica 04.10.2015; 14:00 1:0
Polesie Kock vs. Orlęta Łuków 04.10.2015; 15:00 0:0
Janowianka vs. Podlasie Biała P. 04.10.2015; 15:00 0:2
Stal Kraśnik vs. Unia Hrubieszów 04.10.2015; 15:00 0:0
Opolanin O. Lub. vs. Granica Dorohusk 26.10.2015; 14:00 6:2

Kolejka 8

Mecz Data Wynik
Orlęta Łuków vs. Lutnia Piszczac 27.09.2015; 15:00 1:2
Orion Niedrzwica vs. Werbkowice 27.09.2015; 15:00 1:1
Hetman Żółkiewka vs. Opolanin O. Lub. 27.09.2015; 15:00 1:2
Granica Dorohusk vs. Końskowola 27.09.2015; 15:00 0:2
Włodawianka vs. Victoria Żmudź 27.09.2015; 15:00 2:0
Unia Hrubieszów vs. Janowianka 27.09.2015; 15:00 1:0
Podlasie Biała P. vs. Polesie Kock 27.09.2015; 15:00 0:2
Górnik II Łęczna vs. Stal Kraśnik 27.09.2015; 16:00 1:4

Kolejka 7

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Orlęta Łuków 19.09.2015; 16:00 5:0
Victoria Żmudź vs. Granica Dorohusk 20.09.2015; 15:00 4:1
Końskowola vs. Hetman Żółkiewka 20.09.2015; 15:00 3:0
Opolanin O. Lub. vs. Orion Niedrzwica 20.09.2015; 15:00 2:0
Polesie Kock vs. Unia Hrubieszów 20.09.2015; 16:00 3:1
Janowianka vs. Górnik II Łęczna 20.09.2015; 16:00 3:0
Stal Kraśnik vs. Włodawianka 20.09.2015; 16:00 0:0
Werbkowice vs. Lutnia Piszczac 20.09.2015; 16:00 1:1

Kolejka 6

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Polesie Kock 12.09.2015; 17:00 1:3
Orlęta Łuków vs. Werbkowice 13.09.2015; 15:00 0:1
Lutnia Piszczac vs. Opolanin O. Lub. 13.09.2015; 15:00 2:2
Hetman Żółkiewka vs. Victoria Żmudź 13.09.2015; 15:00 2:2
Orion Niedrzwica vs. Końskowola 13.09.2015; 16:00 1:0
Granica Dorohusk vs. Stal Kraśnik 13.09.2015; 16:00 0:3
Włodawianka vs. Janowianka 13.09.2015; 16:00 2:2
Unia Hrubieszów vs. Podlasie Biała P. 13.09.2015; 17:00 0:3

Kolejka 5

Mecz Data Wynik
Podlasie Biała P. vs. Górnik II Łęczna 05.09.2015; 16:00 6:3
Unia Hrubieszów vs. Orlęta Łuków 06.09.2015; 16:00 2:0
Polesie Kock vs. Włodawianka 06.09.2015; 16:00 3:2
Janowianka vs. Granica Dorohusk 06.09.2015; 16:00 3:1
Stal Kraśnik vs. Hetman Żółkiewka 06.09.2015; 16:00 1:0
Victoria Żmudź vs. Orion Niedrzwica 06.09.2015; 16:00 4:2
Końskowola vs. Lutnia Piszczac 06.09.2015; 16:00 4:1
Opolanin O. Lub. vs. Werbkowice 06.09.2015; 16:00 0:3

Kolejka 4

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Unia Hrubieszów 29.08.2015; 16:00 4:1
Orlęta Łuków vs. Opolanin O. Lub. 30.08.2015; 16:00 3:1
Werbkowice vs. Końskowola 30.08.2015; 16:00 1:1
Lutnia Piszczac vs. Victoria Żmudź 30.08.2015; 16:00 0:1
Hetman Żółkiewka vs. Janowianka 30.08.2015; 16:00 2:2
Granica Dorohusk vs. Polesie Kock 30.08.2015; 16:00 0:3
Włodawianka vs. Podlasie Biała P. 30.08.2015; 16:00 2:3
Orion Niedrzwica vs. Stal Kraśnik 30.08.2015; 17:00 1:4

Kolejka 3

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Orlęta Łuków 22.08.2015; 17:00 3:0
Podlasie Biała P. vs. Granica Dorohusk 22.08.2015; 17:00 8:0
Unia Hrubieszów vs. Włodawianka 23.08.2015; 16:00 2:1
Polesie Kock vs. Hetman Żółkiewka 23.08.2015; 16:00 2:0
Victoria Żmudź vs. Werbkowice 23.08.2015; 16:00 1:4
Końskowola vs. Opolanin O. Lub. 23.08.2015; 16:00 3:2
Stal Kraśnik vs. Lutnia Piszczac 23.08.2015; 17:00 1:2
Janowianka vs. Orion Niedrzwica 23.08.2015; 17:00 1:0

Kolejka 2

Mecz Data Wynik
Włodawianka vs. Górnik II Łęczna 15.08.2015; 17:00 1:1
Orlęta Łuków vs. Końskowola 16.08.2015; 17:00 3:4
Opolanin O. Lub. vs. Victoria Żmudź 16.08.2015; 17:00 5:0
Werbkowice vs. Stal Kraśnik 16.08.2015; 17:00 1:2
Lutnia Piszczac vs. Janowianka 16.08.2015; 17:00 4:0
Orion Niedrzwica vs. Polesie Kock 16.08.2015; 17:00 0:2
Hetman Żółkiewka vs. Podlasie Biała P. 16.08.2015; 17:00 1:2
Granica Dorohusk vs. Unia Hrubieszów 16.08.2015; 17:00 0:0

Kolejka 1

Mecz Data Wynik
Górnik II Łęczna vs. Granica Dorohusk 08.08.2015; 17:00 2:2
Podlasie Biała P. vs. Orion Niedrzwica 08.08.2015; 17:00 4:1
Włodawianka vs. Orlęta Łuków 09.08.2015; 17:00 3:1
Unia Hrubieszów vs. Hetman Żółkiewka 09.08.2015; 17:00 1:1
Polesie Kock vs. Lutnia Piszczac 09.08.2015; 17:00 2:0
Janowianka vs. Werbkowice 09.08.2015; 17:00 1:1
Victoria Żmudź vs. Końskowola 09.08.2015; 17:00 1:3
Stal Kraśnik vs. Opolanin O. Lub. 09.08.2015; 17:30 2:1
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 14 28 39
  • 2. Końskowola 14 15 31
  • 3. Hetman Zamość 14 21 28
  • 4. Tomasovia 14 14 28
  • 5. Lublinianka 14 15 25
  • 6. Werbkowice 14 3 23
  • 7. Kłos Chełm 14 1 23
  • 8. Lewart Lubartów 14 7 22
  • 9. Eko Różanka 14 -12 16
  • 1. Unia Wilkołaz 13 19 28
  • 2. Iskra Krzemień 13 11 24
  • 3. LKS Stróża 13 10 24
  • 4. Wisła Józefów 13 4 23
  • 5. Stal II Kraśnik 13 13 22
  • 6. Stok Zakrzówek 13 13 22
  • 7. Poniatowa Wieś 13 11 22
  • 8. Płomień Trzydnik 13 10 21
  • 9. Tęcza Kraśnik 13 -5 15
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Arkadiusz Maj8
  • 3.Filip Drozd7
  • 4.Ernest Skrzyński4
  • 5.Daniel Szewc4
  • 1.Adam Orzeł4
  • 2.Piotr Chomczyk3
  • 3.Rafał Król3
  • 4.Damian Pietroń2
  • 5.Damian Falisiewicz2
  • Adrian Kędzierski

    Adrian Kędzierski

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    28 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    27 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 13 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 14 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 8 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    26 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 7 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    16 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Adam Orzeł

Adam Orzeł

obrońca

DATA URODZIN: 19 grudnia 1996

Sonda

Najpopularniejszy zawodnik rundy jesiennej
Cholewiński Paweł
Chomczyk Piotr
Dąbrowski Jakub
Drozd Filip
Falisiewicz Damian
Gajewski Jakub
Kędzierski Adrian
Kijańczuk Łukasz
Król Rafał
Leziak Grzegorz
Lutsyk Anton
Maj Arkadiusz
Matysiak Mateusz
Orzeł Adam
Pietroń Damian
Pluder Albert
Skrzyński Ernest
Szabat Oskar
Szewc Daniel
Szczuka Dawid
Wojtaszek Marcin
Zieliński Emil
Żuber Patryk
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |