Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - LLJM - 2015 / 2016

26

Mecz Data Wynik
Perła Borzechów vs. Stal Kraśnik jm 27.04.2016; 17:00 2:10
Granit Bychawa vs. Unia Wilkołaz 18.06.2016; 11:00
Płomień Trzydnik vs. Wodniak Piotrawin 19.06.2016; 11:00 3:0
Gościeradów vs. Wisła Annopol 19.06.2016; 14:30

25

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Płomień Trzydnik 30.04.2016; 12:00 0:0
Tęcza Bełżyce vs. Dubler Opole Lub. 11.06.2016; 11:00 0:3
Unia Wilkołaz vs. Modliborzyce 11.06.2016; 11:00 3:1
Wisła Annopol vs. Granit Bychawa 11.06.2016; 11:00 3:4
Wodniak Piotrawin vs. Gościeradów 11.06.2016; 11:00 0:3
Stal Poniatowa jm vs. Perła Borzechów 11.06.2016; 13:30

24

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Stal Poniatowa jm 18.05.2016; 17:00 2:3
Perła Borzechów vs. Tęcza Bełżyce 04.06.2016; 13:00 6:2
Płomień Trzydnik vs. Gościeradów 04.06.2016; 15:00 1:3
Granit Bychawa vs. Wodniak Piotrawin 04.06.2016; 15:00 3:0
Modliborzyce vs. Wisła Annopol 05.06.2016; 11:00 1:16

23

Mecz Data Wynik
Tęcza Bełżyce vs. Stal Kraśnik jm 28.05.2016; 11:00 2:3
Unia Wilkołaz vs. Dubler Opole Lub. 28.05.2016; 11:00 0:2
Wodniak Piotrawin vs. Modliborzyce 28.05.2016; 11:00 0:3
Gościeradów vs. Granit Bychawa 28.05.2016; 11:00 0:3
Stal Poniatowa jm vs. Płomień Trzydnik 28.05.2016; 16:30 1:0

22

Mecz Data Wynik
Stal Poniatowa jm vs. Tęcza Bełżyce 21.05.2016; 11:00 0:0
Modliborzyce vs. Gościeradów 22.05.2016; 11:00 0:1
Perła Borzechów vs. Unia Wilkołaz 22.05.2016; 12:00 4:3
Płomień Trzydnik vs. Granit Bychawa 22.05.2016; 13:00 6:3
Dubler Opole Lub. vs. Wisła Annopol 22.05.2016; 13:00 1:1

21

Mecz Data Wynik
Tęcza Bełżyce vs. Płomień Trzydnik 14.05.2016; 11:00 2:2
Unia Wilkołaz vs. Stal Kraśnik jm 14.05.2016; 11:00 1:5
Wodniak Piotrawin vs. Dubler Opole Lub. 14.05.2016; 11:00 0:3
Wisła Annopol vs. Perła Borzechów 15.05.2016; 11:00 16:3
Granit Bychawa vs. Modliborzyce 15.05.2016; 11:00 6:0

20

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Wisła Annopol 07.05.2016; 11:00 5:1
Stal Poniatowa jm vs. Unia Wilkołaz 07.05.2016; 13:30 3:1
Płomień Trzydnik vs. Modliborzyce 08.05.2016; 13:00 6:2
Dubler Opole Lub. vs. Gościeradów 08.05.2016; 16:00 3:0
Perła Borzechów vs. Wodniak Piotrawin 08.05.2016; 16:00 3:0

19

Mecz Data Wynik
Unia Wilkołaz vs. Tęcza Bełżyce 30.04.2016; 11:00 1:1
Wisła Annopol vs. Stal Poniatowa jm 30.04.2016; 11:00 4:1
Wodniak Piotrawin vs. Stal Kraśnik jm 30.04.2016; 11:00 0:3
Gościeradów vs. Perła Borzechów 30.04.2016; 11:00 3:0
Granit Bychawa vs. Dubler Opole Lub. 30.04.2016; 11:00 2:2

18

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Gościeradów 23.04.2016; 11:00 3:1
Stal Poniatowa jm vs. Wodniak Piotrawin 23.04.2016; 11:00 3:0
Tęcza Bełżyce vs. Wisła Annopol 23.04.2016; 11:00 3:0
Dubler Opole Lub. vs. Modliborzyce 23.04.2016; 14:00 5:0
Perła Borzechów vs. Granit Bychawa 24.04.2016; 12:00 0:3

17

Mecz Data Wynik
Wodniak Piotrawin vs. Tęcza Bełżyce 16.04.2016; 10:00 0:3
Granit Bychawa vs. Stal Kraśnik jm 16.04.2016; 13:00 2:3
Modliborzyce vs. Perła Borzechów 16.04.2016; 13:00 3:3
Gościeradów vs. Stal Poniatowa jm 17.04.2016; 11:30 1:4
Płomień Trzydnik vs. Unia Wilkołaz 17.04.2016; 12:00 4:0

16

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Modliborzyce 09.04.2016; 11:00 9:1
Tęcza Bełżyce vs. Gościeradów 09.04.2016; 11:00 7:2
Płomień Trzydnik vs. Dubler Opole Lub. 09.04.2016; 12:00 3:5
Stal Poniatowa jm vs. Granit Bychawa 09.04.2016; 14:00 1:3
Unia Wilkołaz vs. Wisła Annopol 10.04.2016; 11:00 1:1

15

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Stal Poniatowa jm 02.04.2016; 11:00 2:5
Wodniak Piotrawin vs. Unia Wilkołaz 03.04.2016; 00:00 0:3
Wisła Annopol vs. Płomień Trzydnik 03.04.2016; 11:00 3:0
Granit Bychawa vs. Tęcza Bełżyce 03.04.2016; 11:00 0:0
Dubler Opole Lub. vs. Perła Borzechów 03.04.2016; 12:30 6:0

14

Mecz Data Wynik
Tęcza Bełżyce vs. Modliborzyce 26.03.2016; 10:00 0:0
Unia Wilkołaz vs. Gościeradów 26.03.2016; 10:00 1:0
Wisła Annopol vs. Wodniak Piotrawin 26.03.2016; 11:00 3:0
Płomień Trzydnik vs. Perła Borzechów 26.03.2016; 12:00 3:0
Stal Kraśnik jm vs. Dubler Opole Lub. 26.03.2016; 12:00 3:3

13

Mecz Data Wynik
Wisła Annopol vs. Gościeradów 07.11.2015; 11:00 3:2
Stal Poniatowa jm vs. Dubler Opole Lub. 07.11.2015; 11:00 2:2
Stal Kraśnik jm vs. Perła Borzechów 07.11.2015; 11:00 0:1
Wodniak Piotrawin vs. Płomień Trzydnik 07.11.2015; 13:00 5:0
Unia Wilkołaz vs. Granit Bychawa 08.11.2015; 10:00 1:2

12

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Unia Wilkołaz 31.10.2015; 11:00 0:4
Granit Bychawa vs. Wisła Annopol 31.10.2015; 11:00 2:0
Gościeradów vs. Wodniak Piotrawin 31.10.2015; 11:00 2:1
Perła Borzechów vs. Stal Poniatowa jm 31.10.2015; 11:30 2:3
Płomień Trzydnik vs. Stal Kraśnik jm 31.10.2015; 13:30 6:2
Dubler Opole Lub. vs. Tęcza Bełżyce 31.10.2015; 13:30 6:0

11

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Płomień Trzydnik 24.10.2015; 11:00 4:0
Wisła Annopol vs. Modliborzyce 24.10.2015; 11:00 3:0
Tęcza Bełżyce vs. Perła Borzechów 24.10.2015; 12:00 3:3
Wodniak Piotrawin vs. Granit Bychawa 24.10.2015; 13:00 0:1
Stal Poniatowa jm vs. Stal Kraśnik jm 25.10.2015; 11:00 1:1

10

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Tęcza Bełżyce 17.10.2015; 11:00 2:1
Granit Bychawa vs. Gościeradów 17.10.2015; 11:00 1:1
Płomień Trzydnik vs. Stal Poniatowa jm 17.10.2015; 13:30 3:4
Modliborzyce vs. Wodniak Piotrawin 18.10.2015; 11:00 1:2
Dubler Opole Lub. vs. Unia Wilkołaz 18.10.2015; 12:00 3:0

9

Mecz Data Wynik
Granit Bychawa vs. Płomień Trzydnik 10.10.2015; 11:00 11:1
Gościeradów vs. Modliborzyce 10.10.2015; 11:00 7:3
Unia Wilkołaz vs. Perła Borzechów 10.10.2015; 11:00 5:1
Tęcza Bełżyce vs. Stal Poniatowa jm 10.10.2015; 12:00 0:3
Wisła Annopol vs. Dubler Opole Lub. 10.10.2015; 13:00 3:4

8

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Unia Wilkołaz 03.10.2015; 12:30 4:1
Płomień Trzydnik vs. Tęcza Bełżyce 03.10.2015; 13:30 1:2
Modliborzyce vs. Granit Bychawa 04.10.2015; 11:00 0:5
Perła Borzechów vs. Wisła Annopol 04.10.2015; 12:00 2:1
Dubler Opole Lub. vs. Wodniak Piotrawin 04.10.2015; 13:00 6:1

7

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Płomień Trzydnik 26.09.2015; 11:00 0:4
Wisła Annopol vs. Stal Kraśnik jm 26.09.2015; 11:00 5:0
Wodniak Piotrawin vs. Perła Borzechów 26.09.2015; 14:00 1:0
Unia Wilkołaz vs. Stal Poniatowa jm 27.09.2015; 12:00 1:1
Gościeradów vs. Dubler Opole Lub. 14.10.2015; 10:00 1:5

6

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Wodniak Piotrawin 19.09.2015; 11:00 4:0
Tęcza Bełżyce vs. Unia Wilkołaz 19.09.2015; 12:00 2:1
Stal Poniatowa jm vs. Wisła Annopol 19.09.2015; 12:00 1:2
Dubler Opole Lub. vs. Granit Bychawa 19.09.2015; 13:00 4:2
Perła Borzechów vs. Gościeradów 19.09.2015; 15:00 3:1

5

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Stal Kraśnik jm 12.09.2015; 10:00 2:2
Granit Bychawa vs. Perła Borzechów 12.09.2015; 11:00 14:1
Wisła Annopol vs. Tęcza Bełżyce 12.09.2015; 12:00 3:0
Wodniak Piotrawin vs. Stal Poniatowa jm 12.09.2015; 15:00 1:2
Modliborzyce vs. Dubler Opole Lub. 13.09.2015; 11:00 3:0

4

Mecz Data Wynik
Unia Wilkołaz vs. Płomień Trzydnik 05.09.2015; 11:00 8:0
Stal Poniatowa jm vs. Gościeradów 05.09.2015; 12:00 2:0
Stal Kraśnik jm vs. Granit Bychawa 05.09.2015; 13:00 2:1
Perła Borzechów vs. Modliborzyce 05.09.2015; 13:00 4:2
Tęcza Bełżyce vs. Wodniak Piotrawin 14.10.2015; 14:00 4:2

3

Mecz Data Wynik
Dubler Opole Lub. vs. Płomień Trzydnik 01.09.2015; 17:00 11:1
Granit Bychawa vs. Stal Poniatowa jm 01.09.2015; 17:00 2:1
Modliborzyce vs. Stal Kraśnik jm 02.09.2015; 14:00 0:6
Gościeradów vs. Tęcza Bełżyce 02.09.2015; 15:00 2:4
Wisła Annopol vs. Unia Wilkołaz 02.09.2015; 17:00 4:1

2

Mecz Data Wynik
Tęcza Bełżyce vs. Granit Bychawa 19.08.2015; 12:30 0:3
Unia Wilkołaz vs. Wodniak Piotrawin 29.08.2015; 11:00 1:3
Płomień Trzydnik vs. Wisła Annopol 29.08.2015; 13:30 1:4
Stal Poniatowa jm vs. Modliborzyce 29.08.2015; 13:30 4:2
Perła Borzechów vs. Dubler Opole Lub. 30.08.2015; 13:00 1:2

1

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Tęcza Bełżyce 26.08.2015; 11:00 3:0
Gościeradów vs. Unia Wilkołaz 26.08.2015; 15:00 1:3
Perła Borzechów vs. Płomień Trzydnik 26.08.2015; 16:00 8:2
Wodniak Piotrawin vs. Wisła Annopol 26.08.2015; 17:00 3:3
Dubler Opole Lub. vs. Stal Kraśnik jm 16.09.2015; 17:00 0:2
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Już wkrótce....

12.07.2016; 15:02
TABELA IV LIGI
/
TABELA A-klasy
  • 1. Stal Kraśnik 14 28 39
  • 2. Końskowola 14 15 31
  • 3. Hetman Zamość 14 21 28
  • 4. Tomasovia 14 14 28
  • 5. Lublinianka 14 15 25
  • 6. Werbkowice 14 3 23
  • 7. Kłos Chełm 14 1 23
  • 8. Lewart Lubartów 14 7 22
  • 9. Eko Różanka 14 -12 16
  • 1. Unia Wilkołaz 13 19 28
  • 2. Iskra Krzemień 13 11 24
  • 3. LKS Stróża 13 10 24
  • 4. Wisła Józefów 13 4 23
  • 5. Stal II Kraśnik 13 13 22
  • 6. Stok Zakrzówek 13 13 22
  • 7. Poniatowa Wieś 13 11 22
  • 8. Płomień Trzydnik 13 10 21
  • 9. Tęcza Kraśnik 13 -5 15
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Arkadiusz Maj8
  • 3.Filip Drozd7
  • 4.Ernest Skrzyński4
  • 5.Daniel Szewc4
  • 1.Adam Orzeł4
  • 2.Piotr Chomczyk3
  • 3.Rafał Król3
  • 4.Damian Pietroń2
  • 5.Damian Falisiewicz2
  • Adrian Kędzierski

    Adrian Kędzierski

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 4 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Łukasz Kijańczuk

    Łukasz Kijańczuk

    22 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Paweł Cholewiński

    Paweł Cholewiński

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Adam Orzeł

    Adam Orzeł

    20 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Falisiewicz

    Damian Falisiewicz

    30 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Damian Pietroń

    Damian Pietroń

    34 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Grzegorz Leziak

    Grzegorz Leziak

    25 lat, obrońca

    MECZE: 5 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    18 lat, obrońca

    MECZE: 11 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Jakub Woźniak

    Jakub Woźniak

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ASYSTY:
  • Mateusz Matysiak

    Mateusz Matysiak

    28 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Piotr Chomczyk

    Piotr Chomczyk

    27 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Albert Pluder

    Albert Pluder

    18 lat, obrońca

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 13 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Daniel Szewc

    Daniel Szewc

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 4 ASYSTY: 0
  • Marcin Wojtaszek

    Marcin Wojtaszek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 3 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Oskar Szabat

    Oskar Szabat

    17 lat, pomocnik

    MECZE: 2 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Żuber

    Patryk Żuber

    24 lat, pomocnik

    MECZE: 7 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Rafał Król

    Rafał Król

    28 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 14 ASYSTY: 0
  • Emil Zieliński

    Emil Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 2 ASYSTY: 0
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    18 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 8 ASYSTY: 0
  • Dawid Szczuka

    Dawid Szczuka

    33 lat, napastnik

    MECZE: 6 GOLE: 1 ASYSTY: 0
  • Filip Drozd

    Filip Drozd

    26 lat, napastnik

    MECZE: 13 GOLE: 7 ASYSTY: 0
  • Jakub Dąbrowski

    Jakub Dąbrowski

    16 lat, napastnik

    MECZE: 1 GOLE: 0 ASYSTY: 0
  • Patryk Wciślak

    Patryk Wciślak

    16 lat, napastnik

    MECZE: GOLE: ASYSTY:

NAJBLIŻSZE URODZINY

Adam Orzeł

Adam Orzeł

obrońca

DATA URODZIN: 19 grudnia 1996

Sonda

Najpopularniejszy zawodnik rundy jesiennej
Cholewiński Paweł
Chomczyk Piotr
Dąbrowski Jakub
Drozd Filip
Falisiewicz Damian
Gajewski Jakub
Kędzierski Adrian
Kijańczuk Łukasz
Król Rafał
Leziak Grzegorz
Lutsyk Anton
Maj Arkadiusz
Matysiak Mateusz
Orzeł Adam
Pietroń Damian
Pluder Albert
Skrzyński Ernest
Szabat Oskar
Szewc Daniel
Szczuka Dawid
Wojtaszek Marcin
Zieliński Emil
Żuber Patryk
Szczegóły / Archiwum

ZAPRZYJAŹNIENI

  • Tomasovia
  • PodkarpacieLive
  • Tęcza Kraśnik
  • Stal Poniatowa
  • Polska Piłka
  • Unia Nowa Sarzyna
2007 - 2017 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Słowianowski| IonicCMS |