Terminarz - FKS Stal Kraśnik
Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Terminarz - FKS Stal Kraśnik

Terminarz - LLJM - 2015 / 2016

1

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Tęcza Bełżyce 26.08.2015; 11:00 3:0
Gościeradów vs. Unia Wilkołaz 26.08.2015; 15:00 1:3
Perła Borzechów vs. Płomień Trzydnik 26.08.2015; 16:00 8:2
Wodniak Piotrawin vs. Wisła Annopol 26.08.2015; 17:00 3:3
Dubler Opole Lub. vs. Stal Kraśnik jm 16.09.2015; 17:00 0:2

2

Mecz Data Wynik
Tęcza Bełżyce vs. Granit Bychawa 19.08.2015; 12:30 0:3
Unia Wilkołaz vs. Wodniak Piotrawin 29.08.2015; 11:00 1:3
Płomień Trzydnik vs. Wisła Annopol 29.08.2015; 13:30 1:4
Stal Poniatowa jm vs. Modliborzyce 29.08.2015; 13:30 4:2
Perła Borzechów vs. Dubler Opole Lub. 30.08.2015; 13:00 1:2

3

Mecz Data Wynik
Dubler Opole Lub. vs. Płomień Trzydnik 01.09.2015; 17:00 11:1
Granit Bychawa vs. Stal Poniatowa jm 01.09.2015; 17:00 2:1
Modliborzyce vs. Stal Kraśnik jm 02.09.2015; 14:00 0:6
Gościeradów vs. Tęcza Bełżyce 02.09.2015; 15:00 2:4
Wisła Annopol vs. Unia Wilkołaz 02.09.2015; 17:00 4:1

4

Mecz Data Wynik
Unia Wilkołaz vs. Płomień Trzydnik 05.09.2015; 11:00 8:0
Stal Poniatowa jm vs. Gościeradów 05.09.2015; 12:00 2:0
Stal Kraśnik jm vs. Granit Bychawa 05.09.2015; 13:00 2:1
Perła Borzechów vs. Modliborzyce 05.09.2015; 13:00 4:2
Tęcza Bełżyce vs. Wodniak Piotrawin 14.10.2015; 14:00 4:2

5

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Stal Kraśnik jm 12.09.2015; 10:00 2:2
Granit Bychawa vs. Perła Borzechów 12.09.2015; 11:00 14:1
Wisła Annopol vs. Tęcza Bełżyce 12.09.2015; 12:00 3:0
Wodniak Piotrawin vs. Stal Poniatowa jm 12.09.2015; 15:00 1:2
Modliborzyce vs. Dubler Opole Lub. 13.09.2015; 11:00 3:0

6

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Wodniak Piotrawin 19.09.2015; 11:00 4:0
Tęcza Bełżyce vs. Unia Wilkołaz 19.09.2015; 12:00 2:1
Stal Poniatowa jm vs. Wisła Annopol 19.09.2015; 12:00 1:2
Dubler Opole Lub. vs. Granit Bychawa 19.09.2015; 13:00 4:2
Perła Borzechów vs. Gościeradów 19.09.2015; 15:00 3:1

7

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Płomień Trzydnik 26.09.2015; 11:00 0:4
Wisła Annopol vs. Stal Kraśnik jm 26.09.2015; 11:00 5:0
Wodniak Piotrawin vs. Perła Borzechów 26.09.2015; 14:00 1:0
Unia Wilkołaz vs. Stal Poniatowa jm 27.09.2015; 12:00 1:1
Gościeradów vs. Dubler Opole Lub. 14.10.2015; 10:00 1:5

8

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Unia Wilkołaz 03.10.2015; 12:30 4:1
Płomień Trzydnik vs. Tęcza Bełżyce 03.10.2015; 13:30 1:2
Modliborzyce vs. Granit Bychawa 04.10.2015; 11:00 0:5
Perła Borzechów vs. Wisła Annopol 04.10.2015; 12:00 2:1
Dubler Opole Lub. vs. Wodniak Piotrawin 04.10.2015; 13:00 6:1

9

Mecz Data Wynik
Granit Bychawa vs. Płomień Trzydnik 10.10.2015; 11:00 11:1
Gościeradów vs. Modliborzyce 10.10.2015; 11:00 7:3
Unia Wilkołaz vs. Perła Borzechów 10.10.2015; 11:00 5:1
Tęcza Bełżyce vs. Stal Poniatowa jm 10.10.2015; 12:00 0:3
Wisła Annopol vs. Dubler Opole Lub. 10.10.2015; 13:00 3:4

10

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Tęcza Bełżyce 17.10.2015; 11:00 2:1
Granit Bychawa vs. Gościeradów 17.10.2015; 11:00 1:1
Płomień Trzydnik vs. Stal Poniatowa jm 17.10.2015; 13:30 3:4
Modliborzyce vs. Wodniak Piotrawin 18.10.2015; 11:00 1:2
Dubler Opole Lub. vs. Unia Wilkołaz 18.10.2015; 12:00 3:0

11

Mecz Data Wynik
Gościeradów vs. Płomień Trzydnik 24.10.2015; 11:00 4:0
Wisła Annopol vs. Modliborzyce 24.10.2015; 11:00 3:0
Tęcza Bełżyce vs. Perła Borzechów 24.10.2015; 12:00 3:3
Wodniak Piotrawin vs. Granit Bychawa 24.10.2015; 13:00 0:1
Stal Poniatowa jm vs. Stal Kraśnik jm 25.10.2015; 11:00 1:1

12

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Unia Wilkołaz 31.10.2015; 11:00 0:4
Granit Bychawa vs. Wisła Annopol 31.10.2015; 11:00 2:0
Gościeradów vs. Wodniak Piotrawin 31.10.2015; 11:00 2:1
Perła Borzechów vs. Stal Poniatowa jm 31.10.2015; 11:30 2:3
Płomień Trzydnik vs. Stal Kraśnik jm 31.10.2015; 13:30 6:2
Dubler Opole Lub. vs. Tęcza Bełżyce 31.10.2015; 13:30 6:0

13

Mecz Data Wynik
Wisła Annopol vs. Gościeradów 07.11.2015; 11:00 3:2
Stal Poniatowa jm vs. Dubler Opole Lub. 07.11.2015; 11:00 2:2
Stal Kraśnik jm vs. Perła Borzechów 07.11.2015; 11:00 0:1
Wodniak Piotrawin vs. Płomień Trzydnik 07.11.2015; 13:00 5:0
Unia Wilkołaz vs. Granit Bychawa 08.11.2015; 10:00 1:2

14

Mecz Data Wynik
Tęcza Bełżyce vs. Modliborzyce 26.03.2016; 10:00 0:0
Unia Wilkołaz vs. Gościeradów 26.03.2016; 10:00 1:0
Wisła Annopol vs. Wodniak Piotrawin 26.03.2016; 11:00 3:0
Płomień Trzydnik vs. Perła Borzechów 26.03.2016; 12:00 3:0
Stal Kraśnik jm vs. Dubler Opole Lub. 26.03.2016; 12:00 3:3

15

Mecz Data Wynik
Modliborzyce vs. Stal Poniatowa jm 02.04.2016; 11:00 2:5
Wodniak Piotrawin vs. Unia Wilkołaz 03.04.2016; 00:00 0:3
Wisła Annopol vs. Płomień Trzydnik 03.04.2016; 11:00 3:0
Granit Bychawa vs. Tęcza Bełżyce 03.04.2016; 11:00 0:0
Dubler Opole Lub. vs. Perła Borzechów 03.04.2016; 12:30 6:0

16

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Modliborzyce 09.04.2016; 11:00 9:1
Tęcza Bełżyce vs. Gościeradów 09.04.2016; 11:00 7:2
Płomień Trzydnik vs. Dubler Opole Lub. 09.04.2016; 12:00 3:5
Stal Poniatowa jm vs. Granit Bychawa 09.04.2016; 14:00 1:3
Unia Wilkołaz vs. Wisła Annopol 10.04.2016; 11:00 1:1

17

Mecz Data Wynik
Wodniak Piotrawin vs. Tęcza Bełżyce 16.04.2016; 10:00 0:3
Granit Bychawa vs. Stal Kraśnik jm 16.04.2016; 13:00 2:3
Modliborzyce vs. Perła Borzechów 16.04.2016; 13:00 3:3
Gościeradów vs. Stal Poniatowa jm 17.04.2016; 11:30 1:4
Płomień Trzydnik vs. Unia Wilkołaz 17.04.2016; 12:00 4:0

18

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Gościeradów 23.04.2016; 11:00 3:1
Stal Poniatowa jm vs. Wodniak Piotrawin 23.04.2016; 11:00 3:0
Tęcza Bełżyce vs. Wisła Annopol 23.04.2016; 11:00 3:0
Dubler Opole Lub. vs. Modliborzyce 23.04.2016; 14:00 5:0
Perła Borzechów vs. Granit Bychawa 24.04.2016; 12:00 0:3

19

Mecz Data Wynik
Unia Wilkołaz vs. Tęcza Bełżyce 30.04.2016; 11:00 1:1
Wisła Annopol vs. Stal Poniatowa jm 30.04.2016; 11:00 4:1
Wodniak Piotrawin vs. Stal Kraśnik jm 30.04.2016; 11:00 0:3
Gościeradów vs. Perła Borzechów 30.04.2016; 11:00 3:0
Granit Bychawa vs. Dubler Opole Lub. 30.04.2016; 11:00 2:2

20

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Wisła Annopol 07.05.2016; 11:00 5:1
Stal Poniatowa jm vs. Unia Wilkołaz 07.05.2016; 13:30 3:1
Płomień Trzydnik vs. Modliborzyce 08.05.2016; 13:00 6:2
Dubler Opole Lub. vs. Gościeradów 08.05.2016; 16:00 3:0
Perła Borzechów vs. Wodniak Piotrawin 08.05.2016; 16:00 3:0

21

Mecz Data Wynik
Tęcza Bełżyce vs. Płomień Trzydnik 14.05.2016; 11:00 2:2
Unia Wilkołaz vs. Stal Kraśnik jm 14.05.2016; 11:00 1:5
Wodniak Piotrawin vs. Dubler Opole Lub. 14.05.2016; 11:00 0:3
Wisła Annopol vs. Perła Borzechów 15.05.2016; 11:00 16:3
Granit Bychawa vs. Modliborzyce 15.05.2016; 11:00 6:0

22

Mecz Data Wynik
Stal Poniatowa jm vs. Tęcza Bełżyce 21.05.2016; 11:00 0:0
Modliborzyce vs. Gościeradów 22.05.2016; 11:00 0:1
Perła Borzechów vs. Unia Wilkołaz 22.05.2016; 12:00 4:3
Płomień Trzydnik vs. Granit Bychawa 22.05.2016; 13:00 6:3
Dubler Opole Lub. vs. Wisła Annopol 22.05.2016; 13:00 1:1

23

Mecz Data Wynik
Tęcza Bełżyce vs. Stal Kraśnik jm 28.05.2016; 11:00 2:3
Unia Wilkołaz vs. Dubler Opole Lub. 28.05.2016; 11:00 0:2
Wodniak Piotrawin vs. Modliborzyce 28.05.2016; 11:00 0:3
Gościeradów vs. Granit Bychawa 28.05.2016; 11:00 0:3
Stal Poniatowa jm vs. Płomień Trzydnik 28.05.2016; 16:30 1:0

24

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Stal Poniatowa jm 18.05.2016; 17:00 2:3
Perła Borzechów vs. Tęcza Bełżyce 04.06.2016; 13:00 6:2
Płomień Trzydnik vs. Gościeradów 04.06.2016; 15:00 1:3
Granit Bychawa vs. Wodniak Piotrawin 04.06.2016; 15:00 3:0
Modliborzyce vs. Wisła Annopol 05.06.2016; 11:00 1:16

25

Mecz Data Wynik
Stal Kraśnik jm vs. Płomień Trzydnik 30.04.2016; 12:00 0:0
Tęcza Bełżyce vs. Dubler Opole Lub. 11.06.2016; 11:00 0:3
Unia Wilkołaz vs. Modliborzyce 11.06.2016; 11:00 3:1
Wisła Annopol vs. Granit Bychawa 11.06.2016; 11:00 3:4
Wodniak Piotrawin vs. Gościeradów 11.06.2016; 11:00 0:3
Stal Poniatowa jm vs. Perła Borzechów 11.06.2016; 13:30

26

Mecz Data Wynik
Perła Borzechów vs. Stal Kraśnik jm 27.04.2016; 17:00 2:10
Granit Bychawa vs. Unia Wilkołaz 18.06.2016; 11:00
Płomień Trzydnik vs. Wodniak Piotrawin 19.06.2016; 11:00 3:0
Gościeradów vs. Wisła Annopol 19.06.2016; 14:30
Filtrowanie
Stal

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
  • 1. Hutnik Kraków 17 6 32
  • 2. Wólczanka 17 10 31
  • 3. Motor Lublin 17 12 30
  • 4. Korona II Kielce 17 10 30
  • 5. Stal Kraśnik 17 10 27
  • 6. Wisłoka Dębica 17 10 27
  • 7. Siarka Tarnobrzeg 17 7 27
  • 1. Wisła Puławy 14 55 35
  • 2. TOP54 B.P. 14 10 27
  • 3. Lublinianka 14 10 24
  • 4. Chełmianka 14 7 24
  • 5. Stal Kraśnik jm 14 -10 18
  • 6. UKS Widok SP 51 14 -11 15
  • 7. Łada Biłgoraj 14 -37 8
  • 8. MOSiR Lubartów 14 -24 5
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
  • 1.Rafał Król14
  • 2.Kamil Król4
  • 3.Kacper Nastałek1
  • 1.Marcin Świech9
  • 2.Kamil Król7
  • 3.Łukasz Mazurek7
  • Jakub Borusiński

    Jakub Borusiński

    20 lat, bramkarz

    MECZE: 10 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Maciej Poleszak

    Maciej Poleszak

    17 lat, bramkarz

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Sebastian Ciołek

    Sebastian Ciołek

    28 lat, bramkarz

    MECZE: 8 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Jakub Gajewski

    Jakub Gajewski

    20 lat, obrońca

    MECZE: 14 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Julien Tadrowski

    Julien Tadrowski

    26 lat, obrońca

    MECZE: 13 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 7
  • Kamil Bartoś

    Kamil Bartoś

    17 lat, obrońca

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Łukasz Mazurek

    Łukasz Mazurek

    27 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 7
  • Marcin Świech

    Marcin Świech

    25 lat, obrońca

    MECZE: 15 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 9
  • Radosław Śledzicki

    Radosław Śledzicki

    18 lat, obrońca

    MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Władysław Kudriawcew

    Władysław Kudriawcew

    27 lat, obrońca

    MECZE: 16 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 5
  • Adrian Kisiel

    Adrian Kisiel

    18 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Adrian Popiołek

    Adrian Popiołek

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 11 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Anton Lutsyk

    Anton Lutsyk

    32 lat, pomocnik

    MECZE: 4 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Ernest Skrzyński

    Ernest Skrzyński

    19 lat, pomocnik

    MECZE: 15 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Czelej

    Jakub Czelej

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Jakub Kmita

    Jakub Kmita

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 4 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Jakub Zieliński

    Jakub Zieliński

    18 lat, pomocnik

    MECZE: 4 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Wójtowicz

    Kacper Wójtowicz

    17 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Krystian Michalak

    Krystian Michalak

    31 lat, pomocnik

    MECZE: 8 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Maciej Welman

    Maciej Welman

    21 lat, pomocnik

    MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
  • Michał Misiak

    Michał Misiak

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 9 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 4
  • Michał Wawryszczuk

    Michał Wawryszczuk

    22 lat, pomocnik

    MECZE: 14 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Paweł Kaczmarek

    Paweł Kaczmarek

    34 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Rafał Król

    Rafał Król

    30 lat, pomocnik

    MECZE: 17 GOLE: 14 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Arkadiusz Maj

    Arkadiusz Maj

    20 lat, napastnik

    MECZE: 12 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 3
  • Dariusz Cygan

    Dariusz Cygan

    19 lat, napastnik

    MECZE: 8 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
  • Kacper Nastałek

    Kacper Nastałek

    20 lat, napastnik

    MECZE: 7 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
  • Kamil Król

    Kamil Król

    32 lat, napastnik

    MECZE: 15 GOLE: 4 ŻÓŁTE KARTKI: 7

NAJBLIŻSZE URODZINY

Rafał Król

Rafał Król

pomocnik

DATA URODZIN: 16 stycznia 1989

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

  • Lubelskie- Smakuj Życie
  • ERKADO
  • Miasto Kraśnik
  • PBF FŁT Kraśnik
  • Fantazja
  • Sprytna Kuchnia
  • Golińska
  • Julia i Szymon
2007 - 2019 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: Bartosz Sławianowski| IonicCMS |