98. Marcel Stec

Gole

47' Szymon Hajduk

Kartki

76' Maciej Lech - żółta
83' Patryk Zygmunt - żółta

Zmiany

58' Patryk Zygmunt -> Bartłomiej Słysz
67' Geronimo Viscovich -> Marek Gwóźdź
70' Krystian Majka -> Mateusz Mianowany
82' Dawid Czyrny -> Mateusz Kocur

Gole

71' Rafał Król

Kartki

73' Jakub Gajewski - żółta
90' Marcin Świech - żółta

Zmiany

67' Jakub Czelej -> Daniel Szewc
79' Arkadiusz Adamczuk -> Adam Nowak
  • Koniec: (Zwykła) Koniec meczu. Stal remisuje z Wólczanką Wólka Pełkińska 1:1.
  • 90: (Zwykła) Żółta kartka dla Świecha. Rzut wolny dla Wólczanki.
  • 90: (Zwykła) Akcja Stali, jednak Kuba Czelej fauluje.
  • 90: (Zwykła) Emocje na stadionie w Wólczance sięgają zenitu. Kolejna akcja Wólczanki, jednak zawodnik gospodarzy na spalonym. Sędzia dolicza 3 minuty.
  • 90: (Zwykła) Stal jednak skutecznie broni się. Czekamy na kontratak.
  • 89: (Zwykła) Coraz bliżej końca meczu i coraz niebezpieczniej pod bramką Stali.
  • 88: (Zwykła) I znów akcja gospodarzy, jednak strzał ponad poprzeczką Stali.
  • 88: (Zwykła) Wólczanka atakuje, jednak fatalne dośrodkowanie przechwytuje Ciołek.
  • 87: (Zwykła) Rzut rożny dla Stali, jednak Wólczanka wyjaśnia sytuację.
  • 86: (Zwykła) Po raz kolejny świetna obrona Sebastiana Ciołka po dośrodkowaniu Wólczanki.
  • 84: (Zwykła) Dośrodkowanie Damiana Pietronia z rzutu wolnego, jednak piłka wychodzi poza boisko.
  • 81: (Zwykła) Filip Drozd strzela, niestety wprost w bramkarza. Stal powoli zaczyna grac coraz lepiej.
  • 79: (Zmiana) Arek Adamczuk za Adama Nowaka.
  • 79: (Zwykła) Stal musi szukać okazji do strzelenia bramki właśnie jak znalazł Rafał Król. Trudne boisko i czekamy na kolejne strzały z dystansu.
  • 77: (Zwykła) Strzał Mazurka nad poprzeczką bramki Wólczanki.
  • 76: (Zwykła) Wymiana ciosów i mecz coraz bardziej dynamiczny.
  • 74: (Zwykła) Po zdobyciu gola, Stal coraz pewniej zaczyna sobie radzić.
  • 73: (Żółta kartka) Żółta kartka dla Jakuba Gajewskiego.
  • 71: (Zwykła) Goooool!! Strzał Rafał Króla z 30 metrów trafia wprost w okienko!! 1:1
  • 68: (Zwykła) W odpowiedzi kontratak Stali, jednak bez problemu sytuację wyjaśnia obrona gospodarzy.
  • 68: (Zwykła) Rzut wolny dla Wólczanki, jednak Ciołek broni bez problemu.
  • 65: (Zwykła) Stal powoli zaczyna dochodzić do piłki, jednak jeszcze daleko do pola karnego Wólczanki.
  • 62: (Zwykła) Akcja Kuby Gajewskiego prawą stroną, jednak Gajek fauluje zawodnika gospodarzy i piłka znów po stronie Wólczanki.
  • 60: (Zwykła) Coraz niebezpieczniej pod bramką Sebastiana Ciołka.
  • 59: (Zwykła) Kolejna groźna akcja Wólczanki, jednak znów na nasze szczęście strzał niecelny.
  • 57: (Zwykła) Dzisiejszy mecz jest spotkaniem numer 80 Arka Maja w barwach pierwszej drużyny.
  • 56: (Zwykła) Dośrodkowanie Kuby Gajewskiego pewnie broni Rafał Strączek.
  • 54: (Zwykła) Dośrodkowanie Wólczanki pewnie broni Sebastian Ciołek. Niestety kontratak szybko zatrzymany przez gospodarzy.
  • 53: (Zwykła) Stal wyraźnie nie radzi sobie na grząskim boisku w Wólce Pełkińskiej.
  • 52: (Zwykła) Wólczanka w dalszym ciągu przy piłce.
  • 51: (Zwykła) Rzut rożny dla gospodarzy.
  • 51: (Zwykła) Stal nie może wyjść z własnej połowy.
  • 49: (Zwykła) Po zdobyciu bramki Wólczanka utrzymuje się przy piłce.
  • 47: (Bramka) Niestety kontratak gospodarzy i po podaniu Pietlucha Hajduk strzela bramkę dla Wólczanki.
  • 46: (Zwykła) Stal rozpoczęła od ataku, jednak zakończyło się na 16 metrze.
  • 46: (Zwykła) Zaczynamy! Oba składy bez zmian.
  • Przerwa: (Zwykła) Zawodnicy wychodzą na boisko, za chwilę zaczynamy drugą połowę meczu.
  • Przerwa: (Zwykła) W równolegle rozgrywanym meczu Podhale Nowy Targ przegrywa z Motorem Lublin 0:1. W zakończonym już meczu, Orlęta Radzyń zremisowały bezbramkowo z Hutnikiem Kraków. O 14:00 rozpoczynają się pozostałe mecze: Stal Rzeszów - Wisła Sandomierz Chełmianka Chełm - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Wiślanie Jaśkowice - Sokół Sieniawa Avia Świdnik - Czarni Połaniec Soła Oświęcim - Wisła Puławy Spartakus Daleszyce - Podlasie Biała Podlaska
  • Przerwa: (Zwykła) Koniec pierwszej połowy. Stal remisuje z Wólczanką 0:0. Optyczna przewaga Wólczanki w pierwszych 45 minutach, jednak żadna z drużyn nie stworzyła sobie 100% sytuacji na strzelenie bramki. Do zobaczenia za 15 minut.
  • 44: (Zwykła) Stal próbuje atakować, jednak w dalszym ciągu 0:0 na stadionie w Wólce Pełkińskiej.
  • 42: (Zwykła) Szybki mecz z obu stron, jednak dużo niecelnych podań.
  • 37: (Zwykła) Groźna akcja gospodarzy, jednak obrona Stali wybija piłkę.
  • 35: (Zwykła) Rzut wolny dla Stali, jednak obrona Wólczanki szybko wyjaśnia sytuację.
  • 33: (Zwykła) Strzał Arka Maja po dośrodkowaniu Nowaka z ostrego kąta, jednak niecelny i od bramki rozpocznie bramkarz gospodarzy.
  • 32: (Zwykła) Gra przesunęła się na środkową strefę boiska.
  • 28: (Zwykła) Kontrataki Stali nie stanowią jednak zagrożenia dla bramkarza gospodarzy.
  • 27: (Zwykła) Kolejne groźne akcje Wólczanki, jednak sytuacja wyjaśnia się na 16 metrze przed bramką Ciołka.
  • 26: (Zwykła) Dośrodkowanie Nowaka, jednak strzał Króla z główki nie trafia w światło bramki.
  • 25: (Zwykła) W odpowiedzi kontratak gospodarzy, jednak niedokładne podanie zawodnika z Wólczanki i Ciołek rozpocznie od bramki.
  • 24: (Zwykła) Rafał Król próbował strzału z daleka, jednak piłka zatrzymała się na 16 metrze na obronie Wólczanki.
  • 23: (Zwykła) Na nasze szczęście, Sebastian Ciołek rozpocznie od własnej bramki.
  • 22: (Zwykła) Rzut rożny dla Wólczanki.
  • 20: (Zwykła) Kontratak Wólczanki, szybka akcja Krzysztofa Pietlucha, jednak na nasze szczęście strzał bardzo niecelny.
  • 18: (Zwykła) Piłka w siatce Stali, jednak strzelec bramki jest na spalonym. W dalszym ciągu 0:0.
  • 16: (Zwykła) Dośrodkowanie Daniela Szewca mija obronę Wólczanki, jednak ostatecznie piłka trafia w ręce bramkarza gospodarzy.
  • 16: (Zwykła) Marek Gwóźdź groźnie strzela, jednak nasza obrona jest na posterunku.
  • 14: (Zwykła) Strzał Stali, jednak zablokowany przez obronę Wólczanki i piłkę pewnie łapie bramkarz gospodarzy.
  • 13: (Zwykła) Kolejna groźna akcja Wólczanki, jednak strzał główką Bartłomieja Słysza mija bramkę Stali.
  • 11: (Zwykła) Groźna akcja Wólczanki, jednak Damian wyjaśnia sytuację i Sebastian Ciołek rozpoczyna od własnej bramki.
  • 9: (Zwykła) Obie drużyny szybko rozgrywają swoje akcje, więc jak na razie mecz może się podobać kibicom.
  • 5: (Zwykła) W odpowiedzi kontratak Stali, dośrodkowanie Daniela Szewca, jednak Wólczanka wybija na rzut rożny.
  • 4: (Zwykła) Gospodarze kontratakują, jednak strzał Krzysztofa Pietlucha niecelny.
  • 3: (Zwykła) Ładna akcja Stali, jednak niedokładne podania i gospodarze przejmują piłkę.
  • 2: (Zwykła) W odpowiedzi dośrodkowanie Daniela Szewca, jednak niecelne.
  • 1: (Zwykła) Pierwsza minuta, groźny strzał gospodarzy, na posterunku jednak jest Sebastian Ciołek.
  • 1: (Zwykła) 13:01 pierwszy gwizdek! Zaczynamy!
  • 0: (Zwykła) Jesteśmy po prezentacji. Za chwilę zaczynamy!
  • 0: (Zwykła) Miła wiadomość z Kraśnika, z meczu juniorów. Juniorzy młodsi Stali wygrali z liderem - AMSPN Hetman Zamość 3:2!!
  • 0: (Zwykła) Witamy z Wólki Pełkińskiej!
  • 0: (Zwykła) Mecz poprowadzi trójka sędziowska z KS Lublin: Łukasz Szczołko, Kamil Szczołko i Marek Klępka.
  • 0: (Zwykła) Mecz Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik rozpocznie się w sobotę 3 listopada o godzinie 13:00.