Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Pewna wygrana w meczu kontrolnym - FKS Stal Kraśnik

WYWIADY

Wywiad z trenerem Marcinem Wróblem

16.12.2020; 12:49

Dzisiejszy mecz z drużyną OKS Opatów, podobnie jak poprzedni sparing podzielony był na tercje, tym razem po 30 minut każda. Ostatnia część meczu, była wewnętrzną gierką naszych zawodników.
Sam początek meczu nie wyglądał zbyt dobrze, jednak z minuty na minutę widać było różnicę klas obu drużyn, i pierwsze bramki były tylko kwestią czasu. Spotkanie rozgrywane było w bardzo trudnych warunkach, przy gęsto padającym śniegu. W 12 minucie Jakub Gajewski dośrodkowywał piłkę, jednak zmieniła ona kierunek, i bramkarz gospodarzy z trudem wybił ją na rzut rożny. W pierwszej części spotkania w bramce Opatowa stanął nasz testowany bramkarz, ze względu na problem kadrowy drużyny gospodarzy. Dwie minuty później piłkę dośrodkowywał Dariusz Cygan, a jeden z zawodników testowanych strzelał celnie, jednak bramkarz nie dał się zaskoczyć. Po chwili znów dośrodkowywał Gajewski, i ponownie strzał drugiego testowanego napastnika pewnie obronił testowany u nas bramkarz. Nie minęła jednak minuta i było 1:0. W zamieszaniu podbramkowym świetnie znalazł się jeden z zawodników testowanych i strzelił bardzo pewnie, otwierając wynik spotkania. Trzy minuty później, podczas jednej z wielu akcji Stali, jeden z zawodników Opatowa dotknął ręką piłki na polu karnym, a skutek tego mógł być tylko jeden - rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił drugi z testowanych napastników. Pięknym dośrodkowaniem w 23 minucie popisał się Krystian Michalak, jednak po strzale zawodnika testowanego świetnie w bramce gospodarzy odnalazł się nasz bramkarz. Podobnie było w 27 minucie, kiedy pewnie obronił strzał Jakuba Pacochy.
Początek drugiej części zaczął się idealnie dla Stali. Tuż po rozpoczęciu pięknym strzałem z woleja popisał się Adrian Cybula i mogliśmy zanotować wynik 3:0 dla naszych zawodników. Jakby było mało tego, dwie minuty później ten sam zawodnik strzela kolejną bramkę. Chwilę później jest już 5:0, a bramkę zdobywa Adam Zawierucha. W tej części zarysowała się zdecydowana przewaga Stali, która jednak podkreślona została tylko jeszcze jedną bramką, którą w 44 minucie z rzutu karnego strzelił Bartosz Dyszy. Trzecia część meczu jak pisaliśmy, była to wewnętrzna gierka naszych zawodników (dwa składy po 11 zawodników).
Wynik na pewno cieszy, ale cieszy również gra. Powoli zaczynają się krystalizować pierwsze ruchy transferowe, ale o szczegółach informować będziemy na bieżąco.

W następnym spotkaniu kontrolnym spotkamy się z naszym ligowym rywalem - KSZO Ostrowiec, a mecz odbędzie się w Ostrowcu w czwartek 4 lutego o godzinie 17:00.

OKS Opatów - Stal Kraśnik 0:6

Bramki: Cybula - 2, Zawierucha, Dyszy, zawodnik testowany 3, zawodnik testowany 4.

Skład (I część): Borusiński, Gajewski, zaw. testowany 1, zaw. testowany 2, Michalak, Wolski, Cygan, Pietrzyk, Pacocha, zaw. testowany 3 i zaw. testowany 4.

Skład (II część): bramkarz testowany, zaw. testowany 5, Tadrowski, Dyszy, zaw. testowany 6, Bartoś, Czelej, Popiołek, Zawierucha, Wójtowicz, Cybula.

Autor: michalr