Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Słabo, coraz słabiej... - FKS Stal Kraśnik

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22

Coraz słabiej wygląda gra Stali Kraśnik. Od wygranej u siebie z Sokołem Sieniawa kraśnicka drużyna dołuje. Ligowy byt na przyszły sezon podopieczni trenera Jarosław Pacholarza praktycznie mają zapewniony i właściwie niema oc kruszyć kopii. Teraz gramy o punkty w Pro Junior System czyli o pieniądze z PZPN. Nie znaczy to, że mamy być tylko dostarczycielami punktów ligowym przeciwnikom. W dzisiejszym meczu wyszliśmy na plac gry nie do końca zrozumiałym ustawieniem. Wielu kibiców nie rozumie o co toczy się gra i dlaczego postawa naszej drużyny jest teraz słaba. Nie wszyscy młodzi piłkarze jakich teraz posyłamy do boju są w stanie podołać walce na trzecioligowych boiskach. Bardziej martwi, że doświadczeni zawodnicy dostosowują się do ich poziomu.

Początek meczu to wymiana ciosów pomiędzy zespołami z Kraśnika i Ostrowca. Jako pierwsi dobre okazje na objęcie prowadzenia mieli niebiesko-żółci jednak Filip Drozd i Kamil Król nie zdołali pokonać bramkarza przyjezdnych. Wydawało się, że Stal ma wydarzenia boiskowe pod kontrolą, ale chwila nieuwagi we własnym polu karnym skończyło się golem dla KSZO. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 27 minucie meczu spóźnili się nasi obrońcy i bramkarz a zawodnik KSZO strzałem głową wpakował piłkę do naszej siatki. Stal ruszyła do odrabiania strat. W 32 ' na strzał z lini pola karnego zdecydował się Filip Drozd piłka została zblokowana przez obrońcę, ale trafiła na głowę Macieja Welmana, który skierował piłkę tuż obok słupka do bramki KSZO doprowadzając do wyniku remisowego. Obie drużyny grały otwarty futbol i dążyły do zmiany wyniku, ale żadnej to się nie udało do końca pierwszej odsłony meczu.

2019/kszogaleria19w1.jpg

Druga odsłona meczu nie wiele zmieniła w obrazie gry. Agresywniej zaczęła grać drużyna z Ostrowca, która wygrywała dużo piłek stykowych i coraz częściej gościła z groźnymi wypadami pod bramką Sebastiana Ciołka. W 52' sędzia dopatrzył się faulu naszego zawodnika tuż przed linią oznaczającą pole karne. Zawodnik KSZO pięknym technicznym strzałem nad murem nie dał szans "Sebie"
i drużyna z Ostrowca drugi raz objęła prowadzenie w tym meczu. Stal od straty bramki próbowała doprowadzić do zmiany niekorzystnego dla siebie wyniku. Niestety, ale brakowało dzisiaj jakości w naszym wykonaniu. Biliśmy głową w mur. Drużyna przyjezdna pokazała się z bardzo dobrej strony i była momentami lepsza piłkarsko od naszego zespołu.  

Stal Kraśnik 1:2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

gol: 32' Welman - 27' Smuczyński, 52' Burzyński

Stal: Ciołek - Gajewski (77' Mazurek), Pietroń, Kundriawcew, Świech (90' Wójtowicz), Welman, Koneczny (65' Nastałek), Rafał Król, Partyka (60' Wawryszczuk), Drozd, Kamil Król.
Żółte kartki dla Stali: Wawryszczuk, R. Król, K. Król. Pietroń.

 

Autor: JacekN

Stal
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
 • 1. Sandomierz 2 4 6
 • 2. KS Wiązownica 2 4 6
 • 3. Sokół Sieniawa 2 3 6
 • 4. Wisła Puławy 2 3 6
 • 5. Podhale Nowy Targ 2 3 6
 • 6. ŁKS Łagów 2 1 3
 • 10. Stal Kraśnik 3 -1 3
 • 1. Sygnał Lublin 1 6 3
 • 2. Stal Kraśnik jm 1 4 3
 • 3. Orlęta Radzyń 0 0 0
 • 4. Avia Świdnik 0 0 0
 • 5. Tomasovia 0 0 0
 • 6. Górnik II Łęczna jm. 0 0 0
 • 7. Widok II SP 51 Lublin 1 -4 0
 • 8. Chełmianka 1 -6 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
 • 1.Bartosz Dyszy1
 • 2.Dariusz Cygan1
 • 3.Jakub Pacocha0
 • 4.Krystian Pietrzyk0
 • 1.Julien Tadrowski2
 • 2.Jarosław Kurkiewicz1
 • 3.Ernest Skrzyński1
 • Jakub Borusiński

  Jakub Borusiński

  21 lat, bramkarz

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Paweł Rabin

  Paweł Rabin

  19 lat, bramkarz

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Bartosz Dyszy

  Bartosz Dyszy

  23 lat, obrońca

  MECZE: 2 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jakub Gajewski

  Jakub Gajewski

  20 lat, obrońca

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jakub Pacocha

  Jakub Pacocha

  20 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Julien Tadrowski

  Julien Tadrowski

  27 lat, obrońca

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 2
 • Przemysław Dwórzyński

  Przemysław Dwórzyński

  22 lat, obrońca

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Adrian Kisiel

  Adrian Kisiel

  19 lat, pomocnik

  MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
 • Adrian Popiołek

  Adrian Popiołek

  22 lat, pomocnik

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Ernest Skrzyński

  Ernest Skrzyński

  20 lat, pomocnik

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
 • Jakub Czelej

  Jakub Czelej

  22 lat, pomocnik

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
 • Jarosław Kurkiewicz

  Jarosław Kurkiewicz

  19 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
 • Kacper Wójtowicz

  Kacper Wójtowicz

  18 lat, pomocnik

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Kamil Bartoś

  Kamil Bartoś

  18 lat, pomocnik

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Krystian Michalak

  Krystian Michalak

  32 lat, pomocnik

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Krystian Pietrzyk

  Krystian Pietrzyk

  16 lat, pomocnik

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Michał Misiak

  Michał Misiak

  23 lat, pomocnik

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Adam Zawierucha

  Adam Zawierucha

  23 lat, napastnik

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Dariusz Cygan

  Dariusz Cygan

  20 lat, napastnik

  MECZE: 2 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Kacper Nastałek

  Kacper Nastałek

  20 lat, napastnik

  MECZE: 2 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Kamil Wolski

  Kamil Wolski

  24 lat, napastnik

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

 • Lubelskie- Smakuj Życie
 • ERKADO
 • Miasto Kraśnik
 • PBF FŁT Kraśnik
 • Fantazja
 • PBI
 • Golińska
 • Julia i Szymon
 • Darex
2007 - 2020 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: IonicCMS| Bartosz Sławianowski |