Pełna funkcjonalność tej strony wymaga internetowych ciasteczek, więcej informacji o nich znajdziesz tutaj. AKCEPTUJĘ

Wygrana z Ładą w drugim sparingu - FKS Stal Kraśnik

WYWIADY

Wywiad

11.04.2019; 07:22

W drugim meczu towarzyskim nasza drużyna zmierzyła się w „delegacji” z IV ligową Ładą Biłgoraj. Wielu kibiców pamięta zacięte spotkania pomiędzy tymi dwoma zespołami w przeszłości. Nawet w zimowy okresie przygotowawczym Łada postawiła Stali twarde warunki. W marcowym meczu tuż przed ligą podopieczni Bogdana Bławackiego wygrali 2:1.

W dzisiejszym meczu od początku do ataku ruszyli niebiesko-żółci. Już w 2 minucie na listę strzelców wpisał się Kasper Nastałek, który wykorzystał podanie Kuby Gajewskiego i płaskim strzałem obok bramkarza dał prowadzenie przyjezdnym. Był to początek strzelania goli przez Stal w pierwszej odsłonie meczu. Trzykrotnie arbiter tego spotkania podyktował rzuty karne dla Stali. Ich wykonawcą był Ernest Skrzyński, który nie pomylił się ani razu, zaliczając klasycznego harttricka w tym spotkaniu. O jeszcze jedno trafienie, czyli swoje drugie w tym meczu postarał się również Kacper Nastałek, który prawie skopiował pierwsze dzisiejsze swoje trafienie. Przy większej precyzji pod bramką Łady wynik w tej odsłonie mógłby być jeszcze wyższy. Stal na tle niżej notowanego przeciwnika wyglądała w każdym elemencie gry o klasę lepiej. Rzuty karne był konsekwencją tego, że Stal poruszał się szybciej po placu gry i spóźnieni gospodarze faulowali naszych w polu karnym. Nasz blok obronny nie napracował się w tej odsłonie zbyt intensywnie. Łada miała trudności z przedostaniem się w okolice naszego pola karnego.

2020/lada_2020Lgaleria0.jpeg

W drugiej odsłonie zobaczyliśmy odmienioną Stal. Trener Bławacki zdecydował się na zmianę ustawienia drużyny na boisku. Zmiana ta niestety spowodowała w naszej grze chaos. Szczególnie skrzydłowi i linia środkowa miała problemy z prawidłowym ustawieniem się na placu gry. Stal pomimo tego kilka niezłych okazji do strzelenia gola, ale znowu zabrakło trochę dokładności, ale również szczęścia i odrobiny precyzji jak przy pięknym uderzeniu z ponad 20 metrów Kuby Czeleja kiedy piłka minęła bramkarza Łady i wylądowała na słupku bramki gospodarzy. Chwila nieuwagi i jedyny celny strzał Łady w tej odsłonie znalazł się w siatce bramki strzeżonej w tym momencie przez Maćka Poleszaka. Kilka minut później wynik dzisiejszej konfrontacji ustalił Kuba Czelej, który ponownie zdecydował się na uderzenie z dystansu i tym razem nie dał szans bramkarzowi Łady.

Kolejny mecz nasza drużyna rozegra już w środę 08.lipca. Na stadionie MOSiR w Kraśniku o godzinie 16:00 zmierzymy się z Tomasovią Tomaszów Lubelski

Łada Biłgoraj 1-6 Stal Kraśnik

Gole: Nastałek 2x, Skrzyński x3(k,k,k), Czelej

Stal: Borusiński(70' Poleszak) - Gajewski(70' Kisiel), Dyszy, Dwórzyński, Michalak(70' Wójtowicz) - Popiołek, Skrzyński(70' Baroś), Czelej, Cygan(70' Pietrzyk), Nastałek, Zawodnik Testowany(46' Tadrowski).

 

2017/aaa_rekl_news.png

Autor: JacekN

Stal
TABELA III LIGI
/
TABELA I LWJm
 • 1. KS Wiązownica 1 3 3
 • 2. Sokół Sieniawa 1 2 3
 • 3. Sandomierz 1 2 3
 • 4. Korona II Kielce 1 1 3
 • 5. Wisła Puławy 1 1 3
 • 6. Orlęta Radzyń 1 1 3
 • 14. Stal Kraśnik 1 -1 0
 • 1. Chełmianka 0 0 0
 • 2. Orlęta Radzyń 0 0 0
 • 3. Avia Świdnik 0 0 0
 • 4. Tomasovia 0 0 0
 • 5. Górnik II Łęczna 0 0 0
 • 6. Stal Kraśnik jm 0 0 0
 • 7. Widok II SP 51 Lublin 0 0 0
 • 8. Sygnał Lublin 0 0 0
STRZELCY
/
ŻÓŁTE KARTKI
 • 1.Dariusz Cygan1
 • 2.Jakub Borusiński0
 • 3.Kacper Nastałek0
 • 4.Jakub Pacocha0
 • 1.Jarosław Kurkiewicz1
 • 2.Julien Tadrowski1
 • 3.Jakub Borusiński0
 • Jakub Borusiński

  Jakub Borusiński

  21 lat, bramkarz

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Paweł Rabin

  Paweł Rabin

  19 lat, bramkarz

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Bartosz Dyszy

  Bartosz Dyszy

  23 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jakub Gajewski

  Jakub Gajewski

  20 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jakub Pacocha

  Jakub Pacocha

  20 lat, obrońca

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Julien Tadrowski

  Julien Tadrowski

  27 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
 • Kamil Bartoś

  Kamil Bartoś

  17 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Przemysław Dwórzyński

  Przemysław Dwórzyński

  22 lat, obrońca

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Adam Zawierucha

  Adam Zawierucha

  0 lat,

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Czelej Jakub

  Czelej Jakub

  0 lat,

  MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
 • Krystian Pietrzyk

  Krystian Pietrzyk

  0 lat,

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Adrian Kisiel

  Adrian Kisiel

  19 lat, pomocnik

  MECZE: GOLE: ŻÓŁTE KARTKI:
 • Adrian Popiołek

  Adrian Popiołek

  22 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Ernest Skrzyński

  Ernest Skrzyński

  20 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jakub Czelej

  Jakub Czelej

  22 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Jarosław Kurkiewicz

  Jarosław Kurkiewicz

  19 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 1
 • Kacper Wójtowicz

  Kacper Wójtowicz

  18 lat, pomocnik

  MECZE: 0 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Krystian Michalak

  Krystian Michalak

  32 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Michał Misiak

  Michał Misiak

  23 lat, pomocnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Dariusz Cygan

  Dariusz Cygan

  20 lat, napastnik

  MECZE: 1 GOLE: 1 ŻÓŁTE KARTKI: 0
 • Kacper Nastałek

  Kacper Nastałek

  20 lat, napastnik

  MECZE: 1 GOLE: 0 ŻÓŁTE KARTKI: 0

PARTNER

Lubelskie

SPONSORZY

 • Lubelskie- Smakuj Życie
 • ERKADO
 • Miasto Kraśnik
 • PBF FŁT Kraśnik
 • Fantazja
 • PBI
 • Golińska
 • Julia i Szymon
 • Darex
2007 - 2020 © STALKRASNIK.PL | Projekt: Mateusz Jakubowski | Realizacja: IonicCMS| Bartosz Sławianowski |